Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Axel Zobacz posta
    Od półtora roku stadion nie ma sponsora i na to, żeby stadion go nie miał, klub już kasę ma. Przez ten czas pewnie z 10mln zł by wpłynęło, ale po co mieć taką kasę, jak można jej nie mieć.
    No to klub ma tę kasę czy jej nie ma, bo już się pogubiłem?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
      No to klub ma tę kasę czy jej nie ma, bo już się pogubiłem?
      Jemu chodzi o to, że stać nas na brak sponsora stadionu, ale nie stać na transfery
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Jak Pepsi chciało przedłużyć umowę na nazwę stadionu to podobno mieli lepsze oferty. Teraz niby mają chętnych, ale nikogo do tej pory nie podpisali, bo nazwa musi być dostojna. I tak będzie gadane, a 6-7 milionów złotych rocznie przepada.
        Ostatnio edytowany przez mes; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Stadion oficjalnie nosie teraz imię Marszałka. Źle? Wolelibyście jakąś stoen arene za kilka marnych baniek? .ebnijcie się w łby.

Dla mnie za takie pie.dolenie powinny bany lecieć.

Komentarz

• Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
              Stadion oficjalnie nosie teraz imię Marszałka. Źle? Wolelibyście jakąś stoen arene za kilka marnych baniek? .ebnijcie się w łby.

Ty chyba za dużo dzisiaj wypiłeś. Już widzę jak Leśny i spółka nie biorą sponsorów, bo wolą stadion im. Marszałka Piłsudskiego.
              Ostatnio edytowany przez Młoda Legia; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Stadion oficjalnie nosie teraz imię Marszałka. Źle? Wolelibyście jakąś stoen arene za kilka marnych baniek? .ebnijcie się w łby.

04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Punol Zobacz posta
                  Ty chyba za dużo dzisiaj wypiłeś. Już widzę jak Leśny i spółka nie biorą sponsorów, bo wolą stadion im. Marszałka Piłsudzkiego.
                  Co innego właściciele co innego kibice. Stadion nosi w tym momencie jedyną słuszną nazwę (nieważne czy jest to zamierzone czy nie) i oby jak najdłużej. Robienie z tego argumentu przeciwko właścicielom jest po prostu obrzydliwe.

Komentarz

• Dziwne czasy, kiedyś wszyscy się burzyli jak zmieniali nazwę na Pepsi Arenę a teraz wszyscy chcą komercyjnej nazwy za parę złotówek...
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Punol Zobacz posta
                      Ty chyba za dużo dzisiaj wypiłeś. Już widzę jak Leśny i spółka nie biorą sponsorów, bo wolą stadion im. Marszałka Piłsudzkiego.
                      Dobrze, że Ty jesteś trzeźwy.

Co tu się ***** odpierdala na tym forum

Komentarz

A to stadion nie może mieć sponsora i jednocześnie nosić czyjeś imię?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                          A to stadion nie może mieć sponsora i jednocześnie nosić czyjeś imię?
                          Osram Arena/Pampers Arena im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. ?? Słabe połączenia jak dla mnie
                          Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• No, na pewno sponsorem stadionu byłby Osram, albo Pampers.

Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Robią czystkę, więc żyje nadzieją, że kogoś ciekawego do nas sprowadzą. Pewnie po przejściu Mostaru będą transfery.

Komentarz

• Legia Transfer Watch @LegiaTransfer 8 min.8 minut temu
                                Mihai Roman z NEC Nijmegen łączony z Legią (via @VoetbalPrimeur)

Komentarz

Pracuję...
                                X