Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez zajączek
    Zamieszczone przez |<ArO(L)
    A ja tak typuje:

Górnik - Legia 1:2
    Wsiła - Groclin 0:0

Amica i Łęczna przegrywają swoje mecze i..... Mamy lidera

Sami przyznajcie ze nie jest to az tak nierealne :>
    W sporcie nigdy nie jest nic niemożliwe, ale ...
    Amica - Płock i Łęczna - Świt raczej nie przegrają. Co więcej, jestem pewin ich wygranej. Więc na lidera będziemy muszieli poczekać.
    I bardzo dobrze! Lepiej jest atakować, niż się bronić, więc dla mnie lider powinien być tylko i wyłacznie po ostatniej kolejce! '8

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez |<ArO(L)
    A ja tak typuje:

W sporcie nigdy nie jest nic niemożliwe, ale ...
    Amica - Płock i Łęczna - Świt raczej nie przegrają. Co więcej, jestem pewin ich wygranej. Więc na lidera będziemy muszieli poczekać.

Zostaw komentarz:

• BBB
    odpowiedział(a)
    Tez sie obawiam tego meczu.Zwlaszcza ze Gornik nie wygral od chyba dwoch czy trzech meczy i pewnie bedzie maksymalnie zmobilizowany.
    A z nim zawsze sie ciezko gralo.

Zostaw komentarz:

• |
    odpowiedział(a)
    A ja tak typuje:

Zostaw komentarz:

• Joker
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxxxiM
    a ja mialem straszny sen. snilo mi sie ze Legia po raz pierwszy w sezonie polegla. 8-
    mam nadzieje, ze to tylko zly sen
    Sny sie z reguły nie sprawdzaja to gwoli pocieszenia.

Co do słabosci to sa dwie: Jóźwiak i Szala sie nazywaja.
    Chciałbym zeby był pelny stadion zabrzan, to moze Legia bardziej sie zmobilizuje (ale tak było w Wodzisławiu i d...). w Zabrzu zawsze grało sie bardzo ciezko. i tak chyba bedzie tym razem. Typuje remis, ale po cichu marze o wygranej.

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    a tymczasem w slady Wisly poszedl kolejny napinacz. Moze to jest metoda na naszych pilkarzy?

Koźmiński: Będzie 1-0 dla Górnika

Na zakończonym przed chwilą czacie jednej z gazet, Marek Koźmiński zapytany o wynik piątkowego spotkania pomiędzy Legią, a Górnikiem w Zabrzu odrzekł: "Będzie 1-0 dla Górnika po samobójczym golu obrońcy Legii w 88. minucie. Wtedy stadion zamieni się w wielki wesoły festyn."
    Przed meczem z Wisłą Kraków również dało się słyszeć komentarze o tym, że górą będzie rywal Legii, a jaki był wynik każdy wie. Miejmy nadzieję, że tym razem Marek Koźmiński się myli.

zrodlo: LegiaLive

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Ten mecz bedzie inny niż ten w PP. Myślę, że Legii będzie bardzo trudno wygrać. Tam zawsze grało nam się ciężko, niezależnie od tego o co walczyły Legia z Górnikiem i jakie pozycje zajmowały. A poza tym Górnik jest w pewnym dołku (przegrał kilka meczy z rzędu) i za wszelką cenę będzie się próbował sprężyć na Legię.
    Niemniej liczę, że będzie wygrana przynajmniej 1 bramką.

Zostaw komentarz:

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Czeka nas raczej ciężka przeprawa,w Zabrzu zawsze były problemy z Górnikiem.Chociaż ostatnie dwa mecze tam wygraliśmy.Mam nadzieję,że nie będzie tak,że po wyśmienitym meczu przyjdzie wpadka z teorytycznie słabszym rywalem.Liczę na otwartą grę Górnika,wtedy będzie o wiele łatwiej o bramki.

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Agusia
    Zamieszczone przez Cezdor
    Jeżeli wygramy z Górnikiem, to jestem prawie pewien, że do końca rundy Legia będzie prezentowała się dobrze i skończy rundę w ścisłej czołówce.
    wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń...
    poki co to zycie w swiecie marzen jest domena Wisly Krakow

Zostaw komentarz:

• Agusia
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cezdor
    Jeżeli wygramy z Górnikiem, to jestem prawie pewien, że do końca rundy Legia będzie prezentowała się dobrze i skończy rundę w ścisłej czołówce.
    wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń...

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    a ja mialem straszny sen. snilo mi sie ze Legia po raz pierwszy w sezonie polegla. 8-
    mam nadzieje, ze to tylko zly sen

Zostaw komentarz:

• Yevaud
    odpowiedział(a)
    Słabość jest jedna. i ma konkretną nazwę, a ściślej mówiąc nazwisko - Jóźwiak. Jeśli będzie czym zastąpić, to będzie dobrze.
    Jak już wspominałem - plusem dla Legii będzie raczej otwarta gra Górnika. Będzie to też plus dla widowiska.

Zostaw komentarz:

• Cezdor
    odpowiedział(a)
    Obawiam się, że w przeciwieństwie do meczu pucharowego, w lidze Legia będzie się męczyć z Górnikiem Zabrze. W Legii często po meczu dobrym przychodzi mecz słabszy i tego obawiam się najbardziej. Jeżeli wygramy z Górnikiem, to jestem prawie pewien, że do końca rundy Legia będzie prezentowała się dobrze i skończy rundę w ścisłej czołówce.

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez arczi
    Zamieszczone przez Mini
    ...a potem wyzdrowieje Kuś i można spróbować linii w obronie...
    Kus jeszcze nie jest zawodnikiem Legii. Tylko przypominam:>
    bądźmy dobrej myśli

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mini
    ...a potem wyzdrowieje Kuś i można spróbować linii w obronie...
    Kus jeszcze nie jest zawodnikiem Legii. Tylko przypominam:>

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X