Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ekstraklasa transfer @TransfersESA 1 min.1 minutę temu
    Jarosław Niezgoda z Legii Warszawa może zostać wypożyczony do Ruchu Chorzów. #ekstraklasa #transfers

Komentarz

• Zamieszczone przez Arve Zobacz posta
      Ekstraklasa transfer @TransfersESA 1 min.1 minutę temu
      Jarosław Niezgoda z Legii Warszawa może zostać wypożyczony do Ruchu Chorzów. #ekstraklasa #transfers
      czyli Staszek zostaje
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Naprawdę z jakiejś plotki o możliwym wypożyczeniu Niezgody wyciągnąłeś wniosek, że S. Czerczesow zostaje?

Komentarz

• No a BL zawiesili za race na fecie ! wiadomix
          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Leśnego to za dziarę z Vito Corleone

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
              Naprawdę z jakiejś plotki o możliwym wypożyczeniu Niezgody wyciągnąłeś wniosek, że S. Czerczesow zostaje?
              Można powiązać te dwa fakty, ale wszystko wyjdzie w praniu. Ciekaw jestem tylko co zrobią z Kubusiem K.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• mam nadzieje, że tylko bez opcji pierwokupu, jesli chodzi o tego Niezgode. Chłopak zapowiada się co najmniej ciekawie.
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• https://pbs.twimg.com/media/CjteZrhXAAAsUTL.jpg:large
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Wywiad z Alexem Gorgoniem z weszlo:

A Legia? Na ile poważnie rozważasz tę możliwość? Można by tu mówić w ogóle o awansie sportowym?
                    To ciekawa opcja, sportowo Legia stoi na pewno wyżej niż Austria Wiedeń.
                    Ale liga taka jak w Austrii – trzy razy w roku mecz z Lechem i tyle z dużego grania.
                    Dlatego to ciekawa opcja, ale na pewno nie opcja numer jeden.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A ten Gorgoń to syn byłego piłkarza Górnika?
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Jego ojcem jest Wojciech Gorgoń, były zawodnik Wisły Kraków oraz były sędzia piłkarski w Austrii. Matką jest Marta Lelowicz, była zawodniczka MKS Krakus, mistrzyni i reprezentantka Polski w gimnastyce artystycznej.
                        O babciach i dziadkach na razie nic nie wiem

A ten z Górnika to był Jerzy.
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Statystyki za dwa ostatnie sezony ma konkretne, więc jak jest możliwość go ściągnąć to powinni go brać.

Komentarz

• Zamieszczone przez mes Zobacz posta
                            Statystyki za dwa ostatnie sezony ma konkretne, więc jak jest możliwość go ściągnąć to powinni go brać.
                            Z jego wypowiedzi dosyć jasno wynika, że Legia to raczej ostateczność
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Sądzę, że Legia jest teraz opcją gdzieś po środku, bo jednak jest perspektywa gry w europejskich pucharach, a kontrakt pewnie dostałby przyzwoity. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Komentarz

• Bereszyński jedną nogą na Wyspach:
                                http://footballleagueworld.co.uk/rea...old-defender-a head-of-summer-overhaul/

Komentarz

Pracuję...
                                X