Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Jakby Stanko byl szybszy to by nie gral w Polsce
    Ciekawe jakby gral gdyby przepracowal okres przed sezonem.
    I znowu Pilkarzyki nie podeszly. 8o

Zostaw komentarz:

• Pedros
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem nie ma co winić Artura. Brame zawalił Zielu. Co do karnego to powiem tylko jedno: :liniowy: SŁUPIK - HOOY Jak można było coś takiego zagwizdać? Naprawdę, mecze Legii powinni sędziowac Słowacy (tak jak z Wisłą) bo ci "nasi" sędziowie to największe złodzieje i sprzedawczyki. A Legii należą sie mimo wszystko brawa, za walkę, ofiarność i poświęcenie do ostatnich sekund! Legio, jesteś WIELKA! :tra:

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Greebo
    Wasi piłarze chyba działaja pod wpływem impulsów jak byki. Jak tylko widzą czerwone stroje, najlepiej z herbem Wisły, to są w stanie głowa mur rozbic, a potem traca punkty ze słabszymi.

A swoja drogą to ten Stanko wam sie udał. Ma cholernego nosa do bramek. Przy jego zdolnosciach szybkosciowo-technicznych ilosc zdobywanych goli jest wrecz imponujaca.
    szczegolnie Lukasz Surma

szkoda, ze nie grali dzis z Wisla, znowu by byly 3 punkty :>

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Greebo
    Wasi piłarze chyba działaja pod wpływem impulsów jak byki. Jak tylko widzą czerwone stroje, najlepiej z herbem Wisły, to są w stanie głowa mur rozbic, a potem traca punkty ze słabszymi.

A swoja drogą to ten Stanko wam sie udał. Ma cholernego nosa do bramek. Przy jego zdolnosciach szybkosciowo-technicznych ilosc zdobywanych goli jest wrecz imponujaca.
    Technikę ma niezłą, trzyma się przy piłce, umie zrobic zwód i niekonwencjonalnie rozegrać. Tylko szybkość mu nieco szwankuje - ale jak widać nie potrzebne mu dopalacze

Zostaw komentarz:

• Yankes
    odpowiedział(a)
    kur :* wa jescze sie chyba nie pocilem ogladajac relacje live na LL :/

Zostaw komentarz:

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Powinienbyl siedziec w bramce. Wtedy mialby wieksze szanse na wyciagniecie strzalu. Po cholere on wylazil skoro Zielek biegl obok napastnika.
    A co do karnego to nie bylo go napewno. Nawet moja stara to powiedziala (a to powazny autorytet! '8 )

Zostaw komentarz:

• Greebo
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez andrzejzb
    Zamieszczone przez yusta
    Borucowi i Saganowi należy się ostry wpierdol w szatni...
    Boruc nie zawinił przy drugiej bramce. Też tak myślałam, ale jak zobaczyłam teraz powtórki to akcję schrzanił mu Zielu. Boruc wyszedł do piłki, którą kolanem odbił Zielu i tym samym zaliczył asystę przy bramce Sikory.
    Właśnie obejrzałem sobie nagranie i uważam że Boruc powinien zostać w bramce. Zawalił ją tak samo jak gola dla Lecha w Wawce. Pierwsza brama dla KSG - na dwoje babka wróżyła. Szala wpierw wszedł w napastnika, piłki nie dotknął. IMO chyba karny...
    Dlaczego miał zostac w bramce jak piłka leciała w jego kierunku, a Zieliński blokował Sikorę ciałem. Każdy bramkarz wyszedłby by ją złapać, a że potem nieszczęśliwie się odbiła to już inna historia.
    Jak masz możliwość obejrzenia jeszcze raz, to luknij na twarz Zielka. Na pewno nie patrzył na piłkę tylko na Boruca.

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta
    Zamieszczone przez zajączek
    Uff, co za ulga. Już sobie włosy z głowy rwałem. Dobrze że chociaż remis. Przewidywałem taki mecz.
    Szkoda, że Boruc nie wyjął karnego, a miał już piłkę na ręku. Ale co on zrobił przy drugiej bramce, to się w pale nie mieści.
    Zajączku, obejrzyj sobie dokładnie powtórki. Boruc wyszedł by złapać piłkę. Piłka leciała w jego kierunku, Zielu blokował Sikorę by do niej nie doszedł, nagle ta świnia odbiła się od jakiejś kępki potem od kolana Zielka zmieniła całkowicie kierunek i spadła Sikorze wprost pod nogi. Ja nie widzę tu winy Boruca. Potem zrobił wszystko co mógł by zablokowac ten strzał.
    A ja się upieram że Boruc powinien zostac w bramce. Zielek miał blisko akcję, był skupiony na piłce i Sikorze a Artek miał szerokie pole widzenia i zwyczajnie źle ocenił sytuację. Jest teraz o tę sytuację lepszym bramkarzem - tylko punktów szkoda...

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Uff, co za ulga. Już sobie włosy z głowy rwałem. Dobrze że chociaż remis. Przewidywałem taki mecz.
    Szkoda, że Boruc nie wyjął karnego, a miał już piłkę na ręku. Ale co on zrobił przy drugiej bramce, to się w pale nie mieści.
    Zajączku, obejrzyj sobie dokładnie powtórki. Boruc wyszedł by złapać piłkę. Piłka leciała w jego kierunku, Zielu blokował Sikorę by do niej nie doszedł, nagle ta świnia odbiła się od jakiejś kępki potem od kolana Zielka zmieniła całkowicie kierunek i spadła Sikorze wprost pod nogi. Ja nie widzę tu winy Boruca. Potem zrobił wszystko co mógł by zablokowac ten strzał.

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta
    Boruc nie zawinił przy drugiej bramce. Też tak myślałam, ale jak zobaczyłam teraz powtórki to akcję schrzanił mu Zielu. Boruc wyszedł do piłki, którą kolanem odbił Zielu i tym samym zaliczył asystę przy bramce Sikory.
    Właśnie obejrzałem sobie nagranie i uważam że Boruc powinien zostać w bramce. Zawalił ją tak samo jak gola dla Lecha w Wawce. Pierwsza brama dla KSG - na dwoje babka wróżyła. Szala wpierw wszedł w napastnika, piłki nie dotknął. IMO chyba karny...
    Nie było żadnego karnego. Jakby za takie zagrania dyktowane byłyby karne, to w meczu musiałoby ich być z 5. Była walka bark w bark.
    A drugą bramkę, to obaj zawinili Boruc z Zielkiem. I gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

Zostaw komentarz:

• jag(L)ak
    odpowiedział(a)
    No co on zrobil? Niewiele mogl zrobic, Zielek przypadkowo zle odbil pilke kolanem i Boruc nie mial wiele do zrobienia, zrobil co mogl. Nie czepiaj sie

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta
    to sie musi teraz bardzo cieszysc. w koncu obronca nie zawsze ma asysty. '8

coz, jest remis, moglo byc lepiej i moglo byc gorzej. tragedii nie ma, wszystko przed nami. teraz trzeb ochlonac i sie uspokoic.

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X