Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• LOL3K
    odpowiedział(a)
    Ale, że najlepszy zawodnik to

5x prosto kopnął piłkę, reszta dramat.

Pani chyba za dużo czaju z prądem się napiła dziś.

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Zawodnicy dostający ponad bańkę rocznie to jest zupełnie inny poziom niż ci jakich mieliśmy kiedykolwiek.

Zostaw komentarz:

• tre_zoliborz
    odpowiedział(a)
    Co za czasy. Może niech teraz żona Mioduskiego napisze do żony Vesovicia na Tik toku i sobie to wyjaśnią? Zwłaszcza to, że musiał w tej 4 lidze w błocie grać

Zostaw komentarz:

• Tyler_Durden
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta

Po czym wnosisz? Tego nie napisała. Może Chukwu czeka na drugą szansę ????
    Kiedy mówicie, że nie macie pieniędzy na nowych zawodników oraz na przedłużenie kontraktu najlepszego piłkarza, a potem oferujecie kontrakt nowemu piłkarzowi o wartości siedmiu kontraktów innych piłkarzy. Czy to kłamstwo?

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Zawodnicy dostający ponad bańkę rocznie to jest zupełnie inny poziom niż ci jakich mieliśmy kiedykolwiek.

No właśnie, może będzie skok jakościowy w końcu. Lepiej mieć dwóch kozaków niż 7 przeciętniaków
    Ostatnio edytowany przez Tyler_Durden; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Pan Kracy
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Znaczy, że przyjdą lepsi.
    Po czym wnosisz? Tego nie napisała. Może Chukwu czeka na drugą szansę ????

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Ale jesteśmy gotowi dać 1 nowemu zawodnikowi tyle co 7 innym. Znaczy, że przyjdą lepsi.

Zostaw komentarz:

• KrzychuS
    odpowiedział(a)
    Taktyka klubu jest oczywista - nie wystawiając Wszołka i Vesovicia starają się osłabić ich pozycję negocjacyjną, zarówno w stosunku do Legii, jak i innych klubów.
    O ile można zrozumieć takie postępowanie, to patrząc na to kto to robi i jak, skonczy się tak jak napisałem jakiś czas temu - Wszołek sobie coś znajdzie, Juranovic po Euro zarząda zgody na transfer (tak, wiem, ma jeszcze obowiązujący kontrakt... tylko co z tego?), a Vesovic, który wydawał mi się pewniakiem do przedłużenia, też ucieknie po takiej końcówce sezonu - nawet, gdyby miał trudności ze znalezieniem jakiejś alternatywy, to bedzie miał takie suszenie głowy w domu, że pójdzie gdziekolwiek.
    I tak się zakończą kłopoty bogactwa.
    O ile jestem sceptyczny do tego co mówią kopacze, to jestem jeszcze bardziej sceptyczny w stosunku do oficjalnych i mniej oficjalnych informacji z Klubu. To zaczyna wyglądać jak klub siatkarski, gdzie drużynę buduje się w zasadzie na jeden sezon. I czasami wyjdzie, a czasami nie.

Zostaw komentarz:

• Hermit
    odpowiedział(a)
    Trudno. Wrócą do Rijeki, pani Vesovic poszaleje po tamtejszych centrach handlowych, a Veso przypomni sobie jaką tam mają opiekę medyczną.

Zostaw komentarz:

• alfa
    odpowiedział(a)
    Ale to akurat prawda, że Vesovic chciał się operować u swojego lekarza. Mówił o tym w którymś wywiadzie

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    zdania są jak zwykle podzielone

Cóż za zaskoczenie, że akurat Dawidziuk się odezwal.

Zostaw komentarz:

• WaffenCashCash
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Nie wiem jak było ale wiem na pewno, że polityka klubu w pewnych aspektach jest bardzo chujowa. To nie pierwszy zawodnik który ma przeboje z medykami i rehabilitacja w Legii. Drugi aspekt to polityka przedłużania kontraktów i podejścia do tych kwestii. Czekają na ostatnią chwilę i później jest zdziwienie, że piłkarze szukają innych opcji albo głośno mówią o tym że nie są traktowani poważnie. To prowadzi w konsekwencji do tego, że odpuszczamy zawodników za darmo... jeżeli by to było lepiej rozegrane, to mozna byłoby pewnie niektórych zatrzymać lub coś na nich zarobić.
    Okej, w temacie rehabilitacji jakichś wielkich wspomnień nie mam więc nie będę dyskutował, jedyny gość z duża kontuzją, który mi przychodzi od razu do głowy to Sanogo, który na radarze z wiadomych względów i tak w ogóle nie był.

Ale co do odpuszczania najważniejszych gości, to kogo tak naprawdę odpuściliśmy, kto był naprawdę dużym osłabieniem? Vadis i Prijović byli nie na naszą kieszeń, Nikolić też chociaż krąża legendy że brakowało ledwie pare złotych. Cafu i parę tych innych wynalazków spieniężeni. Wydaję mi się, że na Twoją i wielu innych opinię w tym temacie trochę rzutuje ocena przydatności takiego Wszołka i Vesovicia. Czyli trochę za dużo gloryfikowania gości, którzy się do żadnego poważnego grania tak naprawdę nie nadają, a którzy mają bardzo wysokie pensje (relatywnie do rynku w innych krajach, w których nadawaliby się do gry, ale i po prostu na nasze możliwości). Nie są to gracze niezastąpieni i jestem sobie w stanie wyjaśnić z czego bierze się zwłoka przy rozmowach w przypadku niektórych tych graczy. Luqiego na przykład przedłużyli za wczasu. Więc skąd diametralna różnica w ich podejściu? Moim zdaniem tylko i wyłącznie po ocenie przydatności takiego grajka. Jedyne co tak naprawdę by mnie bardzo interesowało to to na ile chciałby jednego czy drugiego trener i czy władze rzeczywiście dokładają wtedy wszelkich starań żeby w razie co ich zatrzymać. Przekazom medialnym nie ma co wierzyć bo wiadomo, że trener o swoim zawodniku nigdy się źle nie wypowie.

Zostaw komentarz:

• LioneL
    odpowiedział(a)
    W tym klubie przez tego Mioduskiego nigdy nie będzie normalnie.
    Z trójki wahadłowych za chwilę pewnie dwóch nie będzie, a czytałem, że jest kłopot bogactwa, więc można olać Wszołka.
    Antolic, Gwilla, Wszołek, Vesovic. Kto następny zostanie potraktowany w podobny sposób?
    A kolejnym młotem okazuje się grubas Michniewicz, który sam robi sobie pod górkę olewając wiadomo jakich piłkarzy.
    Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    zdania są jak zwykle podzielone

Zostaw komentarz:

• Bootleg
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez WaffenCashCash Zobacz posta

Serio tak bezkrytycznie wierzysz jakiejś ciemnej pannie jugolskiego wkładu, który uśmiechał się ochoczo przez ostatnie pół roku na wszystkich filmikach w Legijnych socjalach? W jeden pociąg z płaczkiem Wszołkiem i żegnam ozięble. 5 dobrych meczów Vesovicia przyćmiło dla wielu półtora roku chvjowych wrzutek w aut i żółtych kartek w stylu Mladenovicia z czasów Lechii.

Legia to nie Miodek i jego wesoła ekipa, ale trochę więcej solidarności by nam się przydało bo niebezpiecznie często ogon próbuje ostatnio merdać psem.
    Nie wiem jak było ale wiem na pewno, że polityka klubu w pewnych aspektach jest bardzo chujowa. To nie pierwszy zawodnik który ma przeboje z medykami i rehabilitacja w Legii. Drugi aspekt to polityka przedłużania kontraktów i podejścia do tych kwestii. Czekają na ostatnią chwilę i później jest zdziwienie, że piłkarze szukają innych opcji albo głośno mówią o tym że nie są traktowani poważnie. To prowadzi w konsekwencji do tego, że odpuszczamy zawodników za darmo... jeżeli by to było lepiej rozegrane, to mozna byłoby pewnie niektórych zatrzymać lub coś na nich zarobić.

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    Ja jednak pozostanę sceptyczny. A wpisy pewnie jutro jutro znikną. Także róbcie screeny.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X