Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Odeszli zawodnicy, którzy nie znaczyli zbyt dużo dla pierwszego zespołu. Przyszli:

Ariel Borysiuk (Lechia Gdańsk)
    Kasper Hamalainen (bez klubu)
    Adam Hlousek (VfB Stuttgart)
    Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar)
    Jarosław Niezgoda (Wisła Puławy)

Czyli doświadczeni zawodnicy, w tym gwiazda największego rywala (tak trzeba to nazwać)
    Jarosław Niezgoda nie był gwiazdą w Wiśle
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• W celu przekonania malkontentów wrzucam link do zdjęć żony naszego nowego nabytku http://m.sport.se.pl/galerie/176765/...-aleksandrowa/
      "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Zamieszczone przez Zohan Zobacz posta
        W celu przekonania malkontentów wrzucam link do zdjęć żony naszego nowego nabytku http://m.sport.se.pl/galerie/176765/...-aleksandrowa/
        Od samego początku wiedziałem że muszą być z tego jakieś korzyści.

Komentarz

• Nowy nabytek MA podobny do Di Marii .
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
            Nowy nabytek MA podobny do Di Marii .
            I też pomocnik, też skrzydłowy Oby na tym podobieństwo się nie skończyło.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zohan Zobacz posta
              W celu przekonania malkontentów wrzucam link do zdjęć żony naszego nowego nabytku http://m.sport.se.pl/galerie/176765/...-aleksandrowa/
              Eeeeee nie takie się kolanem z łóżka zrzucało
              " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
                Eeeeee nie takie się kolanem z łóżka zrzucało
                Taaa... Chyba w gazecie[emoji1]

Komentarz

• "Nasz Di Maria"
                  http://www.vesti.bg/razvlechenia/lyu...pogled-6028123
                  Zlatana też już mamy....na szejków czekamy...

Komentarz

• http://legionisci.com/news/66492_Ale..._na_Legii.html

Komentarz

• B(L)1916 @BL_1916 5 min.5 minut temu
                      Koniec transferów na dzisiaj😉
                      Okienko do dziś więc może tego Cierzniaka jednak uda się sprowadzić
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Okienko do dziś więc może tego Cierzniaka jednak uda się sprowadzić
                        Na 100%?

...Legia od dłuższego czasu stara się o transfery Carlosa Eduardo z Rubina Kazań i Kamila Grosickiego z Rennes. Według prezesa Leśnodorskiego, kwestia ich ewentualnego przejścia do Legii jeszcze nie upadła, lecz... – Okienko zamyka się 2 marca, ale szanse na ich sprowadzenie są bardzo małe – mówi prezes stołecznego klubu.

Komentarz

• A ja tam nie wiem, wydawało mi się całe życie, że okienko do końca lutego
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            A ja tam nie wiem, wydawało mi się całe życie, że okienko do końca lutego
                            a to ciekawe bo w zeszłym roku też trwało do 2 marca

To proste, w Polsce zimowe okno transferowe otwiera się 1 lutego i w teorii powinno zamknąć się 28 lutego (pełny miesiąc), ale jako, że 28 lutego w tym roku wypada w sobotę, to faktyczne zamknięcie okna nastąpi 2 marca o godzinie 23:59
                            http://www.przegladsportowy.pl/pilka...327,1,971.html

W tym roku jest identycznie bo 28 lutego wypadł w niedzielę. Żeby nie było do końca nie na temat to chodzą plotki na twitterze, że w klubie chcą jeszcze wypożyczyć jakiegoś skrzydłowego. Wiele wskazuje na to, że Cierzniakowi uda się rozwiązać kontrakt z Wisłą z winy klubu o czym jakiś czas temu pisało już weszło a dziś po zwolnieniu Pawłowskiego jest to coraz bardziej realne. Stąd pewnie ten dzisiejszy dwuznaczny tweet prezesa.

Krzysztof Stanowski @K_Stanowski
                            Inna sprawa, że lada dzień - po przesłuchaniu w PZPN ws. Cierzniaka - Pawłowski miałby w Wiśle większe problemy. Chciał zachować honor.

Komentarz

• Ciąg dalszy tej dyskusji..

Krzysztof Stanowski
                              ‏@K_Stanowski
                              Inna sprawa, że lada dzień - po przesłuchaniu w PZPN ws. Cierzniaka - Pawłowski miałby w Wiśle większe problemy. Chciał zachować honor.

Marcin Dobrocinski ‏@mr_dobrocinski 8 godz.8 godzin temu
                              @K_Stanowski Jest szansa na rozwiazanie kontraktu?

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 8 godz.8 godzin temu
                              @mr_dobrocinski Tak.

Dominik Dziedzic ‏@DominikDziedzi2 8 godz.8 godzin temu
                              @K_Stanowski PZPN nie pierwszy raz by się skompromitował,ale stworzył by niebezpieczny precedens który potem mogło by wykorzystać wielu

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 8 godz.8 godzin temu
                              @DominikDziedzi2 To nie precedens, jakiś czas temu zmieniły się przepisy. Wisła je łamie.

Dominik Dziedzic ‏@DominikDziedzi2 7 godz.7 godzin temu
                              @K_Stanowski Bo dziennikarz powinien przedstawiać argumenty obu stron, w tej sprawie: stwierdza Pan: ja wiem lepiej,ja znam prawdę

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 7 godz.7 godzin temu
                              @DominikDziedzi2 Pan ciągle nie rozumie, że są przepisy. I tyle. Jak kontrakt nie zostanie rozwiązany to się zdziwię.
                              Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Po tym jak Wandzel otwarcie skrytykował Bonka na zjeździe, watpię zeby PZPN klepnął rozwiazanie kontraktu.
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X