Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Od razu 500%. Na TT to chyba mają nierówno pod sufitem.

Komentarz

• Pomoderowałbym ale nie ukrywam,że świetnie się bawię więc liczę na rozwój dyskusji
      ...ta ziemia do Polski należy
      choć Polska daleko jest stąd,
      bo wolność krzyżami się mierzy
      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Jutrzejszy Przegląd Sportowy pisze, że w przypadku odejścia Ariela z Legii może do nas trafić...Krasić z Lechii

Komentarz

• Tak apropos wspominanego tutaj Swiderskiego, którym się interesujemy z Jagi...

"Podobno Jagiellonia Białystok odrzuciła wartą 1,2 miliona euro ofertę Empoli za Karola Świderskiego" Stanowski na twitterze

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
            Sprzedać Borysiuka dwa razy za takie pieniądze to majstersztyk. Chylę czoła. Do sprzedania jeszcze Bereszyński i Kosecka.
            + Masłowski i Vranjes.

A pieniądze z Borysiuka zainwestować w Dąbrowskiego z Cracovii i mamy środek pola jak się patrzy.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              + Masłowski i Vranjes.

A pieniądze z Borysiuka zainwestować w Dąbrowskiego z Cracovii i mamy środek pola jak się patrzy.
              Czyli zajebistym transferem byłoby pozbycie się solidnego gracza środka pola, "czyściciela" dzieki któremu Jodła spokojnie może sie zapuszczać pod pole karne rywali i robić przewagę, a wzięcie w zamian za to rok młodszego gracza, który do tej pory zagrał dobre pół rundy i sprawdził się tylko w starciu ze słabszymi zespołami ekstraklasy (Z Legią w czapę, z Piastem w czapę, z Zagłębiem w czapę) i w dodatku jest po długiej kontuzji i nie wiadomo, czy kiedykolwiek te choćby pół rundy powtórzy?
              Ostatnio edytowany przez Yevaud; [ARG:4 UNDEFINED].
              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• też nie rozumiem tego transferu Borysiuka. Chłopak mimo wieku zagrał juz naprawdę sporo meczy w Polsce, oraz Niemczech i ma trochę tego doświadczenia. Wybitnym graczem nigdy nie będzie, ale jako taki przecinak w środku pola idealny.
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• To za mało na Legię.
                  Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Zamieszczone przez JC76 Zobacz posta
                    Spoko.
                    Ja tylko szkaluję debili, bo wiesz, nie raz WSTYDZĘ się takich gamoni, piszących na forum Legii.
                    Wstydzę się, BO sam muszę pisać artykuły gdzieniegdzie, a taki człek skłania mnie ku temu, abym nie był obiektywny.
                    No po prostu DE BIL to jest.
                    Poczułem się zeszkalowany.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Po roku Ariel wraca do Lechii. On jest solidnym przecinakiem na polskie realia. W silniejszej lidze nie da rady. Chyba że zamierza konczyć karierę w dolnych rejonach championship
                      http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Borysiuk spokojnie sobie poradzi w Championship, a z uwagi na sędziowanie nawet łatwiej mu tam będzie niż w tzw. ekstraklasie. I będzie grał w drużynach z górnej połówki tabeli.
                        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Axel Zobacz posta
                          To za mało na Legię.
                          A masz pewność, że kupią kogoś lepszego?
                          Problem tkwi w wymianie najsłabszych ogniw, w raczej w jej braku. Ariel nie jest ani mega gwiazdą ani mega ****. Ot solidny ligowiec. Aby wejść na wyższy poziom, należałoby pogonić np Kopczyńskiego, za niego kupić kozaka, a Ariela trzymać w kadrze w razie kartek czy kontuzji. A będzie tak, że sprzedadzą podstawowego zawodnika a kupią cholera wie kogo. Jeśli prawdziwe są głosy o zainteresowaniu tym MM z Chorwacji to mniej więcej widzimy w jaką półkę celujemy. Transfer na zasadzie może wypali koleś a może nie. To ja wolałbym nie eksperymentować i zatrzymać Ariela.
                          Krasić z Lechii - fajny ruch, ale on to co najwyżej za Jodłę może grać. Środka nam nie przypilnuje.

Komentarz

• Zamieszczone przez _maruda_ Zobacz posta
                            Nie, ale myślę, że zakup grajka pokroju Vrdoljaka (z tych dobrych meczów, gdy nie człapał tak bardzo) nie powinien być niewykonalnym zadaniem.
                            Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Zamieszczone przez Axel Zobacz posta
                              Nie, ale myślę, że zakup grajka pokroju Vrdoljaka (z tych dobrych meczów, gdy nie człapał tak bardzo) nie powinien być niewykonalnym zadaniem.
                              to nie FM, żeby transfery przeprowadzać w ciągu 1 dnia, bo tak. Czy kogokolwiek z Was zdziwiłoby, gdyby kupując z Lechii Ariela Legia miała już listę jego potencjalnych nabywców ? Mnie wcale. Może nie konkretnie QPR, bo ten temat podobno wyszedł trochę przez przypadek, ale takie było założenie od samego początku. Tak samo, jestem przekonany, że istnieje lista potencjalnych zastępców Wizira. Ich jakość to jest oddzielna sprawa, ale pojawianie się nazwisk typu Petrucci czy Males miało miejsce jeszcze przed wypłynięciem informacji o QPR i Arielu. Przypadek ?
                              "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Zamieszczone przez _maruda_ Zobacz posta
                                Problem tkwi w wymianie najsłabszych ogniw, w raczej w jej braku. Ariel nie jest ani mega gwiazdą ani mega ****. Ot solidny ligowiec. Aby wejść na wyższy poziom, należałoby pogonić np Kopczyńskiego, za niego kupić kozaka, a Ariela trzymać w kadrze w razie kartek czy kontuzji. A będzie tak, że sprzedadzą podstawowego zawodnika a kupią cholera wie kogo. Jeśli prawdziwe są głosy o zainteresowaniu tym MM z Chorwacji to mniej więcej widzimy w jaką półkę celujemy. Transfer na zasadzie może wypali koleś a może nie. To ja wolałbym nie eksperymentować i zatrzymać Ariela.
                                Krasić z Lechii - fajny ruch, ale on to co najwyżej za Jodłę może grać. Środka nam nie przypilnuje.
                                Nie marudź. Całe okienko przed nami. Jak pokazują poprzednie, dajemy radę.
                                "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                                Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                                Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                                Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Pracuję...
                                X