Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

dlamnie najwazniejsze zeby Legia wygrala inne mecze to juz mnie nie obchodza zawsze ktos straci punkty ! jak dochodzi do meczow na szczycje!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez kamyk
      dlamnie najwazniejsze zeby Legia wygrala inne mecze to juz mnie nie obchodza zawsze ktos straci punkty ! jak dochodzi do meczow na szczycje!
      Kamyk, może być jeszcze tak że Górnik zamuruje i będzie wielki ch.uj.edu.pl ... Legia ma jeden problem - nie umie grac konsekwentnie swojego przez cały mecz jak nie wpada Przykład - Polkowice. 0:0 a w II połowie nerwowe ruchy (to już chyba Legii znak firmowy ) i można było jeszcze przegrać (sytuacja Moskala)... To nie Puchar gdzie trzeba wygrać - 0:0 daje punkt...
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
        Zamieszczone przez kamyk
        Kamyk, może być jeszcze tak że Górnik zamuruje i będzie wielki ch.uj.edu.pl ... Legia ma jeden problem - nie umie grac konsekwentnie swojego przez cały mecz jak nie wpada Przykład - Polkowice. 0:0 a w II połowie nerwowe ruchy (to już chyba Legii znak firmowy ) i można było jeszcze przegrać (sytuacja Moskala)... To nie Puchar gdzie trzeba wygrać - 0:0 daje punkt...
        Moskal, Pęczak i Jakosz nie zagraja. Fornalik ma problem z zestawieniem defensywy i zaluje ze zatrzymal w Gorniku Choto. CHoc raz ktos inny zaluje, a nie my '8
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Będzie dobrze.
          Ale patrząc na tabelę wygrana w Zabrzu nie wiele nam da.
          Jedyna korzyść bedzie taka , że czołówka tzn. Amica, Groclin, Łęczna i my odskoczymy trochę pozostałym.
          Dlaczego ?
          Dlatego że cała wymieniona przezemnie czwórka wygra swoje mecze.
          Może troszeczkę za wcześnie na tego typu dywagację , ale patrząc na ligę dnia dzisiejszego o mistrza będą walczyć dwie drużyny : Legia i Groclin.
          ... tak sobie tylko ... myślę z nudów. '8
          Pozdro.
          ... kopę lat

Komentarz

Zamieszczone przez Bro(d)War
            Może troszeczkę za wcześnie na tego typu dywagację , ale patrząc na ligę dnia dzisiejszego o mistrza będą walczyć dwie drużyny : Legia i Groclin.
            Wisłą będzie się liczyła. Zimą na pewno kogoś dokupią a i teraz słabi nie są...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

nio masz racje ale ja wierze w to ze jednak chlopakim sie pzrelamia i wygraj dzis! bo w lidze na wyjedzie jeszcze nie wygralismy nie liczac meczu z Polonia na wyjedzie ( u siebie na stadionie)! mam nadzieje ze chlopaki podejda do tego meczu bardzo skoncentrowani bo wiedza ze kazde punkty teraz sa wazne ! bo jak wiadomo na wiosne mamy wszystkie mecze z druzynami z czolowki na wyjedzie ! wiec teraz trzeba jak najwiecej punktow nalapac!
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

nie bede mogla ogladac meczu
                ale stawiam ze Gornik- Legia 0-2 luz 1-3

a Groclin pokona Wisle... hmm... mysle ze jedną bramką...
                ale nie wiem... hehe zobaczymy :P

..........
                ale boje sie moga byc remisy... bo Gornik chyba moglby sie wziasc w garsc... a Wisła sie troche odbudowala po meczu z NEC...
                "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

...

Komentarz

Recepta na mecz z Górnikiem jest prosta. Wszystkie piłki do Magiery !!!!!! On na pewno coś ustrzeli... Jak patrzę jak on ostatnio gra to nie wymieniłbym go na Zidana... I nawet jakby chcieli dopłacać...... A na marginesie to wisła wygra z groclinem. Dlatego ,że większość stawia na wisłę... Największą nadzieją Groclinu jest oczywiście mój ulubieniec Mariuszek Jopek !!!!!!!!!
                    http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
                    LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Zamieszczone przez VASCO
                      Recepta na mecz z Górnikiem jest prosta. Wszystkie piłki do Magiery !!!!!! On na pewno coś ustrzeli... Jak patrzę jak on ostatnio gra to nie wymieniłbym go na Zidana... I nawet jakby chcieli dopłacać...... A na marginesie to Wisła wygra z groclinem. Dlatego ,że większość stawia na wisłę... Największą nadzieją Groclinu jest oczywiście mój ulubieniec Mariuszek Jopek !!!!!!!!!
                      no chyba Cie troche ponioslo 8-
                      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez VASCO
                        Recepta na mecz z Górnikiem jest prosta. Wszystkie piłki do Magiery !!!!!! On na pewno coś ustrzeli... Jak patrzę jak on ostatnio gra to nie wymieniłbym go na Zidana... I nawet jakby chcieli dopłacać...... A na marginesie to Wisła wygra z groclinem. Dlatego ,że większość stawia na wisłę... Największą nadzieją Groclinu jest oczywiście mój ulubieniec Mariuszek Jopek !!!!!!!!!

Piles cos?

jezeli zagramy 1-3-5-2 to napewno Magic wystapi a jak 1-4-4-2 to jak tylko Surma lub Vuko beda walic akcje to Magiera na boisko...

Komentarz

Król Svitlica powraca :+:

Górnik - Legia 0:1

Komentarz

0-1 Switlica Ladny poczatek

Komentarz

Ale Lech się zachował beznadziejnie
                              Brawo Stanko!
                              Btw Magiera już się nagrał, wchodzi Szala chyba za niego 8-
                              Only You

Komentarz

Brawo Stanko!!!!!!!!
                                :+:
                                Jeszcze jeden!!Jeszcze jeden!!

Komentarz

Pracuję...
                                X