Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

DO KARETY BRAKUJE NAM ZWYCIESTWA NAD WIDZEWEM!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• DO KARETY BRAKUJE NAM ZWYCIESTWA NAD WIDZEWEM!!!

Moim zdaniem 3 najbardziej prestizowe pojedynki w tym sezonie juz wygralismy: Polonia, Lech, Wisła!!! Do KARETY brakuje nam tylko zwyciestwa z Widzewem. Ciekawe czy Legia da rade pokonac ich drugi raz z rzedu w Łodzi??? heh a co wy sadzicie o mojej tzw "Karecie"???
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

nasz polski wielki szlem.

z Widzewem , przy całym szacunku, powinno być najłatwiej.

Komentarz

Re: DO KARETY BRAKUJE NAM ZWYCIESTWA NAD WIDZEWEM!!!

Zamieszczone przez Joker
      Moim zdaniem 3 najbardziej prestizowe pojedynki w tym sezonie juz wygralismy: Polonia, Lech, Wisła!!! Do KARETY brakuje nam tylko zwyciestwa z Widzewem. Ciekawe czy Legia da rade pokonac ich drugi raz z rzedu w Łodzi??? heh a co wy sadzicie o mojej tzw "Karecie"???
      Kwestia czasu?
      For those about to rock,
      I salut you!!!

Komentarz

Nie wiem czemu , ale ... jestem dziwnie spokojny '8
        Pozdro.
        ... kopę lat

Komentarz

Zamieszczone przez jarcyś
          nasz polski wielki szlem.

z Widzewem , przy całym szacunku, powinno być najłatwiej.
          Nie zapominajmy że to bedzie jedyny mecz ze szlagierowych grany na wyjeździe :> A poza tym Widzew dochodzi do formy, i w Łodzi wygrywamy raz na 26 lat. Moze Sagan znowu cos im strzeli?? Ale przydałby sie ten czwarty brylancik do korony :>
          "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

Pamietajcie: Leczna, Polkowice, Odra... Mialo byc tak pieknie... :fu:

Komentarz

ale nasi pilkarze chyba czuja to samo co my. mobilizuja sie na mecze prestizowe, wiec z Widzewem powinni pojechac jak z Wisla wczoraj. bedzie dobrze, bardziej sie martwie o mecze z ogorami. a to jak sie okazuje jest klucz do tytulu. bez tych punktow majstra nie zdobedziemy
              22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                ale nasi pilkarze chyba czuja to samo co my. mobilizuja sie na mecze prestizowe, wiec z Widzewem powinni pojechac jak z Wisła wczoraj.
                dokładnie

dlatego chciałbym aby juz niedługo Polkowice,wodzisławy i inne Łęczne podmieniły Crcovia,Arka itp. a wtedy problem mobilizacji i wpadek ze slabszymi timami zniknie

Komentarz

Jarcys wedlug mnie najlatwiej mialobyc z Polonia bo Widzew zmobilizuje sie na Nas a KSP zawsze bylo brak ambicji...

Komentarz

szmatławiec napisał że jakby powtórzyć mecz to Legia już nigdy by nie zagrała tak jak wczoraj ale chodziło o to żeby własnie wczoraj dac taki koncert.
                    i o to chodzi.Widzew też pojedziemy i groclin i wszystkich i będziemy świetowac podwójną koronę.i powinni nam dac automatycznie superpuchar za zwyciestwo i w lidze i PP.
                    szkoda że już nie ma PL.... '8

Komentarz

Zamieszczone przez C@mo
                      Zamieszczone przez MaxxxiM
                      ale nasi pilkarze chyba czuja to samo co my. mobilizuja sie na mecze prestizowe, wiec z Widzewem powinni pojechac jak z Wisła wczoraj.
                      dokładnie

dlatego chciałbym aby juz niedługo Polkowice,wodzisławy i inne Łęczne podmieniły Crcovia,Arka itp. a wtedy problem mobilizacji i wpadek ze slabszymi timami zniknie
                      co mecz to hit. to by bylo cos. moze i poziom ligi by sie podniosl, gdyby do wiekszosci meczow pilkarze podchodzili z takim zaangazowaniem jak Legia wczoraj.
                      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Ja bym nie lekceważył Widzew, chociaż oczywiście będziemy faworytami.

Komentarz

Jest takei slowo POKORA. Trzeba o tym pamietac zawsze.
                          Warszawa

Komentarz

Zamieszczone przez eLadamo
                            Jest takei slowo POKORA. Trzeba o tym pamietac zawsze.
                            Dokładnie.Jej brak zemscił sie sie juz 300 km stad na południe.Zachowajmy spokoj i wygrajmy na boisku.Nie w necie

Komentarz

Pracuję...
                            X