Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Powinienbyl siedziec w bramce. Wtedy mialby wieksze szanse na wyciagniecie strzalu. Po cholere on wylazil skoro Zielek biegl obok napastnika.
    A co do karnego to nie bylo go napewno. Nawet moja stara to powiedziala (a to powazny autorytet! '8 )

Komentarz

• kur :* wa jescze sie chyba nie pocilem ogladajac relacje live na LL :/
      Dragon na powietrzu

Komentarz

• Zamieszczone przez Greebo
        Wasi piłarze chyba działaja pod wpływem impulsów jak byki. Jak tylko widzą czerwone stroje, najlepiej z herbem Wisły, to są w stanie głowa mur rozbic, a potem traca punkty ze słabszymi.

A swoja drogą to ten Stanko wam sie udał. Ma cholernego nosa do bramek. Przy jego zdolnosciach szybkosciowo-technicznych ilosc zdobywanych goli jest wrecz imponujaca.
        Technikę ma niezłą, trzyma się przy piłce, umie zrobic zwód i niekonwencjonalnie rozegrać. Tylko szybkość mu nieco szwankuje - ale jak widać nie potrzebne mu dopalacze
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Greebo
          Wasi piłarze chyba działaja pod wpływem impulsów jak byki. Jak tylko widzą czerwone stroje, najlepiej z herbem Wisły, to są w stanie głowa mur rozbic, a potem traca punkty ze słabszymi.

A swoja drogą to ten Stanko wam sie udał. Ma cholernego nosa do bramek. Przy jego zdolnosciach szybkosciowo-technicznych ilosc zdobywanych goli jest wrecz imponujaca.
          szczegolnie Lukasz Surma

szkoda, ze nie grali dzis z Wisla, znowu by byly 3 punkty :>
          22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

• Moim zdaniem nie ma co winić Artura. Brame zawalił Zielu. Co do karnego to powiem tylko jedno: :liniowy: SŁUPIK - HOOY Jak można było coś takiego zagwizdać? Naprawdę, mecze Legii powinni sędziowac Słowacy (tak jak z Wisłą) bo ci "nasi" sędziowie to największe złodzieje i sprzedawczyki. A Legii należą sie mimo wszystko brawa, za walkę, ofiarność i poświęcenie do ostatnich sekund! Legio, jesteś WIELKA! :tra:
            Bójcie się chamy
            Do (L)igi Mistrzów wracamy!!!

Komentarz

• Jakby Stanko byl szybszy to by nie gral w Polsce
              Ciekawe jakby gral gdyby przepracowal okres przed sezonem.
              I znowu Pilkarzyki nie podeszly. 8o

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                Zamieszczone przez zajączek
                Uff, co za ulga. Już sobie włosy z głowy rwałem. Dobrze że chociaż remis. Przewidywałem taki mecz.
                Szkoda, że Boruc nie wyjął karnego, a miał już piłkę na ręku. Ale co on zrobił przy drugiej bramce, to się w pale nie mieści.
                Zajączku, obejrzyj sobie dokładnie powtórki. Boruc wyszedł by złapać piłkę. Piłka leciała w jego kierunku, Zielu blokował Sikorę by do niej nie doszedł, nagle ta świnia odbiła się od jakiejś kępki potem od kolana Zielka zmieniła całkowicie kierunek i spadła Sikorze wprost pod nogi. Ja nie widzę tu winy Boruca. Potem zrobił wszystko co mógł by zablokowac ten strzał.
                Nie wątpię, że zrobił wszystko, by zablokować ten strzał. Dziwne by było, jakby było inaczej. Ale prawdą jest też, że jakby nie wyszedł z bramki, to Sikora miałby utrudnione zadanie (gol by mógł paść, ale nie tak łatwo). Zawiodło tu porozumienie między Zielkiem a Borucem. Jakby B. miał więcej ufności w działanie Z., to pewnie by nie wyszedł. Takie błędy nie powinny się zdarzać w Legii.

No cóż, znowu stracone 2 punkty z ogórkami. Szkoda.
                Legia
                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez Swierzy
                  Powinienbyl siedziec w bramce. Wtedy mialby wieksze szanse na wyciagniecie strzalu. Po cholere on wylazil skoro Zielek biegl obok napastnika.
                  A co do karnego to nie bylo go napewno. Nawet moja stara to powiedziala (a to powazny autorytet! '8 )
                  Boshe i kobieta musi Ci tłumaczyć po co bramkarz wybiega z bramki
                  Postaw się w jego sytuacji. Jesteś bramkarzem. Piłka po podaniu zmierza w Twoim kierunku, przed sobą masz obrońcę blokującego ciałem napastnika rywali, by do niej nie doszedł. Stoisz w bramce i czekasz aż piłka doturla się do Ciebie, czy wychodzisz z bramki by ją złapac szybciej w ręce?
                  Gdyby piłka się niefortunnie nie odbiła i nie zmieniła kierunku, nie byłoby sprawy, a Boruc byłby chwalony za pewną i spokojną grę. To był czysty przypadek i najmniej zawinił tu Boruc, już bardziej czepiałabym się Zielka.
                  Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                    Postaw się w jego sytuacji. Jesteś bramkarzem. Piłka po podaniu zmierza w Twoim kierunku, przed sobą masz obrońcę blokującego ciałem napastnika rywali, by do niej nie doszedł. Stoisz w bramce i czekasz aż piłka doturla się do Ciebie, czy wychodzisz z bramki by ją złapac szybciej w ręce?
                    Gdyby piłka się niefortunnie nie odbiła i nie zmieniła kierunku, nie byłoby sprawy, a Boruc byłby chwalony za pewną i spokojną grę. To był czysty przypadek i najmniej zawinił tu Boruc, już bardziej czepiałabym się Zielka.
                    Dobra, umówmy się, że zawiniła piłka Porządna piłka nie wpada do siatki Legii, tylko jakieś skundlone nonejmy Made In China...

P.S.: Ale zjebał Boruc .
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez andrzejzb
                      Zamieszczone przez yusta
                      Dobra, umówmy się, że zawiniła piłka Porządna piłka nie wpada do siatki Legii, tylko jakieś skundlone nonejmy Made In China...

Wszyscy nie macie racji. Bramka padła, bo piłka była źle napompowana, trawa źle przystrzyżona, bramka krzywo ustawiona, do tego był spalony na niebieskiej, napastnik gospodarzy wykonał niedozwoloną ruchomą zasłonę, a potem i tak mu piłka zeszła z nogi.
                      PS: Zgadzam się z andrzejemzb: Ale i tak zjebał Boruc
                      Legia
                      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• A może Yusta chcesz to omówić przy bezalkoholowym?
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together

Komentarz

• Przez cala moja (niezmiernie krotka) kariere bramkarska uczono mnie raczej wychodzic do podobnych sytuacji. Ale jak juz sie idzie do pily to trzeba miec pewnosc ze sie ja zlapie, bo jak pilka wpadnie to jest to wina wlasnie bramkarza. A Borucowi zabraklo pare metrow.

Komentarz

• Zamieszczone przez andrzejzb

Dobra zapytaj Zielka, czy nie po to blokował Sikorę, by Boruc mógł wyjśc z bramki i złapać piłkę
                            Nie moja wina, że była tam jakaś pieprzona kępka. Boruca też nie '8
                            Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez variatek
                              Nie,nie,nie...Szali,i Wróbla to ja już dłużej niezdzierże...K :* po co Kubicki ich wogóle wystawia??Szala dziś się wykazał zdobyciem karnego,a Wróbel...o ten typ to już niepoamiętam kiedy dobrze zagrał,zrobił coś pożytecznego...On się do niczego nie nadaje poza bieganiem!!Jednym słowem tragedia.
                              sory stary ale bredzisz
                              Legia grala BARDZO aldny mecz, Gornik nie istnial
                              Zielek strzelil nam 2 bramki-sory taka prawda... 1-sza po jego podaniu do napastnika Gornika, 2-ga po jkaims zagraniu podejzanym kolanem
                              ja sie szczrze ciesze, bo nie wiem jak bym sie czul jak bysmy przepierdolili z takimi ogorkami jak Gornik, sa chujowi jak 150...
                              nie pokazali nic absolutnie są cieniutcy
                              co nie zmienia faktu ze byl tylko remis
                              dobrze ze remis, a nie porazke cieszmy sie tym co jest, Amice stukniemy i bedzie git.
                              nie nasza wina ze sedzia jest cipeczka ktora gwizdze wszystko...
                              mimo wszytstk owelkie brawa dla chlopakow ze walczyli do konca, i ustukali remisik, jestesmy niepokaonani w lidze jako jedyni
                              P.S. jutro cale forum trzyma za mnie kciuki, o 9 pisze egzamin
                              "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• Zamieszczone przez Raekwon99
                                ...Sagan jest ok, mógłby troszkę lepiej widzieć na tym boisku i częsciej strzelać bramki (niekoniecznie same przepiękne).
                                Sorry, ale Sagan od zeszłego sezonu tak potwornie się spierdolił że ja w szoku jestem. Kompletne ignorowanie tego co się dzieje na boisku. Mam wrażenie, że w jego mniemaniu na placu jest tylko on i bramka rywala, nic innego się nie liczy... Jeszcze 15 sekund przed końcem mógł dograć Kiełbiowi który był SAMIUSIEŃKI z lewej stron i co? Kiwał się aż stracił... 10 kopów w dupę za karę za mecz z Górnikiem i 5 za Wisłę...
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together

Komentarz

Pracuję...
                                X