Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak z ciekawości - co to za portal z liczbami wyjętymi z tyłka, i co to za liczby? Grosik jest wg. tego o dwa punkty lepszy od tego AM w kategorii "Bramkarz: robinsonady".

Komentarz

• Kopanina jak w Polskiej lidze albo i gorzej Jak to się dzieje że oni grali w LM a my nie możemy ?
      Strzela bramkę na 2-1 gdzieś około 2.40

Komentarz

• Zamieszczone przez Osek Zobacz posta
        Jak to się dzieje że oni grali w LM a my nie możemy ?
        Możemy, możemy, albo w tym roku, albo nie prędko. Wszystko w głowach piłkarzyków.
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
          Aleksandrov był kiedyś uważany za wielki talent, dostrzegła to Borussia Dortmund, która sprowadziła go do siebie prawie 10 lat temu. Nie spełniał pokładanych w nim nadziei i wrócił do Bułgarii. 136 spotkań, 18 bramek i 7 asyst dupy nie urywa, jak na skrzydłowego, ale to pożyteczny zawodnik. Bierze na siebie ciężar gry, potrafi ładnie pociągnąć przy linii bocznej, zalicza dużo asyst drugiego stopnia. Dobra technika. Może grać na prawej i lewej stronie boiska. Potencjał na solidnego ligowca z pewnością ma.
          Można wiedzieć skąd takie informacje w sensie pożyteczności i sposobu gry? bo nie wierze że od wczoraj obejrzałeś z 10 meczy z jego udziałem.

Komentarz

• Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
            Tak z ciekawości - co to za portal z liczbami wyjętymi z tyłka, i co to za liczby? Grosik jest wg. tego o dwa punkty lepszy od tego AM w kategorii "Bramkarz: robinsonady".
            Internetowa wersja Football Managera.

Kucharczyk jest na takim samym poziomie.

Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
              Tak z ciekawości - co to za portal z liczbami wyjętymi z tyłka, i co to za liczby? Grosik jest wg. tego o dwa punkty lepszy od tego AM w kategorii "Bramkarz: robinsonady".
              Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              Internetowa wersja Football Managera.
              To są statystyki z FIFA 16. Czekałem aż w końcu jakiś ekspert rzuci na forum czymś takim i proszę.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
                To są statystyki z FIFA 16. Czekałem aż w końcu jakiś ekspert rzuci na forum czymś takim i proszę.

Jak dla mnie zawsze PES>FIFA, więc nie może też zabraknąć statystyk z PES16:

K. Grosicki: http://www.pesmaster.com/k-grosicki/.../player/44328/
                M. Aleksandrov: http://www.pesmaster.com/m-aleksandr...player/103890/

edit:

Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                A może to chodzi o Adriana Mierzejewskiego a nie Michaiła Aleksandrowa Wszakże Prezio zaćwierkał że ma być AM
                Antoni Macierewicz. Nawet by się zgadzało - pan Antek aktualnie dysponuje dość dużym potencjałem ofensywnym
                Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                  Można wiedzieć skąd takie informacje w sensie pożyteczności i sposobu gry? bo nie wierze że od wczoraj obejrzałeś z 10 meczy z jego udziałem.
                  Kiedyś obserwowałem ligę bułgarską.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                    Antoni Macierewicz. Nawet by się zgadzało - pan Antek aktualnie dysponuje dość dużym potencjałem ofensywnym
                    I takich z jajami, twardo stąpających po ziemi nam trzeba

Komentarz

• Przecież była odpowiednia minka na końcu. Poza tym tylko dorzuciłem link do porównania z Grosikiem

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                        Kiedyś obserwowałem ligę bułgarską.
                        Wobec tego szacunek. Chyba to ostatni transfer w tym okienku, więc można przestać marzyć do lata. Z mojego punktu widzenia ani się nie wzmocniliśmy ani osłabiliśmy.

Komentarz

• Nie wzmocniliśmy się?

No to już są naprawdę jaja. Pewnie skład mamy słabszy od tego na jesieni, gdzie nie mieliśmy kogo wstawić z ławki.

Komentarz

• A wiadomo od kiedy ma być naszym zawodnikiem?

Statystyki z PES i FIFA wymiatają

Komentarz

• Od wtedy kiedy nim zostanie.

Komentarz

• Odeszli zawodnicy, którzy nie znaczyli zbyt dużo dla pierwszego zespołu. Przyszli:

Ariel Borysiuk (Lechia Gdańsk)
                                Kasper Hamalainen (bez klubu)
                                Adam Hlousek (VfB Stuttgart)
                                Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar)
                                Jarosław Niezgoda (Wisła Puławy)

Czyli doświadczeni zawodnicy, w tym gwiazda największego rywala (tak trzeba to nazwać), kadrowicze, jeden młody, rokujący (za frytki). Jak to nie są wzmocnienia to naprawdę nie mam więcej pytań.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X