Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
    Super. Świetny pomysł, tylko co na to sam zainteresowany? Mnie się pomysł podoba, ba.... bardzo mi się podoba, a nawet powiem, że jest zaje ...bisty. Problem w tym, że Niko młodszy nie będzie. Over.
    Sam zainteresowany podpisał długi kontrakt i ma pewne zobowiązanie. Nie jestem za niewolnictwem, ale można mu powiedzieć, że po roku nikt go nie puści i niech gra dalej i za rok po 2 latach gry może odejść.

A co do rozgrywającego to jest Hama, a wypowiedź trenera śmierdzi mi chęcią ściągnięcia jakiegoś swojego "ulubionego" piłkarza.
    W ogóle ten trener mi się nie podoba i skończy się jak z Bergiem, a z Czerczesowem to by tak biegali dalej i nawet w europie by może coś wybiegali.

Komentarz

• Maciej Dąbrowski blisko Legii. ŚO, Zagłębie Lubin
      http://www.transfermarkt.pl/maciej-d.../spieler/45415
      "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Zamieszczone przez hansolo Zobacz posta
        Maciej Dąbrowski blisko Legii. ŚO, Zagłębie Lubin
        Oby to była tylko plotka. Z czym do LM ??
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez hansolo Zobacz posta
          Maciej Dąbrowski blisko Legii. ŚO, Zagłębie Lubin
          Według tego Transfermarktu w wieku 27 lat zadebiutował w reprezentacji U17.
          W ten sposób to my nigdy do tej LM nie wejdziemy!!

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• w którymś z wywiadów Leśny mówił o Dąbrowskim, że to dobry grajek. Jeśli to prawda, to pewnie liczą na drugiego Lewczuka.
            Ostatnio edytowany przez Grabo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No pewnie, sprzedaż czołowego reprezentanta kraju i kupić kolesia, który w wieku prawie 30 lat zagrał sezon życia!
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Hasi mówi, że potrzebny mu kreatywny rozgrywający. To ja się pytam co w tej drużynie ma robić Hama i Duda?
                Zacznijmy od tego, że na kreatywnego środkowego rozgrywającego to my czekamy od lat i jakoś doczekać sie nie możemy. A tu przychodzi Albańczyk i na dzień dobry wyskakuje z życzeniami, które brzmią jakby chciał królika z kapelusza.

Jodłowiec, Hamalainen, Duda - jeżeli nie trenejro potrafi zobaczyć rozgrywającego w żadnym z trzech wymienionych to jesteśmy nieźle załatwieni, bo nie wydaje mi się, aby było stać nas na kogokolwiek, kto z miejsca wejdzie do pierwszego składu i będzie lepszy od któregokolwiek z tych trzech.

Komentarz

No pewnie, sprzedaż czołowego reprezentanta kraju i kupić kolesia, który w wieku prawie 30 lat zagrał sezon życia!
                  O ile faktycznie mają kogoś sprzedać, a nie szukają 4 stopera.

Komentarz

• Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
                    O ile faktycznie mają kogoś sprzedać, a nie szukają 4 stopera.
                    To nie lepiej dać szanse Wietesce albo innemu młodemu, żeby się uczyć przy doświadczonych ?
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

To nie lepiej dać szanse Wietesce albo innemu młodemu, żeby się uczyć przy doświadczonych ?
                      Może i lepiej, a może młodego dadzą na wypożyczenie śladem Jędzy. Na razie nie wiemy nawet czy to prawda czy tylko plotka.

Komentarz

Wieteska ? Bez żartów

Komentarz

Kopczyński też się uczy przy doświadczonych już kolejny sezon i właśnie młodemu obiecującemu walnęło 24 lata.
                          "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
                            Wieteska ? Bez żartów
                            a co z nim nie tak?

Zamieszczone przez smiechu Zobacz posta
                            Kopczyński też się uczy przy doświadczonych już kolejny sezon i właśnie młodemu obiecującemu walnęło 24 lata.
                            A to już nie moja wina, że się kiepsko uczy
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

a co z nim nie tak?
                              Według mnie to nie ten poziom.Mało zwrotny,często popełnia "babole".Taki Mateusz Cichocki 2.

Komentarz

• Przychodzi nowy trener, zmienia się koncepcja. Mam tylko cichą nadzieję, że zostanie przy grze dwoma napastnikami. Nie wiem czy to nasz kaliber zawodnika, ale w środku mógłby sprawdzić się Vasiljev.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X