Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
    Mam swój typ, gość leciwy, ale młodzi zdecydowanie mieliby się od kogo uczyć. MK.
    Mario Kempes?

Komentarz

• To on jeszcze żyje? Czas pokaże, czy mam rację.

Komentarz

• Mateję Keżmana chcesz? Rzeczywiście leciwy,€“ już zakończył karierę.

Komentarz

• http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...rafie-do-chin/

Komentarz

• Zamieszczone przez maruha Zobacz posta
            Mateję Keżmana chcesz? Rzeczywiście leciwy,€“ już zakończył karierę.
            To nie ten, ten o którym myślę grał we Wloszech w ostatnim sezonie. Wolny transfer.

Komentarz

• Jak informuje serwis violanews.com Fiorentina zawiesiła rozmowy rozmowy z Legią Warszawa na temat transferu Ondreja Dudy. Temat ma być kontynuowany, ale Włosi chcą teraz skupić się na ważniejszych ruchach transferowych, czyli sprowadzeniu obrońcy i napastnika. Decyzję o powrotu do rozmów w podejmą jeżeli pozwoli im na to budżet. Rozbieżność między klubami wynosi 1 mln euro.

legionisci.com
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Czyli pewnie skończy się jak z Interem
                Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Myślę, że nie trzeba być wielki specem w negocjacjach, żeby nie być zdziwionym słowami Fiorentiny...

1. Duda otwarcie mówi, że chce odejść.
                  2. Leśny daje znać, że transfery do będą po transferach z.
                  3. Raz Leśny chciał już przeczekać Inter i został z niezadowolonym Dudą... zaryzykuje drugi raz czy weźmie ostatecznie 3,5 mln ?

Ale przynajmniej się uczy, pisząc, że Pazdan nie jest na sprzedaż... Przynajmniej udaje i gdyby turecki kierunek był możliwy, myślę, że ostatecznie turki mogłyby coś dopłacić

PS Czy w tym sezonie jest coś pewniejszego niż, że nie wejdziemy do LM ?

Komentarz

• Jest.

Pewniejsze jest że niezależnie od wszystkiego na forum będą wiedzieć lepiej jak trzeba prowadzić klub.
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
                      To nie ten, ten o którym myślę grał we Wloszech w ostatnim sezonie. Wolny transfer.
                      Czyli że niby kto? Miroslav Kolse?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                        I co w tym takiego do spadania z krzeseł, że 13 zespół ligi francuskiej go bierze?
                        I jeszcze dodając do tego to co się dzieje w OM czyli generalnie wyprzedawanie wszystkiego co ma dwie ręce i dwie nogi więc transfer Mączyńskiego tam to bardziej #ziew niż spadanie z krzeseł.

Może bardziej mu chodziło o Błaszczykowskiego w Liverpoolu? ( Nie napisał, że chodziło o polską ekstraklasę?)
                        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• nie napisał, że chodzi o eklapę.

Na 100 % nie będzie to Mączyński. Bardziej bym skłaniał się ku jakimś wielkim transferze kogoś z topowych graczy PL z euro, czyli Grosik, Błaszczykowski, Milik, czy może Fabijański ?
                          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• http://sport.trojmiasto.pl/Legia-moz...i-n103476.html

Mam nadzieje, że to będzie oznaczało kupno kogoś nowego na tą pozycje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                              nie napisał, że chodzi o eklapę.

Na 100 % nie będzie to Mączyński. Bardziej bym skłaniał się ku jakimś wielkim transferze kogoś z topowych graczy PL z euro, czyli Grosik, Błaszczykowski, Milik, czy może Fabijański ?
                              To nie pisałby ze spadnie pół Polski.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                I jeszcze dodając do tego to co się dzieje w OM czyli generalnie wyprzedawanie wszystkiego co ma dwie ręce i dwie nogi więc transfer Mączyńskiego tam to bardziej #ziew niż spadanie z krzeseł.

Może bardziej mu chodziło o Błaszczykowskiego w Liverpoolu? ( Nie napisał, że chodziło o polską ekstraklasę?)
                                Nie, chodziło o Mąkę. Niestety, ale Stanowski czasem myśli, że ma super newsa, a tak naprawdę informator nie podaje mu go na wyłączność. Efekt? Niemal w tej samej godzinie i minucie kilka bądź kilkanaście źródeł o czymś pisze, przy czym tylko Stano robi ze sprawy tajemnicę. Tak było wtedy z Mąką w Olympique, tak jest też teraz z Załuską w Wiśle. Menago danego zawodnika śle info do najważniejszych dziennikarzy, jedni piszą wprost, inni urządzają zabawę. Na wyłączność ma się coś rzadko, ostatnio bodaj właśnie Stano jako jedyny dostał od Kołakowskiego fotę Glika w samolocie Monaco.

Komentarz

Pracuję...
                                X