Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Christopher Zobacz posta
    Tak, poważnie. A co?
    A to, że zamierzasz płakać po gościu, który już nie zmieni nic w tej drużynie ?
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Tak patrzę na ten nasz skład piłkarzy/kopaczy/p.....w (w zależności od formy) i tak sobie myślę... Cała dyskusja tu to wróżenie z fusów (i to nawet nie tak "trochę" tylko konkretnie), bo kto tu np "nie jest na sprzedaż"? Wszyscy są na sprzedaż. Wszystko zależy tylko od ceny i nastawienia samych zainteresowanych. Kto na pewno zostanie/nie odejdzie? Hamalainen, Hlousek, bramkarze, Brzyski, pewnie Rzeźniczak, może Lewczuk. Reszta to loteria. Trzeba trzymać kciuki za Słowaków żeby wyszli z grupy, Duda wystarczy że się tam będzie pojawiał nawet z ławki w każdym z tych pozostałych meczów. Chyba że (o zgrozo) ma klauzulę wiec ceny nie wywindujemy. Oferta za Nikolica na poziomie 3,5-4mln€ też zła by nie była, bo zawsze może zostać i zaliczyć taki zjazd jak Duda - chociaż trzeba mu oddać że w lidze węgierskiej był regularny. Pomni doświadczeń pamiętajmy ile z zarobionych melonòw jest przeznaczonych na transfery. Legia to nie eldorado. Daleko za FC Basel, Anderlechtem czy Salzburgiem.
      "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
        A to, że zamierzasz płakać po gościu, który już nie zmieni nic w tej drużynie ?
        Nie chce mi się znowu używać argumentów w stylu:Mecz z Lechem, kapitan z krwi i kości, zaangażowanie ponad umiejętnościami, genialne dwa pierwsze sezony. Więc skończmy na tym że WIELKA szkoda się trafi jak odejdzie

Komentarz

• Zamieszczone przez Christopher Zobacz posta
          Nie chce mi się znowu używać argumentów w stylu:Mecz z Lechem, kapitan z krwi i kości, zaangażowanie ponad umiejętnościami, genialne dwa pierwsze sezony. Więc skończmy na tym że WIELKA szkoda się trafi jak odejdzie
          Żadna szkoda. Koleś nie gra w piłkę od ponad roku i już nie zagra, chyba że chce zostać kaleką.
          Ostatnio edytowany przez Axel; [ARG:4 UNDEFINED].
          Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Tak Hlousek prawy obrońca, dobrze, że nie dałeś Malarza na skrzydle.
            Nie pomyliłem, tylko źle przekopiowałem swój stary post, a w nim zamieniłem lewego, z prawym obrońcą i wyszedł taki ambaras

Komentarz

• Okienko się otworzyło. I co? Cisza. Cisza. Cisza. Nudno się robi.

Komentarz

• Miroslav Radović w czwartek podpisze dwuletni kontrakt z Partizanem Belgrad.
                http://www.legia.net/wiadomosci,6528...artizanem.html

Komentarz

• Podobno tego gracza obserwujemy: http://www.transfermarkt.pl/pol-liro...spieler/298975
                  FANATYK - TAKA NATURA NIE WYBÓR

Komentarz

• Zamieszczone przez szurka
                    Ale się dzieje ! Ustawka naszych Braci WĘGRÓW ! Polscy kibice obijają Ruskich i Niemców UEFA nas się boi i wzmacnia zabezpieczenia przed meczem !

http://www.nastadionie.pl/rugby-bez-...onaniu-wegrow/

http://www.nastadionie.pl/pierwsze-p...ow-we-francji/

http://www.nastadionie.pl/organizato...skich-kibicow/
                    A to chcemy sprowadzić jednego z tych Polaków,Rusków albo Niemców że tutej o tym piszesz?

Komentarz

• Leśny na TT napisał, że od 2 lat bezskutecznie próbowaliśmy wyjąć Adama Nagy'ego z Ferencvarosu...

Komentarz

• Hasi mówi, że potrzebny mu kreatywny rozgrywający. To ja się pytam co w tej drużynie ma robić Hama i Duda?
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Hasi mówi, że potrzebny mu kreatywny rozgrywający. To ja się pytam co w tej drużynie ma robić Hama i Duda?
                          Być może już wie, że Duda to jednak nic w tej druzynie robić nie będzie, bo wyjedzie, a Hama traktowany jest jako napastnik.
                          Ale jak trener mógł zapomnieć o Michale Masłowskim?
                          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                            Być może już wie, że Duda to jednak nic w tej druzynie robić nie będzie, bo wyjedzie, a Hama traktowany jest jako napastnik.
                            Ale jak trener mógł zapomnieć o Michale Masłowskim?
                            Masełko jedzie do Wrocławia.
                            Dziwne ze Hama nie jest widziany do funkcji rozgrywającego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              Hasi mówi, że potrzebny mu kreatywny rozgrywający. To ja się pytam co w tej drużynie ma robić Hama i Duda?
                              Duda nie nadaje się do odbioru piłki, a kogoś takiego potrzebuje Hasi.

Dla mnie są środkowi pomocnicy, chcę mieć "ósemki", potrafiące rozegrać piłki, (...) zdolnych do odebrania piłki
                              Ostatnio edytowany przez ormo; [ARG:4 UNDEFINED].
                              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• A widzisz nie doczytałem No to słusznie prawi
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X