Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta

Słowacja, Czechy, Ukraina, Skandynawia, Belgia, Austra, Bałkany, Polska. Większość pojechała na euro.
    Równie dobrze pojechała Portugalia i Hiszpania.
    Belgia? Kogo z tej kadry mielibyśmy wyciągnąć?
    Austria? Arnautovicia bodajże ze Stoke czy Fuchsa z Leicester? Może jednak Alaba?
    Chorwacja? Nie róbmy sobie jaj, bo nas nie stać na żadnego zawodnika z ich szerokiej kadry.

Poza jakimiś wyjątkami nie jesteśmy w stanie wyciągnąć NIKOGO kto grał na EURO ( grał słowo klucz, bo chyba w kwestii rezerwowych Euro ich pozycji pożądania nie zwiększa).

Nie porównuj nas do Lecha, bo finansowo troszkę im odjechaliśmy. Chyba, że faktycznie szkolenie w Poznaniu kosztuje 10 milionów, a u nas 40, bo Ebebenge ściąga bio zboża prosto z Afrykańskim pastwisk.

I nie wcale nie będzie tak, że jeżeli Duda pójdzie za 3 miliony to przyjdzie zawodnik za 500 tys euro, a jak za 5 milionów to za 1,5.

Spójrz teraz z drugiej strony, potencjalnego klienta, która ma płacić droższe bilety za oglądanie gorszych zawodników ( o aktualnym stanie murawy nie będę wspominał).

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
      Poza tym że w pełni zgadzam się z Finiksem, to tylko przypomnę, że w tym okienku wyjęliśmy juz gościa za 0,5-1 mln euro co jak na nasze możliwości jest mega wydatkiem, a poszło bez mrugnięcia okiem.
      Więc ewidentnie jest postęp.
      Bo wcześniej odszedł Borysiuk za trochę ponad bańkę zarobku dla nas.

Generalnie Finiks ma rację, ale wierzyć mi się nie chce, że wszystkie transfery determinuje Euro. Nie mówię, że od razu powinniśmy mieć obsadzone wszystkie pozycje. Wiadomo, że do końca maja była niejasna sytuacja z trenerem, później przyszło Euro itd. Jednak wydaje się, że jakiś zawodnik powinien już przyjść. Inną rzeczą jest wprowadzić do składu 1-2 grajków, a czym innym 3, czy 4.

Druga sprawa jest taka, że w naszym przypadku nie da się w dwa okienka zbudować silnej kadry. Fakt, że przed poprzednim sezonem dokonano sensownych wzmocnień, zimą przyszedł Hlousek, lecz wcześniej to była bieda do potęgi: Masłowski, Piech, Szwoch, Furman, jakieś wynalazki z Brazylii... reszty nawet szkoda wymieniać.

Jeśli w każdym okresie transferowym nie będziemy dokupowali 1-2 konkretnych zawodników, przy okazji uzupełniając ubytki tych czołowych, którzy prędzej czy później muszą zostać sprzedani, to nie mamy co liczyć na porządną drużynę. Wystarczy dodać, że z zakupem lewego obrońcy ociągano się 2 lata, a porządnego skrzydłowego to ja tu nie widziałem od odejścia Rybusa, jak nie Karwana.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
        Austria? Arnautovicia bodajże ze Stoke czy Fuchsa z Leicester? Może jednak Alaba?
        Chorwacja? Nie róbmy sobie jaj, bo nas nie stać na żadnego zawodnika z ich szerokiej kadry.

Poza jakimiś wyjątkami nie jesteśmy w stanie wyciągnąć NIKOGO kto grał na EURO ( grał słowo klucz, bo chyba w kwestii rezerwowych Euro ich pozycji pożądania nie zwiększa).
        Przeczytałeś ostatniego posta Finiksa?
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
          Spójrz na post, który napisałem do Antaresa.

My możemy nie chcieć tego przykładowo Arnautovicia ale ten Arnautović może być dla Legii kluczowy przy kupnie np. Torje.

Jeszcze raz łopatologicznie.

Polujemy na Torje. Torje zna ofertę Legii ale wie od managera, że kręci się wokół niego Newcastle. Newcastle ma na oku Torje ale pierwszym wyborem dla nich jest Arnautović ( nawet nie wiem na jakiej gra on pozycji ale załóżmy, że na tej samej ). Arnautoviciem interesuje się też przykładowo Wolfsburg.

I teraz zaczyna się okno. Wolfsburg kupuje Arnautovicia więc Newcastle kupuje Torje a Legia niestety musi obejść się smakiem.

Rozumiesz teraz zależność euro i występujących na nim piłkarzy do sytuacji Legii? Rynek rozkręci się po euro i dopiero po euro będą zapadały decyzje.

Komentarz

• Okej, pożyjemy zobaczymy ilu tych zawodników podnoszących jakość trafi. Podnoszących jakość ,a nie drugi Trickovski czy Aleksandrov.
            Ewentualnie zwalanie winy na EURO gdy puchary skończymy w sierpniu nie przyjmuję.

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
              Leśny operuje na żywym organizmie a nie w grze komputerowej. Leśny w razie wtopy nie może zacząć od ostatniego "sejwa".
              Te wszystkie FMy zaburzają wam zdolność do trzeźwej oceny realiów.
              W punkt

a tu macie coś na rozkmine

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 49 sek.49 sekund temu
              Jeśli dojdzie do transferu, o którym dzisiaj usłyszałem jako bardzo prawdopodobnym, to pół Polski spadnie z krzeseł i już nie wstanie.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To raz.

A jeszcze jedno. Będzie na przykładzie. Korona Kielce chce wzmocnić środek pola i ich celem nr 1 jest Vranjes. Wysłali w związku z tym zapytanie do Legii. Leśny odpisał, że więcej będzie wiedział w 2 połowie lipca. Wtedy się okaże kogo nam uda się kupić. I być może Stojan będzie do opchnięcia, a być może Leśny go nie puści, bo będzie naszym 3 środkowym pomocnikiem.

Analogicznie z nami - to, że polujemy na piłkarza, który nie grał na euro, nie znaczy, że te euro nie ma wpływu na jego przyszłość.

Jak ktoś nie rozumie, niech wraca do FMa, tak jest łatwiej o transfer, a i zawsze w razie bankructwa mozna zrobić "load".

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 49 sek.49 sekund temu
                  Jeśli dojdzie do transferu, o którym dzisiaj usłyszałem jako bardzo prawdopodobnym, to pół Polski spadnie z krzeseł i już nie wstanie.
                  czyżby jakaś stara gwiazdka w stylu Ljubo ?

edit:

ehh, przecież to może w być w każdym kontekście...równie dobrze Pazdan może zagrać obok Messiego
                  Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                    czyżby jakaś stara gwiazdka w stylu Ljubo ?

edit:

ehh, przecież to może w być w każdym kontekście...równie dobrze Pazdan może zagrać obok Messiego
                    Pytanie tylko czemu pół Polski
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

Bo pół Polski to my a drugie pół nas nienawidzi.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                        Bo pół Polski to my a drugie pół nas nienawidzi.
                        No jeżeli transfer dotyczy nas to jasna sprawa
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Morientes w końcu doleci albo Osei.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                            równie dobrze Pazdan może zagrać obok Messiego
                            No jasne, pytanie tylko gdzie razem zagrają, w Legii czy w Barcelonie
                            „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
                              No jasne, pytanie tylko gdzie razem zagrają, w Legii czy w Barcelonie
                              podobno Messi do więzienia idzie, więc kare może odbywać w Polsce, w Warszawie, a w wolnych chwilach kopać w Legii - mamy hit!
                              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Wiadomix, bo drugie pół to Widzew
                                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Pracuję...
                                X