Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Duda nie odchodź proszę. To dla Ciebie przychodziłem na stadion.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
      Duda nie odchodź proszę. To dla Ciebie przychodziłem na stadion.
      Masz jeszcze Kuchego

Edit:
      Sorki. Powinno być: Ostał Ci się ino Kuchy
      Ostatnio edytowany przez grodzisk1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Szkoda....odejść może od nas podstawowy zawodnik jednej z ekip obecnych na Euro. Dodatkowo strzelił ładną bramkę i mocno pracował dla drużyny. Żal oddawać za takie drobne.
        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
          Szkoda....odejść może od nas podstawowy zawodnik jednej z ekip obecnych na Euro. Dodatkowo strzelił ładną bramkę i mocno pracował dla drużyny. Żal oddawać za takie drobne.
          Jak odejdzie, to odejdzie, ciekawe kogo tam "drużyna Skołtów" (alias A-Team) wypatrzy. A ja myślę, że Duda się odnajdzie w Bundeslidze. Choć większość "komentatorów" uważa inaczej.

P.s. Oby się nie skończyło "Sprzedawaj Dudę mamy Mihaia".

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
            Masz jeszcze Kuchego

Edit:
            Sorki. Powinno być: Ostał Ci się ino Kuchy
            Jak to się stało, że Kuchy grał u Berga sezon życia? Czarny PR, czy "cuś".

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
              Przemysław Zych
              ‏@PrzemZych
              Transfer Dudy do Fiorentina rozbił się o sposób płatności. Czyli identycznie jak rok temu do Interu. Być może Hertha daje mniej, ale od razu

i riposta:
              B(L)1916
              ‏@BL_1916
              @PrzemZych a to nic o tym nie wiemïż½ïż½
              Włosi tradycyjnie zaproponowali raty i/lub ewentualne bonusy. Tam praktycznie każdy tak kupuje.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• @Mario_wan
                Bo cofaliśmy się na swoją połowę, a po odbiorze była dzida na Kuchego? Do tego pewnie pasował mu sposób przygotowania fizycznego. Taki sposób meczowy może być idealny dla niektórych: wkłada duży wysiłek w meczu, a w tygodniu regeneracja i nie ma utraty szybkości.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  I mamy winnych
                  Ta na pewno. Jak Vrdoljak do nas przychodził, to opinie na forum Dinama miały jakiś wpływ na cenę? Zresztą, po co zaczynał swoim gorącym kawałkiem, że Duda leci do Niemiec.

Komentarz

• Komentarz

• http://www.przegladsportowy.pl/pilka...532,1,721.html

Denis Odoi z Lokeren był w zasięgu, pasował do koncepcji Hasiego... nie mieliśmy 750k ... słabo to wygląda.

Komentarz

• Po co wklejasz fotę Dudy w barwach Słowacji na euro?

Komentarz

• Ekstraklasa transfer @TransfersESA 2 min.2 minuty temu
                          Środkowy obrońca Kenneth Otigba z Heerenveen na celowniku Legii Warszawa. #ekstraklasa #transfers

Komentarz

• A to chyba w temacie Dudy:
                            Sebastian Staszewski
                            ‏@s_staszewski
                            Poniedziałek. Kontrakt. 4,5 mln euro. Umowa na pięć lat. Wielkie miasto. Silna liga.

Komentarz

• Normalnie jak depesza z frontu.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• To teraz ostatni dylemat. Borussa M'Gladbach czy Hertha Berlin? Dobrze, że w końcu ta saga dobiega końca. Będzie kasa, także zobaczymy co Żewłakow z Ebebebebenge wymyślili.

Komentarz

Pracuję...
                                X