Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez hansolo Zobacz posta
    Boniek do Fifa
    Fifa 17 Classic Team?
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
      Nawet jeśli decyzje są błędne to nie ma pół powodu żeby ktoś miał tu prawo się wymądrzać w stylu "a nie mówiłem" bo prawdopodobnie nikt kto się tu wypowiada nie ma pełnej wiedzy dotyczącej danego transferu. Gdyby ktoś czul że potrafi lepiej oceniać zawodników, to dziwi mnie dlaczego nie zajmuje się tym zawodowo. Robota ciekawa, dobrze płatna, i klub tylko by na tym zyskał.
      Tak, a jeśli ktoś skrytykuje grajków za to, że przegrali 0-3 z Niecieczą, to w ogóle jest jakimś ufoludem, bo przecież mógłby zostać zawodowym piłkarzem. Robota ciekawa, dobrze płatna i klub by tylko na tym zyskał.
      No do jasnej cholery, w tamtym roku transfery były super, w tym roku na razie posucha a są silne przesłanki, że ktoś odejdzie. W tamtym roku zdobyliśmy tytuł bo w sumie nie było ani jednego godnego rywala a w Europie było słabo. Nie dziwi więc niepokój niektórych.

Komentarz

• @Majkisek
        Przecież piszę wyraźnie ze nie chodzi mi o każdą krytykę tylko o taką, która opiera się na wyobraźni zamiast na faktach.
        Niepokój niektórych owocuje krytyką więc może opierać się na przeświadczeniu że albo samemu podjęłoby się lepszą decyzję albo na przeświadczeniu że ktoś w klubie podejmuje błędne decyzje celowo. Bo jeśli uważa się, że w klubie podejmuje się decyzje najlepsze w danej sytuacji (z jakąś tolerancją) zgodnie z posiadaną wiedzą to się nie krytykuje - zakłada się że lepiej się nie dało zrobić.

Kiedy natomiast wiadomo że dało się coś zrobić lepiej - wtedy krytyka jest uzasadniona.
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski
          Jeśli dojdzie do transferu, o którym dzisiaj usłyszałem jako bardzo prawdopodobnym, to pół Polski spadnie z krzeseł i już nie wstanie.
          Błaszczykowski w Liverpoolu?
          "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
          Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
          Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
          Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Jeśli dojdziemy do ostatniej fazy eliminacji Ligi Mistrzów, to tak będzie wyglądał nasz terminarz do końca sierpnia:

Legia Warszawa – Lech Poznań 7 lipca, 17:30 (Superpuchar)
            Zrinjski Mostar - Legia Warszawa 12 lipca, 18:30 (II runda el. Ligi Mistrzów)
            Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 16 lipca, 20:30 (ekstraklasa)
            Legia Warszawa - Zrinjski Mostar 19 lipca, 20:45 (II runda el. Ligi Mistrzów)
            Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 23 lipca, 20:30 (ekstraklasa)
            26/27 lipca (III runda el. Ligi Mistrzów)
            Wisła Płock - Legia Warszawa 30 lipca, 20:30 (ekstraklasa)
            2/3 sierpnia (III runda el. Ligi Mistrzów)
            Legia Warszawa - Piast Gliwice 7 sierpnia (ekstraklasa)
            10 sierpnia (1/16 finału Pucharu Polski)
            Górnik Łęczna - Legia Warszawa 13/14 sierpnia (ekstraklasa)
            16/17 sierpnia (IV runda el. Ligi Mistrzów)
            Legia Warszawa - Arka Gdynia 20/21 sierpnia (ekstraklasa)
            23/24 sierpnia (IV runda el. Ligi Mistrzów)
            Ruch Chorzów - Legia Warszawa 27/28 sierpnia (ekstraklasa)
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
              Linetty ? 😀

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Kiedy natomiast wiadomo że dało się coś zrobić lepiej - wtedy krytyka jest uzasadniona.
                Raczej na pewno dało się zrobić tak, żebyśmy te eliminacje zaczęli w mocniejszym składzie. I doprawdy pisałem niżej jacy piłkarze do nas trafiali i kiedy także nie mam pojęcia na jakiej podstawie ktoś ciągle wyskakuje, że czekamy na ruchy mocniejszych klubów. Powtórzę po raz kolejny takie teksty padają z gabinetów prezesów co roku od czasów ITI i w sierpniu nigdy NIKT porządny do nas nie trafił.

Nam potrzebna jest kasa, sprzedali Borysiuka i w momencie sprowadzili w jego miejsce porządnego zawodnika, którym niby interesowało się Club Brugge i Anderlecht. I to kasa jest problemem, a nie czekanie czy ktoś łaskawie zgodzi się za karę w Legii grać, bo nikt lepszy się nie zgłosił czy nie.

I ciągle przypominam, że będziemy grali zupełnie inną taktyką niż do tej pory. I to też mnie dziwi, bo jak coś zaczyna coraz lepiej funkcjonować to po roku to nagle porzucamy i zaczynamy zupełnie inny projekt. I jeśli Hasi rzeczywiście będzie chciał grać atakiem pozycyjnym to ja nam życzę powodzenia, bo chyba nie raz, nie dwa i nie trzy oglądaliśmy jak ten zespół męczył się i bił głową w mur próbując złamać szyki rywala.
                Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Michaał Zobacz posta
                  Linetty ? 😀

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
                  Pazdanem interesowała się Barcelona...

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                    Lewy w PSG za ok. 80 baniek euro
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• I to też mnie dziwi, bo jak coś zaczyna coraz lepiej funkcjonować to po roku to nagle porzucamy i zaczynamy zupełnie inny projekt.
                      w ramach sprostowania. Już kiedyś wrzucałem statystyki i im dlużej grali z Czerczesowem na ławce tym gorzej punktowali.

Komentarz

• Czemu zmienili to co działało? Bo trener nie do końca pasował do filozofii klubu. Będziemy grać pozycyjnym? Spoko, w końcu trzeba się tego nauczyć. Gra z kontry to jednak inna bajka
                        Nas ogranicza kasa jak i ruchy innych klubów. Jedno nie wyklucza drugiego.
                        Chyba jako jedyny nie biorę pod uwagę wejścia do LM. Dla mnie o wiele lepiej wyjdziemy na corocznej walce i wyjściu z grupy LE. Po pewnym czasie gdy już w końcu nie będziemy średniakiem klasy B a staniemy się średniakiem klasy A to i z LM będzie łatwiej ( mimo reformy mocno w to wierzę ) i o transfery też bo będzie za co i zawodnicy będą bardziej skłonni przyjść do tej kiepskiej ligi.
                        Wiem, marzenia ale trzeba je mieć :P
                        http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                          w ramach sprostowania. Już kiedyś wrzucałem statystyki i im dlużej grali z Czerczesowem na ławce tym gorzej punktowali.
                          Bo cała taktyka była oparta o Jodłowca, który złapał kontuzję i zaczęło piłkarska nędza. A, że w kadrze nie było nikogo, kto mógłby dźwignąć ciężar rozgrywania, to taki właśnie był tego efekt.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                            Bo cała taktyka była oparta o Jodłowca, który złapał kontuzję i zaczęło piłkarska nędza. A, że w kadrze nie było nikogo, kto mógłby dźwignąć ciężar rozgrywania, to taki właśnie był tego efekt.
                            Podobno Czerczesow był takimi zajebistym trenerem, że potrafił dostosować taktykę do posiadanych piłkarzy.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Chyba jako jedyny nie biorę pod uwagę wejścia do LM. Dla mnie o wiele lepiej wyjdziemy na corocznej walce i wyjściu z grupy LE.
                              nie tylko Ty
                              Wystarczy zresztą spojrzeć na oczekiwania ludzi - powoli seryjnie zdobywane MP i PP są traktowane jako rzecz normalna i nie robią wow. Ba, LE traktowane jest tak samo. Jeśli przy takim podejściu jakimś psim swędem dostaną się do fazu grupowej LM i zbiorą tam srogi wpierdol (bo czemu miałoby być inaczej) to ze strony kibiców będą jedynie pociski, a za rok przy braku awansu już będzie mówione o obniżaniu poziomu sportowego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                                Podobno Czerczesow był takimi zajebistym trenerem, że potrafił dostosować taktykę do posiadanych piłkarzy.
                                No i dostosował - na stulecie zdobył puchar i tytuł. Ale magikiem, to chyba nie był, skoro Borysiuka nie zamienił w Pirlo.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X