Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez JC76 Zobacz posta
    Kupuj Polaków - młodych i zdolnych - chłopie!
    Jedziesz z nazwiskami

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
      Jedziesz z nazwiskami
      Milik i Kapustka

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
        Milik i Kapustka
        To jak mamy ściągać KApustkę i Milika to czemu nie od razu Messiego -ludzie opamiętajcie się za czasów ITI nie mieibyśmy nawet połowy tego co mamy

Komentarz

• Zamieszczone przez ArtArtwawa Zobacz posta
          To jak mamy ściągać KApustkę i Milika to czemu nie od razu Messiego -ludzie opamiętajcie się za czasów ITI nie mieibyśmy nawet połowy tego co mamy
          Dzięki, że nawracasz ciemny lud.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
            Dzięki, że nawracasz ciemny lud.
            Tutaj nie ma za co dziękować ja to widzę nawet po o.7 czystej na łebka to Oni na trzezwo powinni to widziec

Komentarz

• Skoro Nikolić twierdzi, że rozpatrzy każdą ofertę nawet z Chin czy z Emiratów, bo ma już 29 lat i musi myśleć o rodzinie to chyba ciężko będzie go zatrzymać.

Jak ktoś ma odchodzić to niech robi to jak najszybciej jeśli rzeczywiście transfery są uzależnione od braku pieniędzy.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Ale zaraz, chwileczkę.
                To my chcemy mieć Legię Cudzoziemską?, byle by wygrywali, czy Legię Warszawa?
                Bo chyba się tutaj za bardzo zapędziliście i same no-nejmy na: -ić, srić.
                To już nie będzie warszawska Legia, tylko cudzoziemska.
                Spokojnie z tymi obcokrajowcami, bo że nowy trener tak chce, to uj mu w upę.
                Sracić, Szmacić, czy inny Srukolesku - to są życzenia trenera. A co my później z tym szrotem zrobimy?
                Myśl. Leśnodorski, myśl! Bo jak naściągasz szrotu, to się z tym guanem nie zabierzesz do LM, a potem będziesz chciał to opierdzielić, jak dwudziestoletniego Mercedesa. Dobre auto, ale się zaczyna psuć.
                Kupuj Polaków - młodych i zdolnych - chłopie!
                w jaki sposób Legia, w której graliby polscy piłkarze, którzy za małolata kibicowali Wiśle, Lechowi czy innym od Legii drużynom miałaby byc warszawska i czym różniłaby się od zaciągu cudzoziemskiego (poza językiem w szatni)?

Komentarz

Ale zaraz, chwileczkę.
                  To my chcemy mieć Legię Cudzoziemską?, byle by wygrywali, czy Legię Warszawa?

Bo chyba się tutaj za bardzo zapędziliście i same no-nejmy na: -ić, srić.
                  To już nie będzie warszawska Legia, tylko cudzoziemska.!
                  Ja tam jestem za modelem Athletiku Bilbao, ale realia są takie, że za mojego życia, do tego raczej nie dojdzie. Myślę, że co najmniej pół składu to powinni być Polacy. Plus jeden (na bramce).

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                    w jaki sposób Legia, w której graliby polscy piłkarze, którzy za małolata kibicowali Wiśle, Lechowi czy innym od Legii drużynom miałaby byc warszawska i czym różniłaby się od zaciągu cudzoziemskiego (poza językiem w szatni)?
                    Prawda jest taka, że grają u nas wszyscy, zwłaszcza desant z tej ulicy na K., która moim zdaniem nie znajduje się w Stolicy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                      Czyli chujowy jest. Forum usatysfakcjonuje jedynie koleś ze statystykami co najmniej 60 meczów/99 bramek.
                      Zamieszczone przez Kijek
                      No faktycznie.
                      Dobra Mario zdecydował - chujowy nie bierzemy go.
                      A teraz wskaż jeden z drugim w którym momencie napisałem, że Rumun jest chujowy. Czekam z niecierpliwością.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                        A teraz wskaż jeden z drugim w którym momencie napisałem, że Rumun jest chujowy. Czekam z niecierpliwością.

To ja napisałem, że jest chujowy, mózgu. Bo ma chujowe w/g forumowego mniemania statystyki. Zrozumiałeś, czy pogrubić?
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                          To ja napisałem, że jest chujowy, mózgu. Bo ma chujowe w/g forumowego mniemania statystyki. Zrozumiałeś, czy pogrubić?
                          Spoko, bardziej interesuje mnie wytłumaczenie tego drugiego miglanca.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                            Spoko, bardziej interesuje mnie wytłumaczenie tego drugiego miglanca.
                            Dla Ciebie Pana Miglanca !

Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                            Rozpatrywany pewnie pod kątem sprzedaży Nikolića. Statystyk nie ma tak dobrych, jak Nikolić, bo w 71 spotkaniach strzelił 25 bramek.
                            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Gabriel Torje nie dla Legii! Rumun wypożyczony do Karabüksporu.

Komentarz

• Krzysztof Stanowski
                                @K_Stanowski
                                Ondrej Duda poleciał do Niemiec. Chodzi o klub z Bundesligi. Konkrety dopiero w weekend. Ale skoro poleciał to temat poważny.
                                Czyli chyba koniec transferowej sagi z Dudą

Komentarz

Pracuję...
                                X