Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gratulacje od pokonanych

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gratulacje od pokonanych

Przegrywać też a może przede wszystkim trzeba umieć. Taki jest sport.
    Dzisiaj byliście po prostu lepsi. Dla mnie wygraliście za wysoko ,ale jednak zasłużenie. Na szczęscie do końca sezonu jeszcze sporo meczy i wszystko jeszcze może sie zdarzyć. Dzisiaj macie swoje święto. Ja mam wielką nadzieje na równie okazałe zwycięstwo naszych w Krakowie. A jak będzie? Czas pokaże.

Dzieki :>

Komentarz

A ja mam tylko nadzieje ze w Krakowie znowu będzie taki wynik!
      Szkoda tylko ze czesc waszych "kibiców" nie umiała przyjac porazki. Legia Mistrz 2004!!
      "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

Dzięki. Doceniam.
        For those about to rock,
        I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Keleborn
          Dzięki. Doceniam.
          No wlaśnie doceniamy takie podejście. Dzieki.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Dziekowka
            ...

Komentarz

Dobrze że są w Krakowie jeszcze normalni ludzie.
              Czytając moje posty można by stwierdzić że jestem ślepo zapatrzonym tylko w Legię idiotą.
              Nie , podczas sukcesów Wisły w zeszłym roku w Pucharze UEFA , wchodziłem na ich forum z gratulacjami , ... i na tym moja obecność " w Krakowie" się kończyła.
              To tak w kwestji wyjaśnienia.
              Natomiast wypowiedzi panów kosowskiego , baszczyńskiego itp. doprowadzają do tego że lubię i chcę poużywać sobie na naszym forum , ci panowie wychodzą na total baranów !!!
              Pozdro.
              p.s. Dzięki za docenienie rywala.
              ... kopę lat

Komentarz

Zamieszczone przez Joker
                A ja mam tylko nadzieje ze w Krakowie znowu będzie taki wynik!
                Szkoda tylko ze czesc waszych "kibiców" nie umiała przyjac porazki. Legia Mistrz 2004!!
                popieram... dzieki i pozdr
                "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

nio jak widac nie wszyscy w krakowie sa tacy jacy sa! poprostu to jest sport i trzeba umiec sie czasem pogodzic z porazka a jak widac nie ktorzy umial to zrobic i doceniaja to ze ktos ich pokonal bo jego druzyna byla slapsza! nio milo slyszec slowa z ust Wislaka i gratulacie ! pozdrawiam
                  Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

dzieki za gratulacje, natomiast nie zgodze sie z tym ze Legia wygrala za wysoko. z przebiegu meczu wynika, ze powinna wygrac wyzej. ale jest zajebiscie wiec sie ciesze.
                    Brozek Brothers to wlasnie mlodziez, ktora dla dobra polskiej pilki powinna czesciej grac, moze ktos w koncu wyciagnie wnioski?
                    wyniki Wisly z tego sezonu pokazuja, ze Henio nie jest cudotworca i z pustego nie naleje. po udanym sezonie za bardzo kilku wlodarzy Wisly uwierzylo, ze i tak maja tak zajebisty sklad ze nikt im krzywdy nie zrobi.
                    Okazalo sie ze recepta na Wisle jest prosta. Szymkowiak jest rozgrywajacym kiedy nikt mu nie przeszkadza. ale zespoly, ktore maja ambicje (jak to ktos ladnienapisal przy okazji meczu z RSC) nie klada sie na murawie i nie wystawiaja brzusia do podrapania. stosuja pressing, zageszcaja srodek pola i Wisla przestaje zdobywac bramki. kilka zespolow w tym sezonie juz to udowodnilo. po analizie kilku meczow trenerzy NEC powinni tez wiedziec co zrobic zeby wygrac.

a propos kibicow. nie odnosze wrazenia, ze kibice Wisly to same bufony. akurat mam zdanie ze jest spora grupa ludzie, z ktorymi mozna podysktuowac. jedyny zespol pozbawiony takich kibicow jest niedaleko i niebawem nie bedziemy mieli juz (na szczescie) okazji sluchac biadolenia.

Szacunek dla prawdziwych kibicow Wisly, ktorzy z godnoscia znosza porazke.
                    Jeszcze wiekszy szacunek dla pilkarzy (L)egii i Kuby za wczorajsze widowisko.
                    Wielki szacunek dla kibicow na stadionie za genialna oprawe i doskonaly doping w czasie meczu.

brak szacunku dla kosowskiegi i baszczynskiego - ten drugi jeszcze moze przemysli i wyciagnie wnioski. ten pierwszy na cypr - dla dobra polskiej pilki
                    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Gandi to wyjątek potwierdzający regułę ::8:: ale i tak plus dla niego

Bro(d)War - kapitalny podpis ho:
                      bana mu , temu pestu

Komentarz

Dzieki!

Komentarz

dla takich chwil też warto życ :>

Dziękówa
                          Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                          że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                          choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
                            dla takich chwil też warto życ :>

Dziękówa
                            LEGIA I NIE ZMIENIA SIE NIC
                            22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez Raekwon99
                              Fajnie zachował się też Kasperczak. Widać, że się trochę podszkolił i też umie się zachować.
                              Kasperczak jest specyficznym człowiekiem o ciętym języku ale co jak co on zachować potrafił się zawsze więc z tym podszkoleniem trafiłes kulą w płot.

Komentarz

Pracuję...
                              X