Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Jeśli 4,5 mln, to na pewno nie Hertha.
    Hue hue hue

Małgorzata Chłopaś @_turi 12 min.12 minut temu
    Jutro O.Duda przejdzie testy medyczne w Berlinie i podpisze kontrakt.Legia dostanie za niego 5 mln euro.Najwięcej w historii klubu. #DudaDay
    Mam nadzieję, że to kończy sagę "Duda w...".
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Idealne dla Ondreja o dla nas. Duda może w końcu zacznie grać, a u nas kasa się przyda. Nawet 50% z 5 baniek wydane z głową mogą zdziałać cuda... Z głową...Ebebenge
      http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta

Mam nadzieję, że to kończy sagę "Duda w...".
        To niech go na tych Bośniaków nawet na minutę nie wypuszcza i niech on nie trenuje, bo jeszcze kontuzje złapie i dupa będzie z transferu.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Wątpię, aby Duda dzisiaj zagrał. A co do kasy to pewnie od razu połowę pójdzie na nowe boiska treningowe i może zostaną z 2 mln euro na transfery ( co akurat powinno starczyć na tego Malesa i Otigbę ). Następne transfery to już uzależnione będą od tego czy awansujemy do play off eliminacji do LM.

Komentarz

• Dziś i jutro dwa najważniejsze dni tego lata.
            Dla pewności owinął bym Ondreja w folię bąbelkową i nosił go cały dzień na rękach, żeby sobie nie skręcił nogi schodząc po schodach.

Jak wszystko pójdzie dobrze to w środę Leśny zapakuje kilka milionów euro w nerkę i ruszy na giełdę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
              To niech go na tych Bośniaków nawet na minutę nie wypuszcza i niech on nie trenuje, bo jeszcze kontuzje złapie i dupa będzie z transferu.
              Na trybuny, każda kończyna grubo opakowana w folię bąbelkową, dwóch pracowników klubu jako asekuracja.

ed.
              Finiks mnie uprzedził z tą folią. Widać, że dobre zdrowie Golden Boya leży nam mocno na sercu.
              Ostatnio edytowany przez Hermit; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez mes Zobacz posta
                Wątpię, aby Duda dzisiaj zagrał. A co do kasy to pewnie od razu połowę pójdzie na nowe boiska treningowe i może zostaną z 2 mln euro na transfery ( co akurat powinno starczyć na tego Malesa i Otigbę ). Następne transfery to już uzależnione będą od tego czy awansujemy do play off eliminacji do LM.
                Przecież Leśny fsfinansuje z tego budowę czworaków na Pradze, nie wiesz?
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• A tak swoją drogą Guilherme nam chyba wyrósł na najważniejszego gracza i ciekawe jakie kwoty będą padały w kontekście jego transferu. Oferty w końcu za niego przyjdą, już teraz mówiło się o Olympiakosie.
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Gui już podobno spakowany...
                    Dla Olympiakosu czy to 3.5 czy 6 mln to raczej bez różnicy. Z tego co się orientuję, właściciel olympiakosu kupił też Newcastle. Wymiany pewnie będą na porządku dziennym jak Granada-Udine-Watford.
                    To, że odchodzą grajkowie z Legii nie dziwi. Martwi mnie bardziej, że nic nie słychać o następcach...

Komentarz

• Zamieszczone przez MarekLopez Zobacz posta
                      Martwi mnie bardziej, że nic nie słychać o następcach...
                      Na tt wskoczył przed chwilą news o Morioce ze Śląska. Autorem Twarowski.

Komentarz

• To jego życzenia/przemyślenia, a nie fakty/przecieki.
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• No Morioka raczej byłby za drogi. W eklapie to po taniości nic dla Legii nie ma. Ten kierunek belgijsko-holenderski mi się podoba.

Komentarz

• Zamieszczone przez gawron Zobacz posta
                            Na tt wskoczył przed chwilą news o Morioce ze Śląska. Autorem Twarowski.
                            ?????? nie wprowadzaj ludzi w błąd

Andrzej Twarowski @TwaroTwaro 1 godz.1 godzinę temu
                            Duda za 5 mln €. Brawa dla Legii. Cała liga na tym zyska, bo pieniądze zostaną też "przepompowane" przez inne kluby ESA. Wziąłbym Moriokę!
                            "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• odejście Gui było by na dzień dzisiejszy największą tragedią. Jedyny chłop co stara się coś z przodu grać oprócz tego francuza.
                              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Dzieje się.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X