Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Wisła Płock

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Wisła Płock

Tutaj i tylko tutaj piszmy o wszystkim co związane z tym meczem. Unikniemy w ten sposób kilku tematów o tym samym.
    Nieznani Sprawcy

Czarek Kucharski udzielił wywiadu Przeglądowi Sportowemu: - Wisła Płock wygrała ostatnio w Krakowie i czujemy przed nimi odrobinę respektu. Ostatni raz "biała gwiazda" przegrała u siebie z Lazio, ale mecz meczowi nie równy i my się płocczan nie boimy. Poza tym od kilku spotkań widać spadek formy u piłkarzy Kasperczaka. Teoretycznie jest jeszcze możliwość doścignięcia Wisły Kraków w tabeli, ale nie łudzę się, że to się uda. Raczej jest to nierealne. W Krakowie musiałby się zdarzyć jakiś kataklizm. Zamiast czekać na cud, skupiamy się na walce o miejsca premiowane udziałem w europejskich pucharach. Nasz brak w UEFA byłby katastrofą
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Re: Legia - Wisła Płock

Zamieszczone przez Adiq
      Tutaj i tylko tutaj piszmy o wszystkim co związane z tym meczem. Unikniemy w ten sposób kilku tematów o tym samym.
      A niemożna pisac w Legia-Wisła (kibicowsko) ????

P.S. Proponowałbym załżyc odzielny pokój pt. Mecze Legii i tam by sie pisało o meczech

Komentarz

Re: Legia - Wisła Płock

Zamieszczone przez dyha
        Zamieszczone przez Adiq
        A niemożna pisac w Legia-Wisła (kibicowsko) ????

P.S. Proponowałbym załżyc odzielny pokój pt. Mecze Legii i tam by sie pisało o meczech
        Zgodnie z naszą tradycją w dziale Legia piszemy o meczu pod względem sportowym, a w dziale Kibice - kibicowskim. Co do pokoju to jestem przeciwny. Wystarczy jeden wątek zbiorczy taki jak ten.
        Nieznani Sprawcy

Komentarz

Kurde, chyba się na mecz spóźnie! Mój braciszek jak zwykle punktualny.... :fu:

o już jest - spadam! papa

Komentarz

heh... 1-0 :P farciarze 8o

http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpFz0pce.jpg

WISŁA MISTRZ 2003 !!!

Komentarz

no i koniec... :/

gratulacje :P
              http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpFz0pce.jpg

WISŁA MISTRZ 2003 !!!

Komentarz

No i chyba będzie walkower. Płockich obcokrajowców było za dużo.
                O ile mnie pamięć nie myli oni już kiedyś wykręcili taki numer z Polonią to było.
                Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Nic specjalnego nasi gracze nie pokazali ale warunki do gry były bardzo zle. Lejący przez cały mecz deszcz uniemożliwiał dokladne rozgrywanie akcji. Dobrze że Kielbowicz potrafi strzelić z rzutu wolnego. Mecz nieciekawy był niestety a pozatym podobno jeszcze walkowera dostaniemy bo w Wiśle gralo za duzo obcokrajowców
                  Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

Legia zagrała przeciętnie,ale liczą sie 3 punkty Przez tą grząską murawę mało było sytuacji podbramkowych.Nieźle zagrał Sagan,bardzo się starał.Strzał Kiełbowicza był pierwszorzędny.
                    Ciekawe czy będzie ten walkower czy nie.
                    Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

rzeczywiscie nasi nic nie pokazali. Czarek ciagle mysli ze jest drugim ZIdanem ale mimo paru fatalnych zagran widzialem tez pare calkiem niezlych...
                      znow najlepszy Sagan... ambitny twardy... i chyba to jzu 4 wolny ktory zablokowal...

a poza tym dzisiaj byl chyba najgorzej sedziowany mecz od dawna na Lazienkowskiej...

Komentarz

No to Jablonski sie nie popisal. A co do wydarzen na boisku to poza golem Kielbika, mecz w zasadzie bez historii. Mam nadzieje, ze zacznie wiecej z tych wolnych strzelac, w drugiej polowie tez niewiele mu zabraklo.
                        ...

Komentarz

aha jeszcze najlepsze akcje:
                          1)Surma zmieniajacy korki
                          2)KAMILEK!!!
                          3)Wojtek w przewie mowiacy o widzewie... "wiecie musicie sie przygotowac... bo tam kamieniami rzucaja... przygotujcie sie" :P
                          4)bylo cos jeszcze tylko zapominalem :/ :P :P

Komentarz

Zamieszczone przez c_zary
                            No to Jablonski sie nie popisal. A co do wydarzen na boisku to poza golem Kielbika, mecz w zasadzie bez historii. Mam nadzieje, ze zacznie wiecej z tych wolnych strzelac, w drugiej polowie niewiele mu zabraklo.
                            jezeli to prawda z tym walkowerem to chyba jzu wiem czemu prezes wisly w pewnym momencie podbiegl z honorowki do lawki wisly i zaczac kogos opierniczac...

Komentarz

Jak dla mnie to My tego meczu nie mieliśmy wygrać (nie mam dowodów ale sędzia wyraźnie drukował). Gdyby nie piękna brama Kiełbika to nie mieliśmy prawa strzelić bramki.
                              Coś czuje że cuda na boiskach naszej ligi będą coraz częściej sie zdarzały.
                              Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                              że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                              choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Pracuję...
                              X