Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wejdź na główną stronę legionisci.com i sprawdź newsa. Leśny wyraźnie napisał, że nie ma tematu.

Komentarz

• Zamieszczone przez mes Zobacz posta
      Na głównej stronie w artykule macie odpowiedź Leśnego, że go nie sprowadzą, a wy tutaj sraczkę macie.

A Żewłakow mówił pewnie o tym Chorwacie, bo Leśny coś wspominał na twitterze, że w Zagrzebiu nawet mała zadyma była z tego powodu.
      Dokładnie tak. Żewłakow uderzył wczoraj w stół a dzis nożyczki z pyrlandii sie odezwały. Dupa jeszcze boli po poprzednich transferach. Arajuuri do wymysł dziennikarzy, ktorzy szukają sensacji na sile.
      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Może mi ktoś wytłumaczyć w jakim celu istnieje Akademia skoro ściągamy małolata z Chorwacji?
        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
          Może mi ktoś wytłumaczyć w jakim celu istnieje Akademia skoro ściągamy małolata z Chorwacji?
          A jedno z drugim się wyklucza?
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Może mi ktoś wytłumaczyć w jakim celu istnieje Akademia skoro ściągamy małolata z Chorwacji?
            Po pierwsze: akademia u nas istnieje tylko teoretycznie.
            Po drugie: co ma jedno do drugiego?
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Fiński obrońca Lecha Poznań Paulus Arajuuri może pójść w ślady swego rodaka Kaspra Hämäläinena i trafić do Legii Warszawa. Może już teraz.
              Przejście Kaspra Hämäläinena do Legii Warszawa było sensacją zimowego okna transferowego. Fin zakończył wtedy kontrakt z Kolejorzem. Negocjował z klubami greckimi, ale trafił do warszawskiej drużyny, co odbiło się szerokim echem w Poznaniu.

Teraz Legia Warszawa chciałaby mieć w swoich szeregach także obrońcę Lecha Paulusa Arajuuriego. Jego kontrakt wygasa w grudniu, ale może zmienić klub już teraz, latem. Lech może zarobić co najmniej 300 tys. euro, a Paulus Arajuuri poinformował go już o tym, że rozpoczął rozmowy.
              http://www.poznan.sport.pl/sport-poz...malainena.html

Komentarz

• Mysle, ze on bardziej w kierunku seniorskiej pilki juz jest sprowadzany. Bo czym mieli go niby skusic? Magiczna akademia z ktorej zyro wyrosl?
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Płacimy za gówniarza którego teoretycznie sami powinniśmy sobie wyhodować przez te kilka lat...trochę nie kumam w takim razie istnienia AL i ładowania w nią chociaż jednej złotówki...
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• Czemu wiec real, barcelona i inne manchestery sciagaja mlodych serbow, chorwatow?
                    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• A kumasz zakup Bielika albo Szczęsnego przez Arsenal?

Komentarz

Płacimy za gówniarza którego teoretycznie sami powinniśmy sobie wyhodować przez te kilka lat...trochę nie kumam w takim razie istnienia AL i ładowania w nią chociaż jednej złotówki...

Faktycznie nie kumasz.
                        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Teraz pytanie czy ten Kulenovic będzie kopał w 3 lidze i gówno z niego będzie czy dostanie mimo lat szanse w jedynce. No chyba ze W Clj będzie grał.
                          https://youtu.be/_GSclQ1qcFg?t=919

Zamieszczone przez mes Zobacz posta
                          Wejdź na główną stronę legionisci.com i sprawdź newsa. Leśny wyraźnie napisał, że nie ma tematu.
                          uff to wszystkich uspokoiłeś...

https://twitter.com/bl_1916/status/685551018034237440

przeczytaj sobie tu pierwsze cztery tweety a w szczególności zwróć uwagę na ten Szymczyka

https://twitter.com/bl_1916/status/672717547800764416

tu też nie było tematu więc co jak co ale prezesowi w sprawach transferów można ufać bezgranicznie

p.s.
                          Bartek Kubiak
                          Kasper by pewnie chciał, ale, niestety, Ajaruuri w Legii wygląda raczej na typowy zwód Żewłaka.
                          Ostatnio edytowany przez uho; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A ja nieco z innej beczki, co z Rado? Coś tam gra w tej Ljubjanie, ale temat powrotu ucichł. Mimo, że po meczu z Ajaxem miałem do niego sporo pretensji, to obiektywnie jego miejsce jest w Legii. Rado w formie ... to jak dwa mocne transfery.
                            Ostatnio edytowany przez Mario_wan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeśli dojdzie do skutku transfer Kulenovicia to szacunek. Prawdziwa maszynka do strzelania bramek, wydaje się że będzie kupiony do pierwszej drużyny bo nie chce się wierzyć że woli grać w 3 lidze w Legii zamiast w młodej drużynie Dinama w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.

Komentarz

• Zamieszczone przez mes Zobacz posta
                                Wejdź na główną stronę legionisci.com i sprawdź newsa. Leśny wyraźnie napisał, że nie ma tematu.

no właśnie nie napisał wyraźnie. równie dobrze można odczytać że nie może a na pewno trafi. oby poszedł w pizdu gdzie indziej

Komentarz

Pracuję...
                                X