Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja sędziego to zaj.... Kurde, takiego karnego to dawno nie widziałem. a do tych którzy czepiają się szali mówię "O co wam chodzi?". Przeciez Szala walczył bark w bark. a Boruc niech usiądzie na chwilę na ławię bo mu się należy za kilka meczów w tej rundzie. Dobrze Stanko i Surma, Vuko i Sokół bardzo waleczni. W sumie jedziemy dalej..... A sędziego to zaj......my!
    http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
    LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Dżizys, to byl mecz nie z Gornikiem ale z Lechem...Piotrem oczywiscie Uznanie dla bramkarza KSG. Gdyby bronil przecietnie byloby tak z 5:2 ale bronil za#$%scie. Mamy remis. Szkoda tych 2 punktow, bo Gornik to...tak to widzialy moje oczy...cieniasy. Jeden blad sedziego, drugi Zielka do spolki z Borucem i to chyba byly jedyne mozliwosc na bramke dla zaboli. Legiunia sie bardzo, baaaardzo starala, okazje byly, Lech bronil. A Stanko jest Bogiem :+:
      Legia Warszawa na zawsze.

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
        Borucowi i Saganowi należy się ostry wpierdol w szatni...
        Boruc nie zawinił przy drugiej bramce. Też tak myślałam, ale jak zobaczyłam teraz powtórki to akcję schrzanił mu Zielu. Boruc wyszedł do piłki, którą kolanem odbił Zielu i tym samym zaliczył asystę przy bramce Sikory.
        Only You

Komentarz

Dlaczego w kazdym meczu Legia vs. nedza bramkarz druzyny przeciwnej musi byc supermanem???? 8o
          Ciesze sie z tego ze powalczyli w koncowce i dalo to efekty.
          Sedzia jak zwykle...kasztan. Dobrze ze troche przedluzyl (4 minuty! 4 minuty!)

Komentarz

***** PIERDOLONA MAĆ- chyba Szaganowski za dużo sobie wyobraża, miał ze trzy setki!!!!powinien po treningach z 4 godzin napieprzać w bramkę, żeby nie marnować tylu sytuacji!!!!!

Komentarz

ten mecz podsumuje slowami Pzpn,Pzpn je..c,je..c Pzpn bo takiego drukarza dawno nie widzialem gdyby ta szmata nie odgwizdala karnego ktorego nie bylo to zaloze sie zebysmy wygrali!!! no ale nie jedziemy dalej

Komentarz

Uff, co za ulga. Już sobie włosy z głowy rwałem. Dobrze że chociaż remis. Przewidywałem taki mecz.
                Szkoda, że Boruc nie wyjął karnego, a miał już piłkę na ręku. Ale co on zrobił przy drugiej bramce, to się w pale nie mieści.
                Legia
                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                  Boruc nie zawinił przy drugiej bramce. Też tak myślałam, ale jak zobaczyłam teraz powtórki to akcję schrzanił mu Zielu. Boruc wyszedł do piłki, którą kolanem odbił Zielu i tym samym zaliczył asystę przy bramce Sikory.
                  Właśnie obejrzałem sobie nagranie i uważam że Boruc powinien zostać w bramce. Zawalił ją tak samo jak gola dla Lecha w Wawce. Pierwsza brama dla KSG - na dwoje babka wróżyła. Szala wpierw wszedł w napastnika, piłki nie dotknął. IMO chyba karny...
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                    to sie musi teraz bardzo cieszysc. w koncu obronca nie zawsze ma asysty. '8

coz, jest remis, moglo byc lepiej i moglo byc gorzej. tragedii nie ma, wszystko przed nami. teraz trzeb ochlonac i sie uspokoic.
                    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                      Uff, co za ulga. Już sobie włosy z głowy rwałem. Dobrze że chociaż remis. Przewidywałem taki mecz.
                      Szkoda, że Boruc nie wyjął karnego, a miał już piłkę na ręku. Ale co on zrobił przy drugiej bramce, to się w pale nie mieści.
                      No co on zrobil? Niewiele mogl zrobic, Zielek przypadkowo zle odbil pilke kolanem i Boruc nie mial wiele do zrobienia, zrobil co mogl. Nie czepiaj sie
                      Legia Warszawa na zawsze.

Komentarz

• Zamieszczone przez andrzejzb
                        Zamieszczone przez yusta
                        Właśnie obejrzałem sobie nagranie i uważam że Boruc powinien zostać w bramce. Zawalił ją tak samo jak gola dla Lecha w Wawce. Pierwsza brama dla KSG - na dwoje babka wróżyła. Szala wpierw wszedł w napastnika, piłki nie dotknął. IMO chyba karny...
                        Nie było żadnego karnego. Jakby za takie zagrania dyktowane byłyby karne, to w meczu musiałoby ich być z 5. Była walka bark w bark.
                        A drugą bramkę, to obaj zawinili Boruc z Zielkiem. I gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
                        Legia
                        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                          Zajączku, obejrzyj sobie dokładnie powtórki. Boruc wyszedł by złapać piłkę. Piłka leciała w jego kierunku, Zielu blokował Sikorę by do niej nie doszedł, nagle ta świnia odbiła się od jakiejś kępki potem od kolana Zielka zmieniła całkowicie kierunek i spadła Sikorze wprost pod nogi. Ja nie widzę tu winy Boruca. Potem zrobił wszystko co mógł by zablokowac ten strzał.
                          Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                            Zamieszczone przez zajączek
                            Zajączku, obejrzyj sobie dokładnie powtórki. Boruc wyszedł by złapać piłkę. Piłka leciała w jego kierunku, Zielu blokował Sikorę by do niej nie doszedł, nagle ta świnia odbiła się od jakiejś kępki potem od kolana Zielka zmieniła całkowicie kierunek i spadła Sikorze wprost pod nogi. Ja nie widzę tu winy Boruca. Potem zrobił wszystko co mógł by zablokowac ten strzał.
                            A ja się upieram że Boruc powinien zostac w bramce. Zielek miał blisko akcję, był skupiony na piłce i Sikorze a Artek miał szerokie pole widzenia i zwyczajnie źle ocenił sytuację. Jest teraz o tę sytuację lepszym bramkarzem - tylko punktów szkoda...
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez andrzejzb
                              Zamieszczone przez yusta
                              Dlaczego miał zostac w bramce jak piłka leciała w jego kierunku, a Zieliński blokował Sikorę ciałem. Każdy bramkarz wyszedłby by ją złapać, a że potem nieszczęśliwie się odbiła to już inna historia.
                              Jak masz możliwość obejrzenia jeszcze raz, to luknij na twarz Zielka. Na pewno nie patrzył na piłkę tylko na Boruca.
                              Only You

Komentarz

• Wasi piłarze chyba działaja pod wpływem impulsów jak byki. Jak tylko widzą czerwone stroje, najlepiej z herbem Wisły, to są w stanie głowa mur rozbic, a potem traca punkty ze słabszymi.

A swoja drogą to ten Stanko wam sie udał. Ma cholernego nosa do bramek. Przy jego zdolnosciach szybkosciowo-technicznych ilosc zdobywanych goli jest wrecz imponujaca.
                                Kraków moim miastem, Wisła moim życiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X