Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bo ktoś na Twitterku tak napisał? U nas za sodówkę odbiera się wypowiedzi typu "chcę wywalczyć miejsce w pierwszym składzie Malagi". Bardziej ceni się pizdy jak Żurawski albo Brożek.
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Piotr Jóźwiak ‏@P_Jozwiak 5 min

W najbliższych dniach menedżer cenionego serbskiego napastnika zgłosi się do Legii. Uznane nazwisko, zwłaszcza w Rosji i Holandii.

za twitterem
      Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• W końcu Keżman?

Komentarz

• Danko Lazovic

Ciekawe ile sobie facet krzyknie.
          Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Danko Lazovic

Komentarz

• Zamieszczone przez odiesel Zobacz posta
              Danko Lazovic
              W ostatnich dwóch sezonach grał sporadycznie, ale ma wielkie umiejętności. W ciagu ostatniego roku był łączony z Besiktasem i PAOK-iem. W plotkach transferowych pojawił sie także Liverpool.
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Jeżeli to prawda to doprawdy bardzo trudno doszukać się konsekwencji w działaniu klubu. Za rok będzie płacz, że łapie spalone, schodzi na lewą stronę i krzyczy na chłopców z akademii. Zarabia kosmiczne pieniądze i od czasu do czasu lubi sobie golnąć z prezesem.

No, ale jeżeli dzięki temu transferowi pozbawią Brozia dalszego szkalowania numeru 28 to jestem za.
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  Jeżeli to prawda to doprawdy bardzo trudno doszukać się konsekwencji w działaniu klubu. Za rok będzie płacz, że łapie spalone, schodzi na lewą stronę i krzyczy na chłopców z akademii. Zarabia kosmiczne pieniądze i od czasu do czasu lubi sobie golnąć z prezesem.

No, ale jeżeli dzięki temu transferowi pozbawią Brozia dalszego szkalowania numeru 28 to jestem za.
                  Czy jak ja się zgłoszę do klubu to znaczy, że mają plan zatrudniać amatorów

Komentarz

• Źle się wyraziłem. Jeśli go wezmą, a nie jeśli to prawda.

P.S. Z Brazylii już biorą amatorów więc....
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• zgłosić do klubu, to sobie mogą i Messiego. Jak usłyszą, że chłop chcę zarabiać z 1 mln euro, to podziękują.
                      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Dziś Legii zostanie zaoferowany gwinejski napastnik Ismael Bangoura. Parę lat temu szalał w Dynamie Kijów. Ostatnio: Nantes.
                        Piotr Jasiński ‏(Orange Sport)

Komentarz

• ostatni dobry sezon w jego wykonaniu to 2009/2010. Dziękuję, niech szuka dalej.
                          "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Zamieszczone przez hansolo Zobacz posta
                            ostatni dobry sezon w jego wykonaniu to 2009/2010. Dziękuję, niech szuka dalej.
                            A kogo ty tutaj oczekujesz, Falcao ?

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• A kogo ty tutaj oczekujesz, Falcao ?
                              Kezmana albo Morientesa Ew "krakowskim" targiem może być Żigić (rzekomo obserwowany przez Legię swego czasu).

Komentarz

• Zamieszczone przez Sheen Zobacz posta
                                A kogo ty tutaj oczekujesz, Falcao ?
                                Rozpierdalają mnie takie "argumenty". Dla Ciebie nie ma żadnego pola manewru między Falcao a typem, który od trzech lat ***** gra i nikt go nie chce?
                                raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                                ------------------------
                                Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

Pracuję...
                                X