Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Moje chyba nie bardzo, odnosiło się do tego:
    Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Jeśli Wolski nie będzie chciał grać w Wiśle to nie podpisze z nimi kontraktu
    Bo jeśli to co czytałem jest prawdą, on już ten kontrakt podpisał, więc teraz nie ma nic do gadania. Jeśli Cupiał wyłoży hajs, to Wolski związuje się z Wisła na 3 lata.

Ja to rozumiem tak:

1. Wisła zgłasza się do Fiorentiny z chęcia pozyskania Wolskiego - ci się zgadzają.
    2. Wisła chce go najpierw wypożyczyć, z opcją pierwokupu/wykupu - Fiorentina się zgadza.
    3. Wisła negocjuje kontrakt z Wolskim (za zgodą Fiorentiny) i dogadują się na kwotę X za półroczne wypożyczenie i jak się sprawdzi, to kwotę Y i 3-letni kontrakt po wykupieniu go z Fiory (wszystko za zgodą tych drugich).

Jak dla mnie ma to sens.

Ale czy tak jest nie mam pewności - gdzieś kiedyś czytałem, nie wiem czy to nie były fantazje jakiegoś pismaka.

edit: http://www.90minut.pl/news/262/news2...-do-Wisly.html
    Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Blisko przejścia latem do Legii jest Dani Quintana. Bynajmniej tak słyszałem.
      Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Nie śledzę zbyt uważnie doniesień transferowych, więc mogło mi to umknąć. W każdym razie sens mojego pierwszego posta polegał na tym, żeby przestać pisać, że Wolski będzie grał w Wiśle, czy mu się to podoba czy nie. Już któryś raz ktoś to powielał. Jeśli podpisał to znaczy że mu się to podoba. A to czy podpisał umowę z Wisłą teraz, za miesiąc, czy miesiąc temu to dla mnie rzecz wtórna.

Stwierdzenie, że już podpisał i teraz nie ma nic do gadania mimo wszystko trochę wprowadza zamieszanie. Wiadomo, że jak podpiszesz umowę o kredyt to już nie masz nic do gadania. Ale to nie jest tak, że bank się dogadał z dealerem Skody, a Ty chciałeś VW, tylko nie miałeś nic do gadania.
        Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
          Blisko przejścia latem do Legii jest Dani Quintana. Bynajmniej tak słyszałem.
          Bynajmniej - partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie
          wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? Bynajmniej.
          Przyda się na przyszłość
          http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Ale to jest oczywista oczywistość, że bez zgody piłkarza nie można go sprzedać/kupić - on musi się zgodzić i zaakceptować kontrakt.

Tylko chodzi o to, że Wolski decyzję podjął w zimie i zaakceptował umowę z Wisłą. I TERAZ on już nie ma nic do gadania -jeśli Cupiał znajdzie hajs, to umowa zaczyna obowiązywać.

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Stwierdzenie, że już podpisał i teraz nie ma nic do gadania mimo wszystko trochę wprowadza zamieszanie.
            No ale jeśli już podpisał, to co ma teraz do gadania?

edit: Pewnie chodzi Ci o to, że ktoś zrozumie, że Wolski w ogóle przy tym dealu nie miał nic do gadania. Ale jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem - to już nie moja wina
            Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Skończcie już temat Wolskiego, bo on już pokazał ile znaczy dla niego Legia. Najpierw spieprzył do Włoch za kasą, a gdy słabo sobie radził i Leśny chciał go sprowadzić do Legii to odmówił. Teraz niech sobie gra w Wiśle, bo widocznie tylko tam prezentuje jakiś poziom.

Komentarz

• Po sezonie kończy się wypożyczenie Piecha do AEL Limassol, a klub nie może dokonywać transferów gotówkowych. Według cypryjskich mediów chce na tym skorzystać o wiele silniejsza Omonia. Klub ze stolicy Wyspy Afrodyty będzie chciał wykupić polskiego napastnika, a rozmowy z Legią w tej sprawie ma prowadzić Krzysztof Warzycha, zatrudniony na stanowisku asystenta trenera.
                http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-piecha/ch57dc

Komentarz

• ja mysle ze legi by sie przydal matus bero i z fluminense richarlison co wy na to?

Komentarz

• A ja myślę żebyś WYPI..DALAŁ dopóki nie nauczysz się pewnych obowiązujących tutaj reguł!

Komentarz

• Oglądam Ondraszka od początku rundy i koleś naprawdę nieźle wygląda. Mówi się o odejściu Prijovica i w tym przypadku Ondraszek może być całkiem dobrym wzmocnieniem. Silny, dużo biega, nie ma dla niego straconych piłek, Staśkowi pewnie się spodoba. Widać, że dobrze mu się gra z Wolskim więc pewnie grając obok Niko Guiego czy Hamalainena wyglądałby jeszcze lepiej.
                      Chociaż pewnie po akcji z Cierzniakiem i tak byłby nie do wyjęcia z Wisły.

Komentarz

• Wygląda na to, że latem do Legii Warszawa wróci Marcin Komorowski. Doświadczony obrońca za kilka tygodni kończy przygodę z Terekiem Grozny i zamierza powrócić do polskiej ligi. Jego ponownym zatrudnieniem zainteresowany jest klub z Łazienkowskiej.
                        http://www.transfering.pl/newsroom/2...owrot-do-legii

Komentarz

• Jak będzie zdrowy to jak najbardziej. Choć jak ciągle ma się leczyć to bez sensu. Lepszy byłby Wasilewski na rok. W szatni będzie ktoś kto krzyknie, młodzi będą mieli się od kogo uczyć, zaś Lewczuk czy Pazdan też zyskają.
                          Ostatnio edytowany przez arni87; [ARG:4 UNDEFINED].
                          ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                          Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• forma Wasilewskiego to też niewiadoma, a Komor przynajmniej swój chłop.

Komentarz

• Komorowskiego również. Zawodnik po kontuzji z zerowym dorobkiem spotkań w tym roku. Brać tylko dlatego, że kiedyś grał w Legii - bez sensu.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Dlatego napisałem, że Wasilewskiego też, a nie że tylko Wasilewskiego.

Komentarz

Pracuję...
                                X