Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
    Na razie nic z tych rzeczy nie zrobił.
    Nie jestem zwolennikiem zwalniana trenera po pierwszej wpadce. Jeśli nie widzisz różnicy między Legią Berga a Czerczesowa to dalsza dyskusja nie ma sensu.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Kolejny temat do dyskusji

Komentarz

• Na skrzydło jak znalazł

Kolejny temat do dyskusji
        (...) Jest jeszcze w Polsce kilku dobrych piłkarzy, których bym widział w swoim zespole i którzy mogą zagrać w Warszawie...(...)
        Tu też ciekawe kogo Czerczesow ma na myśli

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
          Na skrzydło jak znalazł

Tu też ciekawe kogo Czerczesow ma na myśli
          Znając charakter Czerczesowa to chyba chciał pismaków pod włos pogłaskać - bo wkurvili go tym męczeniem o Hamalainena.
          Ostatnio edytowany przez Trafiau; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Trafiau Zobacz posta
            Znając charakter Czerczesowa to chyba chciał pismaków pod włos pogłaskać - bo wkurvili go tym męczeniem o Hamalainena.
            Pewnie tak. Dobry typ z niego

Ale ja rzucę pod dyskusję mój post z innego tematu odnoszącego się do wypowiedzi Czerczesowa:
            Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
            Ale kto mógłby do Nas przyjść z Poznania?
            Linetty - ok, ale nie ma miejsca, mamy nadmiar środkowych pomocników, chyba że jako defensywny pomocnik...
            Kownacki - wolne żarty
            Pawłowski - j.w.
            Kędziora - może o niego chodzi na lewą stronę, za Brzyskiego, który ma swoje lata, na zmiennika za Czecha
            Kamiński - mnie niczym szczególnym nie zachwyca, do tego jest postura chucherka, przy Pazdanie czy Lewczuku nie ma co go nawet stawiać. Potrafi jedynie posłać dobre długie piłki.

Więcej mi do głowy nie przychodzi, chyba nikogo nie pominąłem.

Komentarz

• Dani Quintana do Legii?
              http://www.azerifootball.com/ru/13/news/31407.html

Komentarz

• Zamieszczone przez InCogNito_1312 Zobacz posta
                Niski pomocnik z lewą nogą do kreowania gry... to chyba Gui nas opuszcza jak te przymiarki z Quintana to prawda.
                "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
                  Niski pomocnik z lewą nogą do kreowania gry... to chyba Gui nas opuszcza jak te przymiarki z Quintana to prawda.
                  Albo Czerczesow chce mieć zmiennika/konkurenta do gry o podobnej charakterystyce co Gui.

Komentarz

• Zamieszczone przez Dzyndzel Zobacz posta
                    Albo Czerczesow chce mieć zmiennika/konkurenta do gry o podobnej charakterystyce co Gui.
                    Oni nie są o podobnej charakterystyce. Gui to pitbull, a Quintana unika walki.

Komentarz

• A najpewniej to farmazon wypuszczony przez agenta Quintany by przyspieszyć rozmowy z jakimś innym klubem, bo Daniemu nie służy azerski klimat Znając zamiłowanie pewnego trenera z polskiej ligi do Hiszpanów i Hiszpanii w ogóle, rodzą się pewne podejrzenia co do klubu który by te 400 tys. -600tys. na Quintane mógł znaleźć...
                      "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Panowie,jakie według was pozycje zostaną wzmocnione po sezonie ? skrzydła myśle że już są obsadzone, Guilherme,Kucharczyk,Aleksandrow + Ryczkowski może wkońcu zacznie coś grać,jest jeszcze młody. Według mnie zakontraktujemy defensywnego pomocnika bo mamy Jodłowca,Borysiuka a Vranjes,Vrdoljak pewnie po sezonie odejdą?

Komentarz

• Bramka
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Na pierwszy ogień pewnie pójdzie sciągnięcie Mazka bo w Ruchu pokazuje ze juz jest chyba gotowy na kolejny krok.

Komentarz

• Zamieszczone przez C@mo Zobacz posta
                              Na pierwszy ogień pewnie pójdzie sciągnięcie Mazka bo w Ruchu pokazuje ze juz jest chyba gotowy na kolejny krok.
                              Wątpię, aktualnie ściągać możemy tylko lepszych od tych co mamy teraz. Przyjdzie Mazek i będzie grzał ławę ? Młody jest, musi się rozwijać a w takim Ruchu ma ku temu pewny plac.

ps. Aleksandrov zaczyna mi się kojarzyć z Trickovskim ... ale nic, dajmy mu szansę.
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Już takie rozkminy?
                                Najpierw zobaczmy kto po sezonie i po Euro odejdzie, a ktoś raczej na pewno. Mogą to być Niko,Pazdan,Jodła tak z brzega strzelam. Do tego nie wiem jak sytuacja Jędzy i Vizira będzie wyglądać. Jak odpalą - lub nie odpalą najnowsi kopacze czy też nasze ,,wieczne talenty,,.
                                Raczej na bank potrzeba będzie bramkarza, bo już by się przydał(osobista subiektywna opinia) Myślę, że jak już zdobędziemy tego mistrza na stulecie(ja w to wierze) , to szczytem marzeń będzie by drużyna nie była mniej wartościowa niż teraz. I per saldo znając życie i polskie realia(nawet na Ł3) to raczej się osłabi niż wzmocni( oby nie).

Komentarz

Pracuję...
                                X