Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez JC76 Zobacz posta
    Dobrze, że tyś POLSKOJĘZYCZNY, we wiosce mieszkający, bo takiego fajfloka mieć na forum to wstyd WE wARSZAWIE!
    Pozbierałeś już drewno na opał, na zimę, "anglojęzyczny" frustracie?
    Przecież @księciuniu - tradycyjnie - kpił z tych, co je"ali Ariela.

A w ogóle to Baciek powinien dostać działeczkę z transferu
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez hansolo Zobacz posta
      Ariel, uspokój się, to z przymrużeniem oka było
      Spoko.
      Ja tylko szkaluję debili, bo wiesz, nie raz WSTYDZĘ się takich gamoni, piszących na forum Legii.
      Wstydzę się, BO sam muszę pisać artykuły gdzieniegdzie, a taki człek skłania mnie ku temu, abym nie był obiektywny.
      No po prostu DE BIL to jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
        Przecież @księciuniu - tradycyjnie - kpił
        Tradycyjnie mu nie wyszło.
        Zresztą ten wasz Księciuniu, to mnie w ogóle nie interesuje, ja tylko zainterssowany jestem atmosferą panującą na forum, kto jak odbiera jakie ruchy.
        I tyle.

Komentarz

Dobrze, że tyś POLSKOJĘZYCZNY, we wiosce mieszkający, bo takiego fajfloka mieć na forum to wstyd WE wARSZAWIE!

Zamiast pisać,naucz się czytać.
          Ze zrozumieniem.
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Spoko.
            Ja tylko szkaluję debili, bo wiesz, nie raz WSTYDZĘ się takich gamoni, piszących na forum Legii.
            Wstydzę się, BO sam muszę pisać artykuły gdzieniegdzie, a taki człek skłania mnie ku temu, abym nie był obiektywny.
            No po prostu DE BIL to jest.
            Gdzie Ty piszesz te artykuły? Do gazetki szkolnej? Nie wyczułbyś ironii, nawet gdyby Cię w dupę kopnęła.

edit. jaka w tym klubie jest amatorka, że takiego mlona nam wciskają a-d-a-m miał swoje wady, ale czytać to umiał
            Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Andrzej 2 jak nic. Widać forumka nie znosi pustki To jakaś nowa tradycja na wakacje?

A żeby nie rozmywać tematu:
                Dear Friends,
                I hope you are well.
                I am writing to you with one important issue.
                We have agreed with our star player - Ariel Borysiuk...

Komentarz

Dobrze, ze usadziles tego fajfloka, szarogesi sie tu jak jakis ziemniak na wykopkach. Pisz wiecej, we wszystkich tematach, potrzeba nam tu takich mlodych i ambitnych.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
                  "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                    Dobrze, ze usadziles tego fajfloka, szarogesi sie tu jak jakis ziemniak na wykopkach. Pisz wiecej, we wszystkich tematach, potrzeba nam tu takich mlodych i ambitnych.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Zapomniałeś dodać , że zakłada nowe tematy o ankietach nie wspominając nikogo nie pytając jakby jakim moderatorem co najmniej tu był.

Komentarz

• Toż to uzurpator! Już gdzieś raz nawet sam napisał, że on tu MODERUJE!!!11jeden

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Ja nikogo do niczego nie namawiam. Ba, ja jestem tak bezstronny, że nawet sam nie zagłosowałem w ankiecie. Po prostu przezroczysty.
                      Ja tylko moderuję dyskusję
                      Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Tradycyjnie mu nie wyszło.
                        Zresztą ten wasz Księciuniu, to mnie w ogóle nie interesuje, ja tylko zainterssowany jestem atmosferą panującą na forum, kto jak odbiera jakie ruchy.
                        I tyle.
                        A mógł zabić... Czekamy na info z szatni po pierwszym treningu
                        Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
                        Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                          Furman poszedł za prawie 3 mln. Też się nadawał?
                          Blisko 100 występów w Legii wiec chyba się nadawał. Oczywiście pomijam kwestie czy był dobry czy nie
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wracając do tematu...

Mate Males (27), linked with Legia Warsaw has signed a new 3-year contract with NK Rijeka.
                            http://www.nk-rijeka.hr/vijest/mate-...na-tri-godine/

Czyli chyba pierwszy w lecie z cyklu nie dla Legii i też wyjaśniło się czemu tak odrzucali kolejne oferty.

Wyspiarze kładą na stół około 1,8 miliona euro, a transfer powinien być ogłoszony w ciągu najbliższych dni. Jeśli ten biznes się nie roztrzaska na ostatniej prostej, to mamy do czynienia z majstersztykiem
                            http://weszlo.com/2016/06/09/borysiu...erza-do-lecha/

Ciekawe jaki procent idzie do Lechii, choć jaki by nie był sprzedać Borysiuka za taką kasę to naprawdę wielka sprawa.

Komentarz

• Sprzedać Borysiuka dwa razy za takie pieniądze to majstersztyk. Chylę czoła. Do sprzedania jeszcze Bereszyński i Kosecka.

Komentarz

• Ciekawe jaki procent idzie do Lechii, choć jaki by nie był sprzedać Borysiuka za taką kasę to naprawdę wielka sprawa.

Na TT ćwierkają, że 40%. Ba nawet 42% ma iść do Lechii
                                FANATYK - TAKA NATURA NIE WYBÓR

Komentarz

Pracuję...
                                X