Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Bereś, którego Moneta wkręcił tak w ziemię w Chorzowie , że do dziś się nie odkręcił?
    Którego zaletą jest jednak gra w ofensywie , co potwierdza niezwykłymi liczbami:
    15/16 - 20 meczów , 3 asysty, 0 bramek
    14/15 - 23 mecze, 0 asyst, 0 bramek
    13/14 - 27 meczów , 1 asysta, 1 bramka
    13/13 - 15 meczów, 0 bramek, 0 asyst

3,5 roku grania - 4 asysty i 1 bramka
    Ja to wolę rozliczać obrońców z gry obronnej, ofensywa to tylko dodatek. Statystyki Jędzy nie są wcale jakoś mega lepsze. Chłopak ma 23 lata ja bym go nie skreślał
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jak najbardziej.
      Tylko, że Moneta , nie ujmując mu umiejętności robił z nim co chciał to z czym do Europy?

Statystyki ofensywne podałem z tego powodu, że wiele osób przymyka oko na jego umiejętności defensywne z powodu umiejętności gry do przodu. On nie ma ani jednych ani drugich.

Komentarz

Jak najbardziej.
        Tylko, że Moneta , nie ujmując mu umiejętności robił z nim co chciał to z czym do Europy?

Statystyki ofensywne podałem z tego powodu, że wiele osób przymyka oko na jego umiejętności defensywne z powodu umiejętności gry do przodu. On nie ma ani jednych ani drugich.
        jasne robił z nim co chciał to jest fakt, ale trzeba brać pod uwagę, że Bereś przed tym meczem ostatni raz w pierwszym zespole grał dwa tygodnie temu i w ogóle całą rundę był zmiennikiem. A to raczej utrudnia złapanie formy, prawda?

Jestem zdania, że jeżeli Jędza zostanie to Bereś może się od niego wiele nauczyć i mogą jeszcze być z niego ludzie Pamiętajmy, że on był napastnikiem
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

Komentarz

• Bereszyński jest tragiczny w obronie. Często zapuszcza się w akcje ofensywne, po czym (z braku sił?) odpuszcza krycie. W ogóle, to przypomina mi casus Dudy. Dobre pół rundy, a później zjazd. Tyle, że Słowak, grając zaraz za napastnikiem, może sobie pozwolić na ewentualną stratę. Błąd obrońcy niestety niesie za sobą poważniejsze konsekwencje. No i Duda ma dość duże umiejętności czysto piłkarskie, a główna zaletą Beresia jest jego wiek i dobra wydolność.

A co do wypowiedzi Mioduskiego, to już widać, że ich wizja mija się z oczekiwaniami Staśka. On chce zawodników, którzy realnie podniosą poziom. Zarząd z kolei czai się na promowanie kandydatów na piłkarzy, stąd będzie chciał wciskać produkty naszej Akademii.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

A co do wypowiedzi Mioduskiego, to już widać, że ich wizja mija się z oczekiwaniami Staśka. On chce zawodników, którzy realnie podniosą poziom. Zarząd z kolei czai się na promowanie kandydatów na piłkarzy, stąd będzie chciał wciskać produkty naszej Akademii.
            Pytanie czy to jest wizja całego KLUBU czy tylko Mioduskiego....wiadomo, że ma on fioła na pkt akademii i młodych piłkarzy.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Pytanie czy to jest wizja całego KLUBU czy tylko Mioduskiego....wiadomo, że ma on fioła na pkt akademii i młodych piłkarzy.

Ma fioła i pewnie dobrze, ale pożytki z akademii zaczną się za 5-7 lat od otwarcia. A póki co to nawet łopaty nie wbito w ziemię. Nota bene akademia to jego główny zakres odpowiedzialności więc zostawiając na boku przyczyny, to jakby na jego odcinku jest skucha. Realizując jego strategię możemy sobie LM na następne 10 lat odpuścić. Przy czym nie wiadomo czy za 10 lat LM w tym kształcie jeszcze będzie. Moim zdaniem jeśli LM to własnie tu i teraz.

Zresztą jakoś żadnego entuzjazmu do Mioduskiego nie czuję, wręcz przeciwnie uważam, że to człowiek któremu akurat kibice przeszkadzają i jak mógłby ich zamienić na turystów jak w Barcelonie to by zamienił.
              Ostatnio edytowany przez Wyżeł; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Jak najbardziej.
                Moneta to rozegrał jedno dobre spotkanie, z nami.
                To chyba trochę za mało na Europę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                  (...) Często zapuszcza się [Bereś] w akcje ofensywne, po czym (z braku sił?) odpuszcza krycie.
                  (...) a główna zaletą Beresia jest jego wiek i dobra wydolność.
                  Albo jedno, albo drugie

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                    Moneta to rozegrał jedno dobre spotkanie, z nami.
                    To chyba trochę za mało na Europę.
                    Co ma piernik do wiatraka?

Jeżeli Ktoś nie radzi sobie z Monetą to chyba coś jest z nim nie tak. Nawet jeżeli ten Moneta gra wybitny mecz.

Komentarz

Co ma piernik do wiatraka?

Jeżeli Ktoś nie radzi sobie z Monetą to chyba coś jest z nim nie tak. Nawet jeżeli ten Moneta gra wybitny mecz.
                      Z drugiej strony, Moneta bramki nie strzelił i asysty nie zaliczył
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
                        Albo jedno, albo drugie
                        Dlaczego? Kondycyjnie podobno daje radę (opinia trenerów, nie moja), ale przez to, że idzie do przodu, to później sobie człapie zamiast wracać jak Hlousek. Dla mnie jego jedynym argumentem jest wiek.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Są już jakieś ploty o POWAŻNYM zainteresowaniu jakiś tam abc klubików w sprawie naszych czołowych grajów? Jodła, Pazdek, Niko, Gui, Kuchy?

Edit: Coś ktoś o Rado?
                          123

Komentarz

• Gdyby były to by ktoś tutaj wrzucał, mistrzu dedukcji...
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Smutno w ch*j, liczyłem na jakiś link, plote a spotykam tylko komplement mówiący że jestem mistrzem dedukcji, w sumie jakieś zadośćuczynienie.

Komentarz

• Co do ruchów kadrowych to sprawa wydaje się prosta. Legia jest gdzieś w 3,4 rzędzie wyborów. Najpierw ruszą najlepsi - reszta czeka na miejsca po nich, Jak drudzy przejdą na miejsca 1 to będzie miało miejsce następne przejście i tak dalej. Żaden naprawdę dobry trener czy piłkarz 20 maja nie przyjmie oferty od Legii... taka niestety smutna prawda. Takie błędne koło.

Zapomniałem teraz to nawet Erwin Sak czeka na minimum Liverpool i raczej by nie zgodził się wejść za Malarza
                                Ostatnio edytowany przez pchorseba; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dopisek

Komentarz

Pracuję...
                                X