Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wywiad ŁNP z Ondrejem Dudą, gdzie mówi dosyć swobodnie że nie wie CZY w ogóle wróci:
    https://www.youtube.com/watch?v=zBu_JIUkvGI

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
      Przychodzi nowy trener, zmienia się koncepcja. Mam tylko cichą nadzieję, że zostanie przy grze dwoma napastnikami. Nie wiem czy to nasz kaliber zawodnika, ale w środku mógłby sprawdzić się Vasiljev.
      Chyba nie wiesz ile ten Estończyk ma lat...
      edit : żeby nie było ubogo dodaję do zabawy kolejne nazwisko
      może Lipski z Ruchu?
      Ostatnio edytowany przez johnny39; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Sezon ogórkowy więc trzeba trochę rozgrzać temat

Maciej Tabiszewski @MTabiszewski 13 sek.14 sekund temu
        Wracamy do Warszawy i w końcu jakaś poważna robota się szykuje. :P
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Testy medyczne Handzlika i tego mudżyna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
            Testy medyczne Handzlika i tego mudżyna.
            Musiałeś zepsuć zabawę?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Na TT spekulują o Herdi Prenga, obrońca 21 lat, 190 cm wzrostu, z NK Lokomotivu Zagrzeb.

Komentarz

• Ktoś się orientuje czy serbski i chorwacki to w miarę zbieżne języki?

Komentarz

• Serbski to bliżej rosyjskiego a chorwacki bardziej słowacko-słoweński
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Serbski to bliżej rosyjskiego a chorwacki bardziej słowacko-słoweński
                    Dzięki.

Komentarz

• Serbski i chorwacki różnią się mniej więcej tak, jak polski z Warszawy i Krakowa. Generalnie to ten sam język(poza drobiazgami typu cyrylica w Serbii czy odgórne zmiany słów zapożyczonych w Chorwacji), tylko trochę inny dialekt w różnych miejscach na Bałkanach. Jako ciekawostka - mowa Serbów z Bośni jest bardziej podoba do tej, którą posługuje się mieszkaniec Zagrzebia, niż Belgradu.

Oczywiście Serb i Chorwat będą mieli trochę odmienne zdanie, ale językoznawcy mówią raczej o jednym języku(dla głodnych wiedzy -> "południowosłowiańskie kontinuum językowe")

Komentarz

• http://footballmadeinghana.com/exclu...-legia-warsaw/

Komentarz

• Mam nadzieje, ze to Sulley trzyma swoja koszulke a nie ten z lewej.
                          Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
                          widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Komentarz

• ten z lewej, to chyba król jego wioski
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Boruc nie dla Legii.

Artur Boruc podpisał nowy, roczny kontrakt z AFC Bournemouth - poinformowała oficjalna strona klubu.
                              http://www.90minut.pl/news/267/news2...urnemouth.html

Komentarz

• To chyba będzie rekordowe okienko jeśli chodzi o dochody uzyskane z transferów. Trochę plotek, Borysiuk podobno coraz bliżej QPR, Dudę chce kilka włoskich zespołów w tym najbardziej zdeterminowana jest Roma, Nikolić na liście życzeń Lazio, za Pazdana zapewne jakieś oferty z Bundesligi przyjdą. Mówiło się, że Bereś blisko Reading. Granica ponad 10 mln euro powinna spokojnie pęknąć. Tylko o wzmocnieniach coś cicho.
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X