Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wszystko dla śmiechu. Wcale bym się nie obraził gdyby i taki zawodnik się u nas pojawił. Stały reprezentant Rumunii także coś musi potrafić
    FANATYK - TAKA NATURA NIE WYBÓR

Komentarz

• Niechęć mam do tych Rumunów, Bułgarów. Który się sprawdził w naszej ekstraklasie? Jak mnie pamięć nie myli to tylko Tonev swego czasu coś tam grał ( chociaż wytransferowanie go do Aston Villi to było mistrzostwo świata Leszków), a trochę ich było i to nawet z niezłym liczbami. Tak jak ten kolo Bułgar (nazwisko na "K") co go Cracovia ściągnęła zimą - bodaj miał Rakelsa zastąpić. O naszym Bułgarze nawet nie wspominam, więcej pożytku by było może robiąc z niego prawego obrońcę. Słowacy, Czesi, Serbowie - okej było ich zawsze więcej, ale procentowo myślę, że częściej "wypalali". Nowe zasady związane z limitem ograniczą pewnie napływ Serbów, ale za to mam nadzieję, że otworzą naszą ligę na Chorwatów, bo Chorwacja kraj mały, ale utalentowanych piłkarzy trochę jest. Chodzi mi o dobrych technicznie gości do przednich formacji, niekoniecznie "stoperów-kłody" ponad 190cm
      Lubię pomarudzić.
      "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Dzisiaj na TT tylko plotki o zainteresowaniu Nikoliciem. Lazio, Schalke i Wolfsburg.

Komentarz

• W audycji TOK gra Legia Żewłak zdradził, że w przyszłym tygodniu należy spodziewać się 3-4 dużych transferów. No to czekamy.

Komentarz

• Nikolic, Jodłowiec, Pazdan, Duda - 4
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jak dla mnie to Michał mówił o przekazie medialnym i odczuciu kibica a nie, że będą transfery. No ale mogę się mylić
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
                W audycji TOK gra Legia Żewłak zdradził, że w przyszłym tygodniu należy spodziewać się 3-4 dużych transferów. No to czekamy.
                Nie uwierzę póki nie zobaczę koparek.

Komentarz

• Na tt Leśnego zdjęcia Ebebongo z jakimś czarnym ze szczotą na głowie. Pewnie jeden z młodzieżowego zagranicznego zaciągu.

Komentarz

W audycji TOK gra Legia Żewłak zdradził, że w przyszłym tygodniu należy spodziewać się 3-4 dużych transferów. No to czekamy.
                    Sugeruje naukę słuchania ze zrozumieniem. Pozdrawiam.
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Queens Park Rangers jest zainteresowanie Arielem Borysiukiem.
                      24-latek w ostatnim, zimowym oknie transferowym wrócił do swojego pierwszego klubu, Legii Warszawa, po pobytach w Kaiserslautern i Lechii Gdańsk. Od tego czasu wystąpił w 15 meczach stołecznego zespołu.

Jak informuje "West London Sport", w swoich szeregach widzi go teraz QPR FC. Klub planuje dokonać zakupu przynajmniej jednego pomocnika przed początkiem przygotowań do nowego sezonu (1 lipca). Oprócz Borysiuka rozważane są takie nazwiska jak były zawodnik Tottenhamu, John Bostock oraz Sehrou Guirassy, gwiazda niedawnego Toulon Tournament.

transfery.info

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
                        Queens Park Rangers jest zainteresowanie Arielem Borysiukiem.
                        24-latek w ostatnim, zimowym oknie transferowym wrócił do swojego pierwszego klubu, Legii Warszawa, po pobytach w Kaiserslautern i Lechii Gdańsk. Od tego czasu wystąpił w 15 meczach stołecznego zespołu.

Jak informuje "West London Sport", w swoich szeregach widzi go teraz QPR FC. Klub planuje dokonać zakupu przynajmniej jednego pomocnika przed początkiem przygotowań do nowego sezonu (1 lipca). Oprócz Borysiuka rozważane są takie nazwiska jak były zawodnik Tottenhamu, John Bostock oraz Sehrou Guirassy, gwiazda niedawnego Toulon Tournament.

transfery.info
                        Scout QPR miał przyjechać na mecz z Pogonią oglądać Kucharczyka, czyżby wypatrzył Vizira? Na polskim forum QPR też jest coś wspomniane.

Komentarz

• Oby to była prawda. Bańke ojro jest nasz powiew chłodu warty.
                          edit: literówka.

Komentarz

No to co, bierzemy Kapustkę za 5 melonów.

Jak się sprawdzi na Euro to będzie wart ze 3 razy tyle, a po całym rozegranym sezonie może nawet 5. Jest ryzyko, jest zabawa.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                              No to co, bierzemy Kapustkę za 5 melonów.

Jak się sprawdzi na Euro to będzie wart ze 3 razy tyle, a po całym rozegranym sezonie może nawet 5. Jest ryzyko, jest zabawa.
                              https://www.youtube.com/watch?v=LDA5-efTaiY

Warto posłuchać.

Komentarz

• Na mój gust ten "zaskakujący" transfer, o którym mówił Żewłakow w "stanie futbolu" to przyjście Mączyńskiego. W dalszej rozmowie wypowiadał się o nim w samych superlatywach, więc możliwe, że jest coś na rzeczy No ale to tylko takie luźne domysły
                                #MioduskiWon

Komentarz

Pracuję...
                                X