Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Nawet odpadając z Mostarem, zakładając duże transfery z klubu, mamy możliwość rozpoczęcia wymiany najsłabszych ogniw bez konieczności ryzykowania/zadłużania się. Jeśli ta możliwość nie zostanie wykorzystana pokaże to, że sukcesy na rodzimym gruncie to szczyt ambicji w klubie, i ta LM(nie raz na 20 lat, tylko systematycznie) to tylko czcze gadania a nie realny cel, do którego dążą.
    Niestety, ja odnoszę wrażenie że to gadanie o LM to tylko zwykły pijar, a Czerczesow tylko uświadomił im że na pewien poziom są po prostu za biedni, aczkolwiek istnieje coś takiego jak fart, i może z fartem się tam dostaniemy. Chciałbym wierzyć iż istnieją w klubie ludzie którzy widzą te same słabe ogniwa co kibice. Zobaczymy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      Apropo jeszcze transferów to nawet robiąc 1:1, idzie to mądrze zrobić i wzmocnić zespól. Gdyby wraz z odejściem Dudy, udało się pozbyć Koseckiego(którego Hasi i tak nie widzi na boisku, a Sandhausen chyba było zainteresowane, ale za mało dawali) oraz Vranjesa(tutaj nie wiem, czy on sam się gdzieś będzie chciał ruszać, bo znając życie nigdzie nie dostania nawet 3/4 tego co ma u nas). I za nich skrzydłowy do pierwszego składu, taki co do którego nie będzie wątpliwości, że coś sobą prezentuje(daj Boże Gorgoń), ofensywny pomocnik i defensywny pomocnik. Odejście Vranjesa zwolniłoby 1 miejsce dla gracza spoza UE, więc zwiększyłoby to pole manewru.
      W przypadku odejścia Pazdana, wiadomo nowy stoper + pogonić kogoś z dwójki Broź/Bereszński i ściągnąć porządnego prawego obrońcę.
      Już by to mogło fajnie wyglądać. Wszystkie te wymienione ruchy poza klub to realne 7-8 baniek, więc zainwestować połowę, a druga połowa, na cokolwiek by miała iść, to i tak konkretna kasa jak na polskie realia. Wilk syty i owca cała.
      Mam nadzieję, że w klubie też tak na to patrzą, zdają sobie sprawę ze słabych stron drużyny, i odejście Dudy uruchomi ruchy na szerszą skalę.
      Bardziej przydałby się stoper i to taki z prawdziwego zdarzenia, który potrafi grać w piłkę a nie tylko pałować na napastników.

Komentarz

• Powinni iść tropem Hlouska (do tego ponownie "rzucić okiem" na Słowację i Węgry). W Rajchu wyszydzany i "za słaby", u nas czołowa postać, zawodnik, który robi różnicę swoją grą. Sobiech, Przybyłko, Klich - to mogą być ciekawe nazwiska, jak na polskie warunki. Musowo potrzeba dwóch skrzydłowych, do tego środkowy i prawy obrońca. Bez tego będzie mizeria.

Komentarz

• RUMOURS | HNK Rijeka midfielder Mate Male¹ very close to @LegiaWarszawa. More to follow over the next day or two...
          https://twitter.com/RijekaTransfers/...288641?lang=de
          http://www.transfermarkt.pl/mate-mal.../spieler/44230

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
            Powinni iść tropem Hlouska (do tego ponownie "rzucić okiem" na Słowację i Węgry). W Rajchu wyszydzany i "za słaby", u nas czołowa postać, zawodnik, który robi różnicę swoją grą. Sobiech, Przybyłko, Klich - to mogą być ciekawe nazwiska, jak na polskie warunki. Musowo potrzeba dwóch skrzydłowych, do tego środkowy i prawy obrońca. Bez tego będzie mizeria.
            Sobiech sie "niczym nie wyroznil" w nasza strone? czy cos mi sie popierdzielilo?

Komentarz

• Zamieszczone przez johnsmith Zobacz posta
              Sobiech sie "niczym nie wyroznil" w nasza strone? czy cos mi sie popierdzielilo?
              To o Hlousku zapewne.
              To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                Chciałbym wierzyć iż istnieją w klubie ludzie którzy widzą te same słabe ogniwa co kibice.
                Nie, nie widzą. Tam pracują sami ślepi debile.
                Oświeć ich.
                Dzięki!

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                  Oświeć ich.
                  Dzięki!
                  Broniąc zie(L)aka musze powiedzieć, że można mieć czasem takie wrażenie.
                  edit: literówka.

Komentarz

• Duda uzgodnil warunki 5-letniego kontraku z Hertha Berlin. Hertha obecnie oferuje 3,5 mln euro, Legia jednak oczekuje 5 mln euro.
                    http://www.bz-berlin.de/berlin-sport...rtrag-bis-2021

Komentarz

• POLSKA/NIEMCY Od czwartku Ondrej Duda negocjował kontrakt z Herthą Berlin. Doszedł z nią w końcu do porozumienia. W sprawie transferu porozumiały się również kluby.Wygląda na to, że to były dwa ostatnie występy Dudy w barwach mistrzów Polski. Lada moment zostanie przedstawiony jako nowy piłkarz Herthy Berlin. Transfer ma opiewać na kwotę od 4 do 4,5 mln euro.
                      Czytaj więcej: http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/od...robi,10415991/

Przegląd Sportowy

Komentarz

• Pewnie spotkają się okolicach 4-4,5 mln euro.

Edycja: Proszę jest i potwierdzenie.

Komentarz

• Ciekawe ile od razu a ile w bonusach.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez mes Zobacz posta
                            Pewnie spotkają się okolicach 4-4,5 mln euro.
                            Za mało. Kluczowy gracz. Hertha robi świetny interes.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                              Oświeć ich.
                              Dzięki!
                              Celtik, kontrakt z Bergiem,Vrdoljakiem, Hamalainenem; Radović, Czerczesow, sprowadzenie wynalazków typu Aleksandrow, największe Polskie miasto a frekwencja no cóż....(wiem że największa w Polsce, ale do beznadziei nie ma się co porównywać), tylko te działania pozwalają mi sądzić że jacyś debile tam pracują, nie twierdze że wszyscy.

i niech ten serial Duda w zachodnim klubie się skończy, bo techniki mu nie odmawiam ale niewiele ona pomaga Legii.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                                Celtik, kontrakt z Bergiem,Vrdoljakiem, Hamalainenem; Radović, Czerczesow, sprowadzenie wynalazków typu Aleksandrow, największe Polskie miasto a frekwencja no cóż....(wiem że największa w Polsce, ale do beznadziei nie ma się co porównywać), tylko te działania pozwalają mi sądzić że jacyś debile tam pracują, nie twierdze że wszyscy.

i niech ten serial Duda w zachodnim klubie się skończy, bo techniki mu nie odmawiam ale niewiele ona pomaga Legii.

Do tego jeszcze te parszywe MP i PP wyjscie z grupy LE z 1 miejsca po 5 wygranych. Nic tylko sie pochlastac.
                                Moin, moin was geht?

Komentarz

Pracuję...
                                X