Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• fc Legii z Brodnicy
    odpowiedział(a)
    ten mecz podsumuje slowami Pzpn,Pzpn je..c,je..c Pzpn bo takiego drukarza dawno nie widzialem gdyby ta szmata nie odgwizdala karnego ktorego nie bylo to zaloze sie zebysmy wygrali!!! no ale nie jedziemy dalej

Zostaw komentarz:

• tool
    odpowiedział(a)
    ***** PIERDOLONA MAĆ- chyba Szaganowski za dużo sobie wyobraża, miał ze trzy setki!!!!powinien po treningach z 4 godzin napieprzać w bramkę, żeby nie marnować tylu sytuacji!!!!!

Zostaw komentarz:

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Dlaczego w kazdym meczu Legia vs. nedza bramkarz druzyny przeciwnej musi byc supermanem???? 8o
    Ciesze sie z tego ze powalczyli w koncowce i dalo to efekty.
    Sedzia jak zwykle...kasztan. Dobrze ze troche przedluzyl (4 minuty! 4 minuty!)

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez andrzejzb
    Borucowi i Saganowi należy się ostry wpierdol w szatni...
    Boruc nie zawinił przy drugiej bramce. Też tak myślałam, ale jak zobaczyłam teraz powtórki to akcję schrzanił mu Zielu. Boruc wyszedł do piłki, którą kolanem odbił Zielu i tym samym zaliczył asystę przy bramce Sikory.

Zostaw komentarz:

• jag(L)ak
    odpowiedział(a)
    Dżizys, to byl mecz nie z Gornikiem ale z Lechem...Piotrem oczywiscie Uznanie dla bramkarza KSG. Gdyby bronil przecietnie byloby tak z 5:2 ale bronil za#$%scie. Mamy remis. Szkoda tych 2 punktow, bo Gornik to...tak to widzialy moje oczy...cieniasy. Jeden blad sedziego, drugi Zielka do spolki z Borucem i to chyba byly jedyne mozliwosc na bramke dla zaboli. Legiunia sie bardzo, baaaardzo starala, okazje byly, Lech bronil. A Stanko jest Bogiem :+:

Zostaw komentarz:

• VASCO
    odpowiedział(a)
    Ja sędziego to zaj.... Kurde, takiego karnego to dawno nie widziałem. a do tych którzy czepiają się szali mówię "O co wam chodzi?". Przeciez Szala walczył bark w bark. a Boruc niech usiądzie na chwilę na ławię bo mu się należy za kilka meczów w tej rundzie. Dobrze Stanko i Surma, Vuko i Sokół bardzo waleczni. W sumie jedziemy dalej..... A sędziego to zaj......my!

Zostaw komentarz:

• kud(L)aty68
    odpowiedział(a)
    Cale szczescie ze remis, bo juz sie balem....
    I pomyslec, ze to przez te p :* Slupika..... :fu:
    A z drugiej strony oczywiscie szkoda k :* mac

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Borucowi i Saganowi należy się ostry wpierdol w szatni...

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    chlopaki postanowili ze zagraja jak Amica, czyli szybko strzela pierwsza bramke. i strzelili. pogrzebany przez wielu Stanko strzelil. i potem sedzia postanowil zostac bohaterem meczu.

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Sokół się wkurzył '8
    cyt. niedokładny "Oni nie stworzyli żadnej sytuacji, żadnego strzału na bramkę. Te dwie bramki to my im daliśmy.... A my? To się w głowie nie mieści"

Zostaw komentarz:

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Dobrze,że Stanko wyrównał Wymodliłem tą bramkę,ciśnienie mi skakało nieźle.Ale szkoda kolejnych straconych punktów.

Zostaw komentarz:

• C@mo
    odpowiedział(a)
    No cóż jak to się mówi raz pod wozem raz na wozie , no ale nie mozna zawsze grać z Wisłą :>

cieszy fakt i druzyna grała do końca i ze nadal jestesmy niepokonani

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    nie jestem zwolennikiem przemocy, ale sedzia powinien dostac w morde. ***** mac.

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    O żesz ty w mordę... Koniec. A można było wygrać. Sagan chyba ocipiał...

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    no dobrze, przynajmniej remis. sedzia doliczyl 4 minuty, moze jeszcze...

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X