Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Jeśli dojdziemy do ostatniej fazy eliminacji Ligi Mistrzów, to tak będzie wyglądał nasz terminarz do końca sierpnia:

Legia Warszawa – Lech Poznań 7 lipca, 17:30 (Superpuchar)
    Zrinjski Mostar - Legia Warszawa 12 lipca, 18:30 (II runda el. Ligi Mistrzów)
    Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 16 lipca, 20:30 (ekstraklasa)
    Legia Warszawa - Zrinjski Mostar 19 lipca, 20:45 (II runda el. Ligi Mistrzów)
    Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 23 lipca, 20:30 (ekstraklasa)
    26/27 lipca (III runda el. Ligi Mistrzów)
    Wisła Płock - Legia Warszawa 30 lipca, 20:30 (ekstraklasa)
    2/3 sierpnia (III runda el. Ligi Mistrzów)
    Legia Warszawa - Piast Gliwice 7 sierpnia (ekstraklasa)
    10 sierpnia (1/16 finału Pucharu Polski)
    Górnik Łęczna - Legia Warszawa 13/14 sierpnia (ekstraklasa)
    16/17 sierpnia (IV runda el. Ligi Mistrzów)
    Legia Warszawa - Arka Gdynia 20/21 sierpnia (ekstraklasa)
    23/24 sierpnia (IV runda el. Ligi Mistrzów)
    Ruch Chorzów - Legia Warszawa 27/28 sierpnia (ekstraklasa)
    Czyli w lidze można spokojnie grać tymi co dziś wybiegna
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
      w ramach sprostowania. Już kiedyś wrzucałem statystyki i im dlużej grali z Czerczesowem na ławce tym gorzej punktowali.
      To żadna filozofia dotycząca trenera. Czerczesow zagrał najpierw kilkanaście spotkań z drużynami z miejsc 1-16, a kończył ligę mierząc się z drużynami z miejsc 2-8. Nic dziwnego, że zanotował regres skoro grał z lepszymi.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
        w ramach sprostowania. Już kiedyś wrzucałem statystyki i im dlużej grali z Czerczesowem na ławce tym gorzej punktowali.
        Zrobił co miał zrobić, dostał rozbity klub z 10 punktami straty do Piasta i na koniec zdobył mistrzostwo i PP.

I za EURO do kasy jak Superak wyliczył wpłynie 400 tys euro.
        Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Wczoraj Stanowski coś pisał o transferze na Twitterze, a kilka godz temu Rafał pisał może Valdes do Legii? To tylko moja teoria.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• A po co nam kolejny bramkarz?

Komentarz

• To raczej w tym momencie bardziej transfer w stylu Lechii, niż Legii za Leśnego.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Mecz superpucharu Polski w hd
                www.pucharpl.lnfo.pl

Komentarz

• i to jeszcze na testy, a nie bezpośredni kontrakt. Sorry ale tak nisko nie można upaść.

Edit: Z resztą http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...sbrough/14yqtd
                  Janusz z Południowej

Komentarz

• Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
                    i to jeszcze na testy, a nie bezpośredni kontrakt. Sorry ale tak nisko nie można upaść.

Edit: Z resztą http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...sbrough/14yqtd
                    Tam jest napisane, że chodzi o testy medyczne. Każdy zawodnik przechodzi takowe, przed podpisaniem kontraktu

Komentarz

• Zamieszczone przez wiliams Zobacz posta
                      Tam jest napisane, że chodzi o testy medyczne. Każdy zawodnik przechodzi takowe, przed podpisaniem kontraktu
                      Crespo1 dał linka który pokazuje że dyskusja o Valdesie w Legii jest bez sensu bo przechodzi testy medyczne w Anglii.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Alexis Zobacz posta
                        Wczoraj Stanowski coś pisał o transferze na Twitterze, a kilka godz temu Rafał pisał
                        Niestety ale muszę zepsuć zabawę, a w zasadzie to nie ja tylko sam Stanowski..

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...67899999301632 teraz można rozpocząć zgadywanie na następne 5 stron kto, gdzie odejdzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta
                          Niestety ale muszę zepsuć zabawę, a w zasadzie to nie ja tylko sam Stanowski..

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...67899999301632 teraz można rozpocząć zgadywanie na następne 5 stron kto, gdzie odejdzie.
                          Raczej na ani jedną stronę. Mączyński do Olympique Marsylia.

Komentarz

• I co w tym takiego do spadania z krzeseł, że 13 zespół ligi francuskiej go bierze? To tak jakby Jędza ostatecznie wylądował w tym Bordeaux, ten sam kaliber klubów. Ale Krzysio miał trochę ruchu na twitterze, i podostaje nowe prezenty.

Komentarz

• Popieram, żadna sensacja. OM to poziom Mączyńskiego, może nawet trochę niższy (podstawowy reprezentant ćwierćfinalisty ME w średniaku ligi francuskiej?). A napisał tak, jakby Pazdan miał przejść do Barcelony, Mączyński do Juventusu lub Kapustka do Manchesteru City.

Komentarz

• Mam swój typ, gość leciwy, ale młodzi zdecydowanie mieliby się od kogo uczyć. MK.

Komentarz

Pracuję...
                                X