Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• @uho.. oby nie bylo za pozno...
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Komentarz

• Zamieszczone przez Seba.Kolos Zobacz posta
      @uho.. oby nie bylo za pozno...
      aktualna kadra jest wystarczająca na bośniackie ogórasy
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Niedawno turi napisała na Twitterze ze Legia musi sprzedać Dudę żeby mieć kasę , ale jakieś kilka msc temu Stanowski napisał ze w tym roku zapowiada się rekordowy przychód Legii i będzie dominacja na długo. Więc nie wiem czy to prawda co pisał Stanowski o przychodzie Legii... i wątpię czy rzeczywiście będzie dominacja w lidze polskiej, zobaczymy.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta

w podobnym tonie kilka dni temu wypowiadał się Jóźwiak

https://twitter.com/P_Jozwiak/status/749994331126267904

skoro oni wiedzą lepiej i twierdzą , że będzie dobrze to trzeba tylko trzymać kciuki by stało się to jak najszybciej.
          Coraz lepiej. Sugerowanie się tym co napisał Jóźwiak....
          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• jakbyśmy mogli polegać na Jóźwiaku to co najmniej połowę składu stanowiliby wychowankowie, a taka drużyna regularnie grała w LM

Komentarz

• Makowski na kapitanie

Komentarz

• Tu nie chodzi o poleganie się na nim. Koleś jest managerem więc może mieć info bardziej pewne niż my. Na dniach się pewnie okaże.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Gówno ma a nie info. Człowiek, który jara się bo jakieś dziecko na podwórku prosto kopneło piłkę. W **** wiarygodny tak samo jak on i Ci jego Jagiełło, Tomasiewicz ("Valbuena") i Szumski.

Komentarz

• Napisał to, co każdy średnio rozgarnięty kibol wie - Kogoś mają na oku, z kimś rozmawiają, kogoś muszą opchnąć. Tak działa każdy klub na poziomie Legii i nie tylko.
                    Z tym "odjechaniem" to lepiej dać sobie spokój. Nie jeden miał odjechać i albo nie gra w tym sezonie w pucharach, albo właśnie testuje Zaluskę.
                    Zero plotek i to dobrze. Im mniej szumu tym lepiej dla potencjalnych nowych pracowników. Przecież nie nazwę piłkarzami spędu udających piłkarzy pracowników firm w Ekstraklasie
                    http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• No już nie przesadzajcie... uspokoił wszystkich i napisał, że będzie ok.

Mnie to wystarcza.

PS Leśnodorski też przed sezonem mówił, że Masłowski się ogarnął i teraz, to on będzie grał pierwsze skrzypce, ale jakoś tak średnio mnie przekonał.
                      Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Alexis Zobacz posta
                        Niedawno turi napisała na Twitterze ze Legia musi sprzedać Dudę żeby mieć kasę , ale jakieś kilka msc temu Stanowski napisał ze w tym roku zapowiada się rekordowy przychód Legii i będzie dominacja na długo. Więc nie wiem czy to prawda co pisał Stanowski o przychodzie Legii... i wątpię czy rzeczywiście będzie dominacja w lidze polskiej, zobaczymy.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
                        Budżety mają to do siebie, że są przyjmowane w pewnych perspektywach czasowych (zazwyczaj w rocznych), co oznacza, że w normalnie prosperującym przedsiębiorstwie przychód na koniec roku powinien pokryć wydatki. Nie zawsze przychody w skali roku, pokrywają się z wydatkami np. kwartalnymi itp. Co oznacza, że bieżącą działalność (wydatki, podatki, pensje itp) trzeba jakoś finasować. M.in z tego powodu nie przeprowadza się transferów 1:1, tylko na transfery przeznacza się pewną część uzyskanej kwoty, a raczej tak być powinno. Przychód może być naprawdę duży, ale i wydatki (choćby zwiazane z nowymi boiskami) będą zapewne spore. Być może Legia ma pieniądze, ale jedynie pozwalające na bieżącą działalność, natomiast jeśli ich nie ma, to jest nie najlepiej, bo oznaczałoby to, że klub żyje na kredyt. Nie dziwi mnie, że chcemy najpierw kogoś sprzedać, ale zdziwiłoby mnie to, że mimo uwolnienia paru pensji, nie ma pieniędzy nawet na wolne transfery, gdzie koszty są niższe.
                        Ostatnio edytowany przez Mario_wan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Przecież nie powie, że wydali 700.000€ na gościa, którego zaraz oddadzą na "ogrywa ie"😂

Komentarz

• http://grantthornton.pl/publikacja/w...ksze-od-5-lat/
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• W ramach ciekawostki : niedoszły legionista, Malick Evouna, został sprzedany do TJ Teda (Chiny - 8 zespół tamtejszej ligi) za ponad 7,5 mln euro.
                              Czyli działu skautingu nie taki straszny jak go malują
                              Poza tym, news w kontekście możliwego odejścia Nikolicia na wschód.
                              Ostatnio edytowany przez Michaał; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Klub ma robić transfery do dopiero po sprzedaży jakiegoś z zawodników, bo nie ma kasy.

Od półtora roku stadion nie ma sponsora i na to, żeby stadion go nie miał, klub już kasę ma. Przez ten czas pewnie z 10mln zł by wpłynęło, ale po co mieć taką kasę, jak można jej nie mieć.
                                Ostatnio edytowany przez Axel; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

Pracuję...
                                X