Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• IX14
    odpowiedział(a)
    Widać ,że tacy jak Remy ,Martins czy Antolic będą musieli na treningu dwa razy więcej ale to dobrze.

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Karbownik ma u Michniewicza grać w środku, a tym samym niby nie przedłużamy umowy z Antolićem.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ale jestem ciekaw gry Karbownika na nowej (starej) pozycji . Fajnie jakby naprawdę został jeszcze rok i pokazał talent.
    Od roku najlepsze mecze na lewej stronie, ciekawe, nawet wczoraj polepszyło mu się na lewej.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Ale jestem ciekaw gry Karbownika na nowej (starej) pozycji . Fajnie jakby naprawdę został jeszcze rok i pokazał talent.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Największą wadą Boruca do tej pory jest gra nogami. Słabiutko to wygląda w jego wykonaniu.
    Mogę się mylić ale chyba zawsze miał z tym problem.

Zostaw komentarz:

• Gabro
    odpowiedział(a)
    Rozkręci się. Trzeba wziąć poprawkę, że nasza formacja defensywna to teraz jest dziurawa jak szwajcarski ser. Cała drużyna źle broniła.

Edit: Poza tym, nie sądzę, żeby to był pomysł Boruca na wyp.erdalanie każdej piłki byle dalej od siebie..

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Dokładnie. Jeśli po dwóch, trzech meczach okazałoby się, że to Artur jest lepszy - zmiana. A tak trochę to wygląda jakby stanął między słupkami za samo nazwisko.

Zostaw komentarz:

• ŁUKASZ.
    odpowiedział(a)
    Największą wadą Boruca do tej pory jest gra nogami. Słabiutko to wygląda w jego wykonaniu.

Zostaw komentarz:

• Woytek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Dlaczego?
    Na pierwszy skład trzeba zasłużyć. Postawa Cierzniaka na treningach moim zdaniem cały czas jest bardzo dobra, więc powinien mieć pierwszeństwo A póki co Boruc nie pokazał nic ciekawego (oprócz ze 2 interwencji w meczu z Omonią).

Zostaw komentarz:

• crolick
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Gdybym to ja decydował, to zacząłbym sezon Cierzniakiem.
    Dlaczego?

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)

chyba ma trochę taki status Ljuboji

PS. Gdybym to ja decydował, to zacząłbym sezon Cierzniakiem.
    Żeby dawał na boisku tyle co Ljuboja to by mógł nawet raz w tygodniu przychodzić na trening. Natomiast póki boisko go nie broni to powinien pokazywać, że mu zależy.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)

Pytanie, jak to wpłynie na atmosferę w szatni ?

Zostaw komentarz:

• Woytek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Tylko, że Boruca po raz kolejny nie ma pierwszym treningu w tygodniu.

Zostaw komentarz:

• pan_nikt
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez tommy2 Zobacz posta
    Co do Kuchego to co najmniej taki sam Legionista jak Vukovic i miał pełne prawo czuć się oszukany, kiedy mu podziekowano. Vukovic potem sam się zaorał sprowadzając na miejsce legendy klubu, przybłędę Novikovasa, który sam mówił że do Legii przyszedł dla pieniędzy. Także kto jak kto, ale Michał ma prawo wyrażać własne zdanie na temat Vuko.
    Nie możliwe. Dla pieniędzy? Dziwny ten Novikovas

Zostaw komentarz:

• tommy2
    odpowiedział(a)
    Co do Kuchego to co najmniej taki sam Legionista jak Vukovic i miał pełne prawo czuć się oszukany, kiedy mu podziekowano. Vukovic potem sam się zaorał sprowadzając na miejsce legendy klubu, przybłędę Novikovasa, który sam mówił że do Legii przyszedł dla pieniędzy. Także kto jak kto, ale Michał ma prawo wyrażać własne zdanie na temat Vuko.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X