Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• sadze ze po meczu z Korona przynajmniej pierwszym bedzie czas na ocene ale sadze ze Borus pobroni do konca rundy apotem znow walka...

Komentarz

• Pewnie bedzoe bronil do konca rundy,masz racje. Chyba ze zrobi jakis tragiczny blad,czego oczywiscie jemu ani nam nie zycze) Tak jak mowilem ja wole zeby grali mlodsi ale Boruc moim zdaniem popelnia za duzo bledow. Chociaz np. karnego Golaszewskiego obronil a strzal Bukalskiego w piatek tez prawie wylapal.
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
        Zamieszczone przez VASCO
        No dobra , sorry , nie koniec dyskusji. Ja uważam , że Boruc zawinił. Każdy ma prawo do własnego zdania.... Jak widać nie ma raczej wspónego punktu widzenia. Może to i dobrze bo byłoby nudno....
        dzieki za pozwolenie
        Ale ja jestem miłosierny
        http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
        LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

• W dzisiejszym dodatku "Sport" do GW jest wywiad z Kubą. Kuba powiedział, że zjechał Boruca za wyjście przy drugim golu. Czyli wszystko jasne
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
            nie widzialem jeszcze caleg meczu... ogladalem dwie pierwsze bramki... karnego dla Gornika nie bylo i niestety jest to kolejna bramka z dupy... ale mimo tego powinnismy wygrac... wazne ze chlopaki walczyli do konca i zremisowali no i ze Stanko pokazal ze nie jest tak zle z nim jak wieksozsc z Nas sadzila (ja rowniez) :+:
            No nie. To nie jest tak, że wszyscy sądzili, że Stanko się skończył. Wszyscy jednak spodziewali się, że początek będzie miał nieudany ze względu na objazdy. I rzeczywiście na początku było z nim katastrofalnie.
            Ale tez wiadomo było, że z meczu na mecz będzie lepszy. A teraz mamy połowę rundy! To byłą 7 kolejka, a przypomnę, że kolejek w rundzie jest ledwie 13. Moim zdaniem i tak trochę za późno się przebudził. No, ale grunt, że jeżeli nawetn nie jest to jeszcze Svitlica z poprzedniego sezonu, to przynajmniej zaczyna takim być. A to oznacza, że będzie lepiej pilnowany, a wtedy znów Saganowski będzie miał więcej swobody.
            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• a czy ja napisalem ze jest skonczony?! napisalem ze nie jest z nim tak zle jak sadzilismy... czyli ze jednak szybciej wraca do formy...

Komentarz

Pracuję...
              X