Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Celtik, kontrakt z Bergiem,Vrdoljakiem, Hamalainenem; Radović, Czerczesow, sprowadzenie wynalazków typu Aleksandrow, największe Polskie miasto a frekwencja no cóż....(wiem że największa w Polsce, ale do beznadziei nie ma się co porównywać), tylko te działania pozwalają mi sądzić że jacyś debile tam pracują, nie twierdze że wszyscy.

i niech ten serial Duda w zachodnim klubie się skończy, bo techniki mu nie odmawiam ale niewiele ona pomaga Legii.
    Wystarczy tylko przytoczyć 3 mistrzostwa Polski w 4 lata i rok roczne awanse do rozgrywek grupowych Ligi Europy. Raz nawet wyjście z grupy. Ja nie pamiętam takiego okresu w naszej historii. Nie wszystko ekipie Panów Leśnodorskiego i Mioduskiego wyszło ale twierdzenie, że Legią rządzą debile jest kretynizmem. Nie brnij w to dalej bo się tylko ośmieszasz.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Panowie, czytajcie dyskusję której fragment dotyczy a później się rzucajcie, więc podpowiadam: Legia w Lidze Mistrzów a nie osiągnięcia Legi na przełomie ostatnich lat, kolega twierdzi że w klubie wszystko cacy więc przytoczyłem mu kilka argumentów że nie do końca. Jak komuś wystarcza lokalne mistrzostwo to będzie szczęśliwy; jak wierzy prezesowi w LM to nie i koniec, nie rozpoczynać głupiej dyskusji w wątku której ona nie dotyczy.

Komentarz

Celtik, kontrakt z Bergiem,Vrdoljakiem, Hamalainenem; Radović, Czerczesow, sprowadzenie wynalazków typu Aleksandrow, największe Polskie miasto a frekwencja no cóż....(wiem że największa w Polsce, ale do beznadziei nie ma się co porównywać), tylko te działania pozwalają mi sądzić że jacyś debile tam pracują, nie twierdze że wszyscy.

i niech ten serial Duda w zachodnim klubie się skończy, bo techniki mu nie odmawiam ale niewiele ona pomaga Legii.
        Oczywiście rozumiem, że jak drużyna Hasiego będzie grać nie gorzej, niż ta Czerczesowa, a Aleksandrow stanie się czołowym piłkarzem, to sam się nazwiesz debilem?
        Nie oczekuję odpowiedzi, to tylko pytanie do przemyślenia i stonowania wypowiedzi.

Komentarz

• Być może nie mówił tego poważnie ale w L+E Pazdan powiedział ze najpierw gra w Lm a potem transfer za granicę. Fajnie by było jakby takie faktycznie miał zamiary
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Być może nie mówił tego poważnie ale w L+E Pazdan powiedział ze najpierw gra w Lm a potem transfer za granicę. Fajnie by było jakby takie faktycznie miał zamiary
            Powiedział to co my chcemy usłyszeć -Wyobraz sobie że mówi że odchodzi i transfer nie wypalił do tego nie ma LM i kogo wtedy byśmy obwiniali? Prawda jest taka że jak dostanie dobrą ofertę z Bundesligi to jeszcze jutro się spakuje i pojedzie nie ma co się łudzić.

Edit - literówka

Komentarz

• Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
              Oczywiście rozumiem, że jak drużyna Hasiego będzie grać nie gorzej, niż ta Czerczesowa, a Aleksandrow stanie się czołowym piłkarzem, to sam się nazwiesz debilem?
              Nie oczekuję odpowiedzi, to tylko pytanie do przemyślenia i stonowania wypowiedzi.
              Nie staraj się zrozumieć bo widzę że ci nie wychodzi, słowo debile zostało napisane przez kolegę, któremu zdaje się nie spodobał mój post, więc ja odniosłem się do jego posta i słów w których nich użył, jaśniej nie mogę, naprawdę. Pytanie które zadałeś no cóż, całkowicie pozbawione sensu w dyskusji.

Komentarz

Nie staraj się zrozumieć bo widzę że ci nie wychodzi, słowo debile zostało napisane przez kolegę, któremu zdaje się nie spodobał mój post, więc ja odniosłem się do jego posta i słów w których nich użył, jaśniej nie mogę, naprawdę. Pytanie które zadałeś no cóż, całkowicie pozbawione sensu w dyskusji.
                Chyba trochę przesadzasz, stonuj swoje wypowiedzi, bo niszczysz temat, w którym coś tam da się wyłapać.

Komentarz

• Koszyce podobno mają 10 procent od kolejnego transferu Dudy.
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Z tym Alexandrovem to jeszcze nic nie wiadomo, jest dość krótko. Lewczuk też przez sezon nie był orłem. Moim zdaniem, Bułgar powinien sie poprawić. W mojej ocenie, raz czy dwa, można byłoby wystawić go na prawej/lewej obronie w meczu z ogórami. Tak mi się wydaje, że on lepiej broni, niż gra do przodu. PR ma rzeczywiście kiepski, ale Kuchy bije go na głowę, zarówno pod względem słabej gry, jak i PR.

Komentarz

• Duda dzisiaj normalnie trenował z zespołem więc chyba na razie żadnego transferu nie będzie.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                        Duda dzisiaj normalnie trenował z zespołem więc chyba na razie żadnego transferu nie będzie.
                        Być może zawarł dżentelmeńską umowę, że odejdzie po jutrzejszym meczu.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                          Duda dzisiaj normalnie trenował z zespołem więc chyba na razie żadnego transferu nie będzie.
                          "Przed rokiem zrobiliśmy bardzo duży błąd. Wydawało nam się, że skoro zgłasza się tak wielki klub jak Inter, wybierają mu już dom, to byliśmy pewni, że tam przejdzie. Dla chłopaka, który rok wcześniej biegał po słowackich lasach, Inter, Mancini, to było spełnienie marzeń. Wszyscy zgłupieliśmy. Nie chcieliśmy więc go narażać w trakcie obozu w Austrii i właściwie stracił cały okres przygotowawczy. A sprawa w końcu się wysypała. To była droga nauka jego kosztem i teraz tego nie powtórzymy."

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Być może zawarł dżentelmeńską umowę, że odejdzie po jutrzejszym meczu.
                            Jakby to był naprawdę nasz ważny gracz, który robiłby różnicę, ale to jest rezerwowy, który różnicę zrobi raz na 10 meczów. Do tego jeszcze nie w pełni gotowy po EURO i jak wejdzie to pewnie gdzieś na 20 minut.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                              Jakby to był naprawdę nasz ważny gracz, który robiłby różnicę, ale to jest rezerwowy, który różnicę zrobi raz na 10 meczów. Do tego jeszcze nie w pełni gotowy po EURO i jak wejdzie to pewnie gdzieś na 20 minut.
                              Biorąc pod uwagę jaki mamy aktualnie skład to każda para nóg się przyda
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Mogłaby już ta saga z Dudą się zakończyć. Mam nadzieję, że do końca tygodnia odejdzie od Nas. I dostaniemy odpowiednie fundusze z Niemiec, żeby móc wzmocnić słabe pozycje w Naszym klubie. Jestem ciekaw jakie to transfery są już dogadane, a czekają już tylko na $$. Jak będą to zawodnicy pokroju Moulina, to niektórzy będą musieli odszczekać narzekanie na Żewłakowa i Ebebenge

Komentarz

Pracuję...
                                X