Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak Wendzel obsadzi swoim człowiekiem PZPN trzeba odzyskać tytuł 1993 bo teraz przy rudym nie ma na to już szans...

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta
      a to ciekawe bo w zeszłym roku też trwało do 2 marca

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...327,1,971.html

a.
      Ni hu.j.a tego nie rozumiem Co to w weekend nie można kontaktować zawodników ze okno musi być Przedłużone? I czemu jak juz to 2.03 a nie 01.03?
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
        Jak Wendzel obsadzi swoim człowiekiem PZPN trzeba odzyskać tytuł 1993 bo teraz przy rudym nie ma na to już szans...
        A ten Wandzel to nie jest kibic Amiki? Gdzieś czytałem (na weszlo?), ale mogło mi się pomylic Wiem, że stamtąd przyszedł do nas.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
          Jak Wendzel obsadzi swoim człowiekiem PZPN trzeba odzyskać tytuł 1993 bo teraz przy rudym nie ma na to już szans...
          Wendzel na dzień dzisiejszy ma takie same szanse jak ja na obsadzenie "swoim człowiekiem" PZPN

Natomiast co do tej pseudafery z Cierzniakiem to ogólnie ten artykuł na który on się opiera jest debilny, bo zastanawiam się w jaki sposób można ocenić czyjąś wolicjonalność.
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez asid73 Zobacz posta
            "Nasz Di Maria"
            http://www.vesti.bg/razvlechenia/lyu...pogled-6028123
            Zlatana też już mamy....na szejków czekamy...

Żona Michaiła Aleksandrowa

Rozmawiałbym.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• FotoPyK @FotoPyK 2 min.2 minuty temu
              Kompletne jaja w Wiśle Kraków. #Cierzniak został przywrócony do 1. drużyny. Jutro ma sie stawić na treningu! Jutro też jego sprawa w PZPN.
              tt
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Komedia
                Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Teraz będzie już uczciwe siedział na ławie albo trybunach
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Teraz będzie już uczciwe siedział na ławie albo trybunach
                    Koło pióra mi ten Cierzniak lata, ale w Wisłą to chamy rządzą.
                    Upieprzą w gównie byłego (czy tam obecnego, tyle że urlopowanego) trenera byle L i Cierzniakowi dokuczyć.
                    Linia obrony Wisły zapewne będzie taka: "To nie my przesunęliśmy bramkarza do rezerw, to trener. Nowy trener od razu się poznał na klasie bramkarza i przywrócił go do 1 drużyny"
                    Jaja jak berety. Jak można tak się spodlić. I to podobno facet, który ma klasę.
                    Klasa klasą, kasa, kasą a słoma z butów wystaje. Chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy ...

Komentarz

• Też mi się wydaję, że wszystko po to, żeby uprzykrzyć nam życie. Bo teraz będzie cacy - w I zespole, treningi, nikt nikogo nie odsunął. Ale spokojnie nawet jeśli odrzucą jego wniosek to i tak sobie poradzimy bez niego.
                      Może i ten Cierzniak jest lepszy od Arka ale on nie będzie w naszym zespole zbawicielem i ostoją.
                      A Wisła? Z całego serca ja i pewnie nie tylko Ja im życzę spadku z hukiem do ligi niżej.
                      FANATYK - TAKA NATURA NIE WYBÓR

Komentarz

• A może chodzi o to, że Miśkiewicz puszcza wszystko co leci w stronę bramki, a nawet przyciąga do sieci strzały niecelne i Wisła kombinuje, jakby tutaj powalczyć o utrzymanie?
                        Teksty jakoby tonąca Wisła nadal robiła wszystko by nam uprzykrzyć życie, nie myśląc o własnej palącej się dupie, są żywcem jak z tematu Kibolski Bełkot. Nie ośmieszajmy się.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                          A może chodzi o to, że Miśkiewicz puszcza wszystko co leci w stronę bramki, a nawet przyciąga do sieci strzały niecelne i Wisła kombinuje, jakby tutaj powalczyć o utrzymanie?
                          Teksty jakoby tonąca Wisła nadal robiła wszystko by nam uprzykrzyć życie, nie myśląc o własnej palącej się dupie, są żywcem jak z tematu Kibolski Bełkot. Nie ośmieszajmy się.
                          Chcesz mi wmówić że przywracają Cierzniaka bo im się w dupce pali? Proszę cię. Przecież on nawet ławki nie powącha, jeśli w Wiśle zostanie. Oglądałem (tja specjalnie dla Wolskiego) ostatni mecz Wisły i bramkarz to raczej nie zawalił im spotkania. Nie widzę powodu do aż tak radykalnej zmiany. No i sam Cierzniak - po takim numerze jak mu Cupiał wywinął, myślisz, że chciałby umierać za Wisłę??

Komentarz

• Zamieszczone przez _maruda_ Zobacz posta
                            Chcesz mi wmówić że przywracają Cierzniaka bo im się w dupce pali?
                            Nie wmawiam. Nie wykluczam tego, bo mamy do czynienia z Cupiałem.

Komentarz

• A Pawłowski też jutro ma się stawić?

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Ni hu.j.a tego nie rozumiem Co to w weekend nie można kontaktować zawodników ze okno musi być Przedłużone? I czemu jak juz to 2.03 a nie 01.03?
                                W zeszłym roku 1 marca wypadał w niedzielę w tym nie mam zielonego pojęcia. Trzeba zapytać prezesa bo to on mówił o 2 marcu jako ostatnim dniu okienka.

Co do Cierzniaka i jego przywrócenia do pierwszego składu to tylko ja widzę , że to świadczy na korzyść naszego przyszłego bramkarza a w Wiśle zrozumieli, że jak go nie przywrócą za w czasu to nie dość, że on odejdzie za darmo już teraz to jeszcze będą musieli mu wypłacić całość kontraktu? Tonący brzytwy się chwyta?

Komentarz

Pracuję...
                                X