Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprawa Martinsa Ekwueme

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sprawa Martinsa Ekwueme

Według Super Expressu Legia moze ponieśc konsekwencje ukrywania tej umowy.

- Czy piłkarz Wisły Martins Ekwueme mógł wystąpić przeciwko Legii, skoro miał z nią podpisaną ważną umowę do 2006 roku? – na pytanie „SuperExpressu” odpowiada wiceprezes PZPN Eugeniusz Kolator.

- Przyszedł do Polski z Czech i wszystkie dokumenty były prawidłowe. Nie mieliśmy powodu, aby zabronić mu gry. Wydział Gier potwierdził go do Wisły – mówi Kolator.

- Piłkarzowi nie wolno mieć umów z dwoma klubami. To jest sprawa sprzed ponad roku. Wyszła na jaw dość przypadkowo i musimy sprawdzić, kto zawinił. Zawodnik czy kluby, które go transferowały. Wydział Dyscypliny zaprosił już na rozmowy przedstawicieli Jeziorka, Poloni i Legii. Zobaczymy, jakie dokumenty przedstawią.

- Jeśli potwierdzi się, że Ekwueme miał dwie podpisane umowy to zostanie ukarany. W zależności od winy może go spotkać kara finansowa, albo nawet i dyskwalifikacja. To samo będzie z działaczami tych klubów, które były zamieszane w transfery tego piłkarza. Wiśle punktów nie możemy odebrać, bo po pierwsze przegrała z Legią (śmiech), a po drugie - już na poważnie – ten klub nic nie wiedział o dwóch umowach i jest niewinny – zakończył wiceprezes PZPN.

Wszyscy jesteśmy ciekawi jak zakończy sie ta sprawa.
    0
    Martinsa Ekwueme
    0%
    0
    Legii
    0%
    0
    Wisły
    0%
    0
    Polonii
    0%
    0
    PZPN-u
    0%
    0
    kogoś innego
    0%
    0

Zawinił ewidentnie Ekwueme. Nie ma co zwalać na PZPN, bo tam taki piedolnik mają z dokumentami, że leśne dziadki juz się nie łapią. Wisła tez nie ma winy. Cała wina po stronie zawodnika. WIedział, ze ma kontrakt z Legią, a mimo to podpisal z Wisłą.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

nie Ekwueme a raczej jego menago... bo nie sadze zeby on tak sam siebie reprezentowal...

Komentarz

a ja mysle, ze jak zwykle winni sa marsjanie. i tej opcji brakuje mi w ankiecie. '8 a wszystko dlatego, ze piwo mi sie konczy 8- masakra
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
          nie Ekwueme a raczej jego menago... bo nie sadze zeby on tak sam siebie reprezentowal...
          No ja nie sądzę. Ostatecznie to każdy zawodnik podpisuje różne papiery. Menedżer mógł mu naściemniać to i owo, ale to wina Ekwueme, że niczego nie prawdził, co podpisuje.
          A jak wiadomo, menago raczej częsciej dbają o własne interesy niż zawodników, więc gracze powinni kierować się ograniczoną ufnością swoim agentom. Ekwueme nie dopilnował całej sprawy, więc ewidentnie to jego wina.
          Legia
          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
            Zamieszczone przez szczepan
            No ja nie sądzę. Ostatecznie to każdy zawodnik podpisuje różne papiery. Menedżer mógł mu naściemniać to i owo, ale to wina Ekwueme, że niczego nie prawdził, co podpisuje.
            A jak wiadomo, menago raczej częsciej dbają o własne interesy niż zawodników, więc gracze powinni kierować się ograniczoną ufnością swoim agentom. Ekwueme nie dopilnował całej sprawy, więc ewidentnie to jego wina.
            wina? ooo tez bym chetnie teraz spozyl
            22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Maxxxim moze Ty juz wiecej dzisiaj nie pij?

a wracajac do tematu to sadze ze tak mlodego czlowieka ktory nie zna sie na sprawach menago latwo oszukac...

Komentarz

niby odpowiedź wydaje się ewidentna, ale jak było naprawdę to nie wiemy, więc poczekałbym z osądami

Komentarz

o ile się orientuję, to on nie poszedł do Wisły z Jezioraka, lecz z Delty :>
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Trudno oceniać kto zawinił, ale Legia żadnego smrodu nie bedzie miała. Może za to mieć Polonia.
                    Zastanawia mnie tylko bierna postawa działaczy Legii w tej sprawie. Co do meczu Wisły z Legią, to sprawa wyszła już przed tym spotkaniem, więc nie jest tak, że Wisła nie wiedziała o sprawie. Doskonale wiedzieli, że Ekwueme ma ważny kontrakt z Legią, więc tym bardziej dziwi decyzja o zabraniu go na mecz i wpuszczeniu na boisko.
                    Only You

Komentarz

po co w ankiecie opcja "kogoś innego" wiadomo że winny jest albo zwiazek albo piłkarz albo kluby albo wszyscy razem.
                      Mi sie wydaje ze jeżeli ma kontrakt z dwoma klubami to powinni go zawiesić bo co to za tłumaczenie że nie wiedział.Chyba sam te kontrakty podpisuje a po hebrajsku nie jest napisane.a jak Wisła wzięła go od piątego z kolei klubu to skąd moze wiedzieć że piłkarzyk nie mówi jej całej prawdy.a związek powinien zainterweniować od razu jak się wydało ze ekwueme oszukuje.

Komentarz

Pracuję...
                      X