Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raz, że ten Traore to cienias a dwa, że na jego pozycji są obecnie lepsi w drużynie. Dla mnie to bezsens.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Raz, że ten Traore to cienias a dwa, że na jego pozycji są obecnie lepsi w drużynie. Dla mnie to bezsens.
      Na jakiej on pozycji gra?

Tzn. srodek, lewa flanka, prawa flanka?
      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• aż taki cienias, to nie był, jeśli sam dawał wielokrotnie pkt słabej wtedy Lechii.

E:

chyba boczny pomocnik/napastnik

gorszy od Lado na pewno nie jest.
        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• http://www.transfermarkt.co.uk/en/da...er_146561.html

Co myślicie o tym Panu w naszym zespole? Szybki, zwinny, dynamiczny, a do tego silny fizycznie. Szkoda tylko, że trzeba wyłożyć 1 mln ojro, więc raczej odpada.
          Ostatnio edytowany przez WRKS; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nic o nim nie myślimy.

Komentarz

• Zamieszczone przez WYGADO Zobacz posta
              Dać im rokującego na przyszłość Żyrę, a w zamian wziąć do siebie Chimę

Komentarz

• Zamieszczone przez WYGADO Zobacz posta
                czarny jakiś.
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Ofensywny pomocnik, chyba tam najwięcej grał. Na skrzydłowego to on jest imo za wolny. Fakt, miał kilka dobrych meczów w ekstraklasie. Z tym, że ktoś kiedyś dobrze to opisał - w Lechii, wobec której mało kto grał wysokim pressingiem, gdzie miał dużo miejsca. Wystarczyło, że poszedł do przeciętnego Gaziantepsporu i tam przepadł całkowicie.
                  Przyjdzie, dostanie jedna z największych pensji w drużynie(na twitterze ktoś twierdzi, że po przedstawieniu swoich żądań, Lech z niego zrezygnował), z zaległościami treningowymi będzie dochodził pół rundy do optymalnej dyspozycji. Dla mnie ten transfer jest kompletnie niepotrzebny.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez glazek Zobacz posta
                    Wiedzialem, ze cos takiego sie pojawi

Ed.
                    ups...

"Dzisiaj rano informowaliśmy o tym, że na celowniku Lecha znalazł się Abdou Razack Traore. Wieczorem wiemy więcej, do walki o niego przystępuje Legia i prawdopodobnie tę walkę wygra. Zaoferują piłkarzowi lepsze warunki finansowe."
                    za PilkarskaPrawda.pl (ci goście od znanego profilu "anty" na facebook'u)

Szykuje się kolejny ból dupy we Wronkach.
                    Oderint, dum metuant - Niechaj nienawidzą, byleby się bali.

Komentarz

• Wszędzie już jest głośno na ten temat, więc pewnie coś jest na rzeczy. Powtórzę raz jeszcze. Transfer Traore to będzie spory błąd. Ogromna gaża za rozkapryszonego zawodnika, który może, ale nie musi zrobić różnicę. Zawodnik będzie walczył z Rado i Pinto o miejsce w składzie.
                      Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• bez sensu
                        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Kolejny kurdupel w składzie co będzie odbijał się od drwali...
                          Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• W sumie to racja. Kasę powinniśmy wydać na porządnego napastnika. Ewentualnie jak ktoś odejdzie to na godnego zastępce. Wydaje mi się, że wykonujemy ten transfer tylko po to, żeby utrzeć nosa Amice.

Komentarz

• temat znany od ponad miesiąca

Zamieszczone przez TT legionisci.com
                              Legioniści ‏@LegionisciCom 30 czerwca 2013
                              Legia chce ściągnąć Traore. Za Skorży się nie udało, a teraz?

Komentarz

• Tu trzeba strikera z prawdziwego zdarzenia, lisa pola karnego; a nie jakiegoś kurdupla, co czasem prosto piłkę kopnie.

Co ten Gruzin dzisiaj robił na boisku to istny kabaret.

Komentarz

Pracuję...
                                X