Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• szczepan
    odpowiedział(a)
    a czy ja napisalem ze jest skonczony?! napisalem ze nie jest z nim tak zle jak sadzilismy... czyli ze jednak szybciej wraca do formy...

Zostaw komentarz:

• Yevaud
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    nie widzialem jeszcze caleg meczu... ogladalem dwie pierwsze bramki... karnego dla Gornika nie bylo i niestety jest to kolejna bramka z dupy... ale mimo tego powinnismy wygrac... wazne ze chlopaki walczyli do konca i zremisowali no i ze Stanko pokazal ze nie jest tak zle z nim jak wieksozsc z Nas sadzila (ja rowniez) :+:
    No nie. To nie jest tak, że wszyscy sądzili, że Stanko się skończył. Wszyscy jednak spodziewali się, że początek będzie miał nieudany ze względu na objazdy. I rzeczywiście na początku było z nim katastrofalnie.
    Ale tez wiadomo było, że z meczu na mecz będzie lepszy. A teraz mamy połowę rundy! To byłą 7 kolejka, a przypomnę, że kolejek w rundzie jest ledwie 13. Moim zdaniem i tak trochę za późno się przebudził. No, ale grunt, że jeżeli nawetn nie jest to jeszcze Svitlica z poprzedniego sezonu, to przynajmniej zaczyna takim być. A to oznacza, że będzie lepiej pilnowany, a wtedy znów Saganowski będzie miał więcej swobody.

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    W dzisiejszym dodatku "Sport" do GW jest wywiad z Kubą. Kuba powiedział, że zjechał Boruca za wyjście przy drugim golu. Czyli wszystko jasne

Zostaw komentarz:

• VASCO
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    Zamieszczone przez VASCO
    No dobra , sorry , nie koniec dyskusji. Ja uważam , że Boruc zawinił. Każdy ma prawo do własnego zdania.... Jak widać nie ma raczej wspónego punktu widzenia. Może to i dobrze bo byłoby nudno....
    dzieki za pozwolenie
    Ale ja jestem miłosierny

Zostaw komentarz:

• m84
    odpowiedział(a)
    Pewnie bedzoe bronil do konca rundy,masz racje. Chyba ze zrobi jakis tragiczny blad,czego oczywiscie jemu ani nam nie zycze) Tak jak mowilem ja wole zeby grali mlodsi ale Boruc moim zdaniem popelnia za duzo bledow. Chociaz np. karnego Golaszewskiego obronil a strzal Bukalskiego w piatek tez prawie wylapal.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    sadze ze po meczu z Korona przynajmniej pierwszym bedzie czas na ocene ale sadze ze Borus pobroni do konca rundy apotem znow walka...

Zostaw komentarz:

• m84
    odpowiedział(a)
    Ja wiem ze gral mniej i ze z gorszymi druzynami ale mimo wszystko uwazam ze jest bardzo dobrym bramkarzem. Swoje zdanie opieram tez na tym ze czesto ogladam mecze Legii II i jest on tam naprawde pewnym punktem. Czasem ma bardzo grozne sytuacje pod swoja bramka-jak chociazby w meczu z Delta-ale wychodzi z nich obronna reka...

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez m84
    Ja juz w jednym z postow pisalem ze dalbym szanse Krzysztalowiczowi zagrac w bramce. On broni w pucharach i do tej pory puscil jedna bramke i spisuje sie calkiem dobrze. Poza tym bedac jeszcze w polonii czy zaglebiu spisywal sie naprawde super.
    po pierwsza gral mniej po drugie z jakimi druzynynami gral... zobaczymy po dwu meczu...

Zostaw komentarz:

• m84
    odpowiedział(a)
    Ja juz w jednym z postow pisalem ze dalbym szanse Krzysztalowiczowi zagrac w bramce. On broni w pucharach i do tej pory puscil jedna bramke i spisuje sie calkiem dobrze. Poza tym bedac jeszcze w polonii czy zaglebiu spisywal sie naprawde super.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez VASCO
    No dobra , sorry , nie koniec dyskusji. Ja uważam , że Boruc zawinił. Każdy ma prawo do własnego zdania.... Jak widać nie ma raczej wspónego punktu widzenia. Może to i dobrze bo byłoby nudno....
    dzieki za pozwolenie

Zostaw komentarz:

• VASCO
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez VASCO
    Koniec juz tych dyskusji. Boruc spierdolił bramkę i tyle..... Zresztą i nie pierwszy raz w tym sezonie!

no to moze dla Ciebie koniec dyskusji? a moze jakis ??

najpierw podaj powody a potem sie wymadrzaj...

Zostaw komentarz:

• Cipciuś
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez VASCO
    Koniec juz tych dyskusji. Boruc spierdolił bramkę i tyle..... Zresztą i nie pierwszy raz w tym sezonie!
    Tak - Koniec dyskusji bo ty uwazasz ze Boruc zawinil ?
    IMHO od tego tu jestemy zeby dyskutowac a ja sie zupełnie z toba nie zgadzam '8

Zostaw komentarz:

• VASCO
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• pijak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez andrzejzb
    Zamieszczone przez pijak
    nie ma bata nie zgodze sie z tym, to nie byla bramka Boruca, nie przekonasz mnie pisalem o tym wczesniej, i ta bramka to zasluga Zielka i jego kolana. Mi chodzi o ten konkretny mecz, wiem ze z Leszkiem był swojak Boruca, z tym sie zgadzam w 100%, ale nie z tym ze 2-ga bramka w Zabrzu byla wina Boruca, bo nie była...
    pozdro
    p.s. podkreslam moje slowa "w meczu z Gornikiem"
    A ja sie upieram że była i że Artek powinien kwitnąć w bramce czego nie zrobił - tym bardziej że po meczu powiedział, że wcale nie miał pewności czy złapie tę piłkę dlatego nie krzyczał "moja!". W sytuacji która zaistniała po odbiciu piłki przez Zielińskiego gdyby Boruc siedział na linii bramkowej bramka nie miała prawa paść - Sikora miał wciąż Ziela na plecach i nie byłby w stanie uderzyć na tyle mocno żeby Artka zaskoczyć...

Artur Boruc (Legia): Drugi gol to nieporozumienie z Jackiem. Ja wyszedłem do piłki, ale nic nie krzyknąłem, że "moja", bo nie czułem, że będę pierwszy. Jacek jej nie wybił. Sikora nas przechytrzył. Przy karnym piłka przeszła mi po ręku. Do obrony tego strzału zabrakło mi może trzech centymetrów. Górnik grał antyfutbol, nawet jak przegrywał, to się bronił. Jestem zły, że nie wygraliśmy. Chwała chłopakom, że w ostatniej minucie uratowali remis.
    hmm... tzn. ja powiem tak, że jeśli jest prawda co powiedział Boruc po meczu, to dam sobie juz spokój z bronieniem jego w tym meczu, ale może być tak że Artek zachowuje kurtuazje, i nie chce zdołować Zielka
    wiec bierze część winy na siebie, ot taka teoria spisku... :>

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X