Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• I ten news o tym, że Gui spakowany i jeśli nie awansujemy do LM to odejdzie to też przypuszczenie, a nie fakt Twarowskiego

Na "10" jest właśnie Gui i Hamalainen, a w razie czego można grać na dwóch napastników więc to chyba najmniej obecnie wymagająca wzmocnienia pozycja w Legii. Chociaż na przyszłość ten Morioka to nie byłby tak głupi pomysł właśnie ze względów marketingowych, a zawodnik z niego też całkiem niezły.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
      odejście Gui było by na dzień dzisiejszy największą tragedią. Jedyny chłop co stara się coś z przodu grać oprócz jego francuza.
      Najgorsze jest to, że Gui jest z tzw. funduszu, a jak to określił Leśny, żeby pozyskać nowe środki, trzeba pokazać, że można na tym zarobić.
      Ostatnio edytowany przez Maciek; [ARG:4 UNDEFINED].
      To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
        Najgorsze jest to, że Gui jest w tzw. funduszu, a jak to określił Leśny, żeby pozyskać nowe środki, trzeba pokazać, że można na tym zarobić.
        Nie tylko on, wiec ciśnienia nie ma.

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
          Nie tylko on, wiec ciśnienia nie ma.
          Oprócz niego tylko Masłowski i Prijo. Ktoś więcej?
          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Bogusław Leśnodorski: Guilherme, Prijovicia, Masłowskiego i ze 2 młodych kupiliśmy z funduszem transferowym. Doszliśmy do wniosku, że trzeba by coś sprzedać i zarobić żeby ciągnąć to dalej.
            Tylko których dwóch

Komentarz

• Nie wiem czy to taki dobry pomysł te fundusze. Jak nie wypali to klub i tak musi całą kasę oddać, jak wypali i odejdzie z zyskiem to ten zysk też trafia do inwestorów.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Niezgoda był kupowany z funduszu. Za chwilę pewnie poleci do Waldka Fornalika, który ma dobrą rękę do młodych i razem z Arakiem będą mieli próbę sił na najwyższym szczeblu.
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Temat Gui i Olympiakosu to nie temat z dziś.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                    Nie wiem czy to taki dobry pomysł te fundusze. Jak nie wypali to klub i tak musi całą kasę oddać, jak wypali i odejdzie z zyskiem to ten zysk też trafia do inwestorów.
                    to nie tak. Zysk dla funduszu nie zależy od zysk klubu ze sprzedaży kopacza:

Legia jest pierwszym w Polsce klubem, który zdecydował się na skorzystanie z możliwości, jakie oferuje Football Fizan. Fundusz gwarantuje korzyści obu stronom umowy. Klub otrzymuje pieniądze na nowych piłkarzy, a inwestorzy, niezależnie od zysku transferowego, zagwarantowane mają profity nieprzekraczające 12 proc. wkładu.

Edit: ale ktoś odleciał, niby 2 kk euro damy za Stępińskiego
                    http://sport.interia.pl/klub-ruch-ch...-m,nId,2238661
                    Ostatnio edytowany przez grodzisk1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mam nadzieję, że jeśli odejdzie Niko, to nie będą brać tego ogórka za tak gigantyczną kasę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                        Mam nadzieję, że jeśli odejdzie Niko, to nie będą brać tego ogórka za tak gigantyczną kasę.
                        Ogórka?? Znasz innego, lepszego, młodego, polskiego napadziora?
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Ogórka?? Znasz innego, lepszego, młodego, polskiego napadziora?
                          Nie wiedziałem o wymogu kupna Polaka. Myślałem, że za 2 bańki to jest większe pole manewru niż następny, który przyjdzie do dużego miasta i się znindżuje, bo gra przed 300 osobowym młynkiem w Chorzowie to inny sport.

Komentarz

• Mam nadzieję, że ci którzy przy każdej okazji obśmiewają klub i wypominają niewypał z Masłowskim za 0,8 mln równie chętnie będą przypominać o kupnie grajka za 0,3 mln i sprzedaży za 5 mln.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                              Nie wiedziałem o wymogu kupna Polaka. Myślałem, że za 2 bańki to jest większe pole manewru niż następny, który przyjdzie do dużego miasta i się znindżuje, bo gra przed 300 osobowym młynkiem w Chorzowie to inny sport.
                              I to jest fakt. Np. Piech.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                                Mam nadzieję, że ci którzy przy każdej okazji obśmiewają klub i wypominają niewypał z Masłowskim za 0,8 mln równie chętnie będą przypominać o kupnie grajka za 0,3 mln i sprzedaży za 5 mln.
                                lub też Bielika.
                                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                                X