Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Największym wzmocnieniem będzie pozbycie się Pana 800 tys. euro. Przyjście kogokolwiek/przesunięcie z rezerw w to miejsce będzie na pewno wzmocnieniem.

Edit: żeby nie było wątpliwości, że się nad nim pastwie czy go nie lubię, ale czysta statystyka 31 występów dla Legii - 1 gol (słownie jeden), 0 (słownie zero) asyst. Przypominam, że Masłowski gra na pozycji środkowego pomocnika. Minut może w Legii nie nazbierał za dużo, ale mi osobiście wydaje się, ze nie bez powodu. Jest słaby... i tyle. Nawet mimo to statystyka jest miażdżąca. Koleś strzelił jednego fartownego gola z Podbeskidziem w PP. Tyle "dał" od siebie.

Dla mnie pierwszy do odstrzału.

http://www.transfermarkt.pl/michal-m...s=&trainer_id=

aaa i jeszcze jedno porównajcie sobie np. statystyki z czasów Legii Iwańskiego czy Gizy, którzy przychodzili za podobne pieniądze. Przepaść.
    Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Akcje Użytkownika
      Obserwuj

Emanuel Roºu
      @Emishor
      Legia Wasrsaw is after Astra star Denis Alibec (GSP).
      TT
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...-na-ustawienie

Mogli by go wyjąć, jakby z Jędzą się nie udało.

Komentarz

• W trakcie sobotniej transmisji Bundesligi na antenie Eurosportu, Tomasz Hajto poinformował, że Legia obserwuje Marcela Hellera, skrzydłowego SV Darmstadt. To 30-letni zawodnik mający za sobą grę m.in. w Dynamie Drezno, Eintrachcie Frankfurt czy MSV Duisburg. W tym sezonie prawonożny gracz wystąpił w 32 spotkaniach, w których strzelił siedem goli i zanotował cztery asysty. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2017 roku
          legia.net
          Ostrołęcki Legionista

Komentarz

• Rafał Wolski klauzula wykupu 500 k ojro z tym że wisła ma prawo pierwokupu

Komentarz

• Szansa ,że Adam Nawałka zabierze na Euro do Francji Wolskiego jest ponoć duża ,także zarówno Legia jak i Wisła mogą obejść się smakiem.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                Szansa ,że Adam Nawałka zabierze na Euro do Francji Wolskiego jest ponoć duża ,także zarówno Legia jak i Wisła mogą obejść się smakiem.
                Jakim smakiem? Wyjechał za granicę,nie wybił się nawet w średniaku ligi belgijskiej..wrócił z podkulonym ogonem, może i w Polskiej drewnianej lidze będzie błyszczał ale nic poza tym
                "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
                PamiętaMY !

Komentarz

• Problem w tym że Duda nie błyszczy nawet w naszej drewnianej lidze. O Maselku nie wspominając

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• I po co Nam ten Wolski? Temat już wałkowany wiele razy.
                    Ostatnio edytowany przez looking1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez OskarLegionista Zobacz posta
                      Jakim smakiem? Wyjechał za granicę,nie wybił się nawet w średniaku ligi belgijskiej..wrócił z podkulonym ogonem, może i w Polskiej drewnianej lidze będzie błyszczał ale nic poza tym
                      Jak mial się wybić jak na lewej obronie? Nawet jego trener z tego belgijskiego klubu mówił, że to urodzony ofensywny pomocnik, ale na tej pozycji musial wystawiać swojego wychowanka i dla Wolaka brakło miejsca. Mam nadzieję, że chłopak znowu pójdzie za granice, a nie na stałe do Wisły.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
                        I po co Nam ten Wolski? Temat już wałkowany wiele razy.
                        A po to żeby posadzić Dude. Wolski umie grac z klepy, podac prostopadle, nie holuje pilki i nie kręci kółek i jest skuteczniejszy.

Komentarz

• Nie wiem jak skonstruowali umowę, ale na 90% jest wpisana kwota wykupu, i czy Wolski chce czy nie jeśli Wisła zapłaci to będzie w niej grać.
                          http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Ale kwota wykupu oznacza, że jeśli Wisła zdecyduje się złożyć ofertę o takiej kwocie, to obecny posiadacz karty Wolskiego musi się na taką kwotę zgodzić. Prawo pierwokupu oznacza, że jeśli jakiś klub złoży ofertę, którą posiadacz karty zawodnika zaakceptuje, to nie może odrzucić identycznej oferty od Wisły. To wszystko dotyczy przerwania obowiązującej umowy Wolskiego

Kontrakt z Wolskim to jest sprawa odrębna. Jeśli Wolski nie będzie chciał grać w Wiśle to nie podpisze z nimi kontraktu i żadna oferta od Cupiała, przyjęta czy nie, nie zostanie zrealizowana.
                            Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                              Ale jeśli Wolski nie będzie chciał grać w Wiśle to nie podpisze z nimi kontraktu i żadna oferta od Cupiała nie zostanie zrealizowana.
                              Chyba nie bardzo. Z tego co gdzieś kiedyś czytałem, to Wolski podpisał z nimi 3letni kontrakt, który wejdzie w życie z dniem wykupienia go. Czyli jak Wisła zapłaci, to Wolski automatycznie podpisuje z nimi 3letni kontrakt.

ps. nie pamiętam źródła - jak się mylę niech ktoś poprawi.

Komentarz

• 1. O ile dobrze rozumiem transfermarkt, i o ile są to informacje wiarygodne to Wolskiego obowiązuje umowa z Fiorentiną do końca czerwca 2017.
                                2. do końca czerwca 2016 jest wypożyczony do Wisły.
                                3. podobno w wypożyczenie wpisane jest prawo pierwokupu - opisałem je, lub kwota wykupu - opisałem ją.

Nie wiem gdzie to przeczytałeś, ale chętnie też bym to przeczytał. W każdym razie nie słyszałem o tym, żeby ktoś negocjował szczegóły kontraktu z zawodnikiem przed zgodą na to obecnego właściciela karty (za wyjątkiem okresu 6 miesięcy do końca obecnego kontraktu - wykorzystaliśmy ten wyjątek np. przy okazji transferu Cierzniaka). Być może w przypadku uzgodnienia kwoty wykupu też się takie rzeczy robi. W zasadzie chyba ma to jakiś sens.

Tak czy inaczej - Twoje "chyba nie bardzo" - nie bardzo ma rację bytu. Skoro rzekomo podpisał z nimi kontrakt to raczej miał coś do gadania. Nawet jeśli jest tak jak mówisz i już podpisał, przed uzgodnieniami Wisły i Fiorentiny, to w dalszym ciągu - gdyby nie podpisał to by w Wiśle nie grał.

Na pewno nie jest tak, że kluby mogą dogadać się ponad głową piłkarza i nie ma on decydującego głosu gdzie będzie grał.
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X