Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po pierwsze: czy na pewno proponowała?
    Po drugie: jak płatne?
    Po trzecie i najważniejsze: Fiorentina wstrzymała negocjacje, bo ma do dopięcia ważniejsze trensfery w tej chwili. A my kasę potrzebujemy na już, bo zaraz forumowa społeczność wywoła rewolucję domagając się transferów. Więc Leśny czekać nie może.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Poza tym znając konkretność i rzetelność obu nacji to nie dziwne że chcą go opchnąć Niemcom nawet za mniejszą kasę.

Komentarz

• Dziwne, niby XXI wiek a handel ludźmi nadal wywołuje ogromne emocje

Stara zasada handlu mówi - jak jest okazja, trzeba sprzedawać. Szczególnie jak produkt nie jest taki nowy i błyszczący na jaki się zdaje być

Aż strach pomyśleć co poniektórzy będą przeżywać jak Legia sprzeda Dudę i nie zostanie podana kwota.... 5, 3, 500 milionów, bezsenność gwarantowana.

Co do samej sprzedaży księciunio zwrócił uwagę na ważne rzeczy. Ja zawsze wolałem sprzedać za 10 zł na pro formę niż za 15 zł na 30 dni
        http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń Zobacz posta
          Dziwne, niby XXI wiek a handel ludźmi nadal wywołuje ogromne emocje

Stara zasada handlu mówi - jak jest okazja, trzeba sprzedawać. Szczególnie jak produkt nie jest taki nowy i błyszczący na jaki się zdaje być

Aż strach pomyśleć co poniektórzy będą przeżywać jak Legia sprzeda Dudę i nie zostanie podana kwota.... 5, 3, 500 milionów, bezsenność gwarantowana.

Co do samej sprzedaży księciunio zwrócił uwagę na ważne rzeczy. Ja zawsze wolałem sprzedać za 10 zł na pro formę niż za 15 zł na 30 dni
          Jak nie teraz to kiedy ? Po kolejnym wielkim turnieju ? Niech on lepiej nie wybrzydza tak z klubami. Lepsza spokojna ścieżka kariery niż odbicie się od ściany. Wirtuozem na razie nie jest.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• I mamy winnych

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 4 min4 minuty temu

Myślę, że euforia w jaką wpadają kibice Legii na wieść o ew. odejściu Dudy (komentarze w necie) nie pomaga w uzyskaniu największej sumy.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Informuj o tym, ze pilkarz odchodzi. Narzekaj na to, ze ludzie to komentuja. Genialne.
              Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Pozytywnie Panowie, pozytywnie piszcie bo Leśny sypnie zakazami i będzie płacz.

Komentarz

• To jadziem:

"Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza Ondrej Duda, naszego klubu tęcza. Ciągle trenuje! Zawsze imponuje, a jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, z rodzinnego."
                  "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                  "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                  Up the Anchor!

Komentarz

• Naciągając teorię redaktora, to macie nie lada dylemat:
                    - cieszyć się, że Duda odchodzi (ale Niemcy czytają i mają argument do zbicia ceny, bo i tak niechciany)
                    - smucić się, że odchodzi (ale prezes czyta i chcąc się Wam przypodobać, nie sprzeda jednego z ulubieńców)

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                      Naciągając teorię redaktora, to macie nie lada dylemat:
                      - cieszyć się, że Duda odchodzi (ale Niemcy czytają i mają argument do zbicia ceny, bo i tak niechciany)
                      - smucić się, że odchodzi (ale prezes czyta i chcąc się Wam przypodobać, nie sprzeda jednego z ulubieńców)

Szkoda, że odchodzi gracz podstawowej jedenastki, gracz ofensywny gwarantujący bramki i asysty. Niestety czas aby Duda zrobił kolejny krok w karierze i udowodnił rozmiar swojego talentu.
                      Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką.
                      Czy to była kula, synku, czy ci serce pękło?

Komentarz

• Zamieszczone przez daro1948 Zobacz posta
                        Szkoda, że odchodzi gracz podstawowej jedenastki, gracz ofensywny gwarantujący bramki i asysty. Niestety czas aby Duda zrobił kolejny krok w karierze i udowodnił rozmiar swojego talentu.
                        Łapcie Szkopy, via Google Translator

Es ist schade, dass ein Spieler die Grund Strafe verlässt, offensive Spieler, die Ziele und hilft garantiert. Leider nahm, um Zeit zu Duda einen weiteren Schritt in seiner Karriere und erwies sich als die Größe seines Talents.

Komentarz

• Wybrnęli skubańce

Komentarz

• Przemysław Zych
                            ‏@PrzemZych
                            Transfer Dudy do Fiorentina rozbił się o sposób płatności. Czyli identycznie jak rok temu do Interu. Być może Hertha daje mniej, ale od razu

i riposta:
                            B(L)1916
                            ‏@BL_1916
                            @PrzemZych a to nic o tym nie wiem��
                            Ostatnio edytowany przez grodzisk1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez daro1948 Zobacz posta
                              Szkoda? Ja jestem zdruzgotany. Dla kogo teraz moje dzieci będą przychodziły na stadion?
                              Od czasów Deyny nie mieliśmy większego piłkarza.

Komentarz

• Jak swego czasu kupowaliśmy Vrdoljaka, a na forum Dinama zapanowała wielka radość to raczej kwoty transferu to nie zmniejszyło
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X