Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Górnik Zabrze - Legia

Wisła już za nami, a w piątek klasyk z dawnych lat z Zabrzem!
    Wasze typy na skład? Szanse na wygraną? Słabości?
    Osobiście liczę conajmniej na powtórkę wyniku z PP!

jak graliśmy 1-3-5-2 to zostaliśmy Mistrzem, a teraz przy 1-4-4-2 nie wiadomo co sie dzieje.powrót do starego ustawienia dał nam pikne zwycięstwo z Wisłą 4-1.
    świata i tak nie zwojujemy więc nie ma co się szarpać z grą 4-4-2 "bo tak wszyscy grają". niech sobie grają.u nas nie ma wykonawców do takiego ustawienia więc trzeba grać w taki sposób zeby wygrywać.a więc
    Boruc-Jarza,Zielek,Choto-Kiełbik,Surma,Magic,Vuko,Sokół-Sagan,Stanko

i pojedziemy wszystkich.
    a potem wyzdrowieje Kuś i można spróbować linii w obronie.

mam nadzieję że będzie powtórka z PP ale tym razem Wróbel wykorzysta szanse w końcówce i będzie 3-0 :gool:

Komentarz

no to kolejny test z cyklu "testujemy psychike pilkarzy". zobaczymy jak podejda do spotkania po pogromie Wisly. Gornik tez nie bedzie mial ochoty na druga z rzedu porazke z Legia i druga z rzedu w lidze.
      ale 1:0 powinno byc, choc obawiam sie ze bedzie remis
      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Ciężki mecz się szykuje. Z Górnikiem zawsze były kłopoty, nawet jak pałętał się w ogonie, a Legia grała o mistrza. Mam nadzieję, że nie tylko górnicy się sprężą na ten klasyk, ale Legioniści także.
        Powinno być dobrze jeszcze o tyle, że gramy w Zabrzu i chyba górnik będzie chciał przed własną publicznością zagrać odważnie, a nie bronić 0-0. Nie będzie więc murowania. A otwarta gra nam zdecydowanie lepiej pasuje.
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Górnik po ostanich wpadkach ma nóz na gardlei napewno zagraja z duzą determinacją, dodatkowo będą się chcieli odgryżć za puchar

niewiadomą jest tylko jak Legia podejdzie do tego meczu jak bedą zmobilizowani to Górnik moze nawet na uszach stanąć a i tak nie zatrzymaja Legii która jest w dużym gazie

a co do skladu i ustawienia do pomojemu powinien byc taki jak z Wisła ewentualnie podmienic Bereta Jarzą pod warukiem ze juz się w 100% wykurował

Komentarz

Macie jakieś info jak idzie rehabilitacja Jarzy? Lepiej niech się wykuruje, niż ma zacząć grać za wcześnie i miałoby się stać coś poważniejszego!

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
              ...a potem wyzdrowieje Kuś i można spróbować linii w obronie...
              Kus jeszcze nie jest zawodnikiem Legii. Tylko przypominam:>
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                Zamieszczone przez Mini
                ...a potem wyzdrowieje Kuś i można spróbować linii w obronie...
                Kus jeszcze nie jest zawodnikiem Legii. Tylko przypominam:>
                bądźmy dobrej myśli

Komentarz

Obawiam się, że w przeciwieństwie do meczu pucharowego, w lidze Legia będzie się męczyć z Górnikiem Zabrze. W Legii często po meczu dobrym przychodzi mecz słabszy i tego obawiam się najbardziej. Jeżeli wygramy z Górnikiem, to jestem prawie pewien, że do końca rundy Legia będzie prezentowała się dobrze i skończy rundę w ścisłej czołówce.

Komentarz

Słabość jest jedna. i ma konkretną nazwę, a ściślej mówiąc nazwisko - Jóźwiak. Jeśli będzie czym zastąpić, to będzie dobrze.
                    Jak już wspominałem - plusem dla Legii będzie raczej otwarta gra Górnika. Będzie to też plus dla widowiska.
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

a ja mialem straszny sen. snilo mi sie ze Legia po raz pierwszy w sezonie polegla. 8-
                      mam nadzieje, ze to tylko zly sen

Komentarz

Zamieszczone przez Cezdor
                        Jeżeli wygramy z Górnikiem, to jestem prawie pewien, że do końca rundy Legia będzie prezentowała się dobrze i skończy rundę w ścisłej czołówce.
                        wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń...
                        Jest jedna rzecz dla której warto żyć,Wisła i nie zmienia się nic!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Agusia
                          Zamieszczone przez Cezdor
                          Jeżeli wygramy z Górnikiem, to jestem prawie pewien, że do końca rundy Legia będzie prezentowała się dobrze i skończy rundę w ścisłej czołówce.
                          wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń...
                          poki co to zycie w swiecie marzen jest domena Wisly Krakow

Komentarz

Czeka nas raczej ciężka przeprawa,w Zabrzu zawsze były problemy z Górnikiem.Chociaż ostatnie dwa mecze tam wygraliśmy.Mam nadzieję,że nie będzie tak,że po wyśmienitym meczu przyjdzie wpadka z teorytycznie słabszym rywalem.Liczę na otwartą grę Górnika,wtedy będzie o wiele łatwiej o bramki.
                            Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Ten mecz bedzie inny niż ten w PP. Myślę, że Legii będzie bardzo trudno wygrać. Tam zawsze grało nam się ciężko, niezależnie od tego o co walczyły Legia z Górnikiem i jakie pozycje zajmowały. A poza tym Górnik jest w pewnym dołku (przegrał kilka meczy z rzędu) i za wszelką cenę będzie się próbował sprężyć na Legię.
                              Niemniej liczę, że będzie wygrana przynajmniej 1 bramką.
                              Legia
                              wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Pracuję...
                              X