Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Strzalkiem po mistrzostwo.
    Daj Boże!
    Strzałkiem, Ziółkowskim, Rejczykiem...
    Oby!

Podziwiany Kuchenkorz, którego 20 zawodnik byłby rzekomo na wagę złota, dojechał do MP na Gumnym, Puchaczu, Moderze i pieniądzach za nich, oraz Kamińskim i Modedze.
    Swoją drogą atletyczny z tego grona to przede wszystkim Puchacz. I jakby blado wypada na tle chudych kolegów. Wydaje mi się, że jadank podstawa, zwłaszcza u młodych, to gra w piłkę. Mięsnie dużo łatwiej nadrobić niż umiejętności.
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Super by było, gdyby taki Strzałek wskoczył do drużyny i się w niej utrzymał jak niegdyś Karbo, co by nam znacząco pomogło w problemach kadrowych, i za to należy trzymać kciuki.

Komentarz

• Kapustka na 3 lata , Jędza na rok. Brawo Panie Jacku

https://legia.net/news/artur-jedrzej...-z-legia/88292

Strzałek tez ponoć ma za chwilę podpisać. Brawo!
        Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A tymczasem taki Raków ma podobno tylko na dwóch zawodników wydać 2 miliony euro...
          #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Kapustka na 3 lata , Jędza na rok. Brawo Panie Jacku

i to są transfery. Brawo.

Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
            A tymczasem taki Raków ma podobno tylko na dwóch zawodników wydać 2 miliony euro...

​łał. A kot Sorescu to już poszedł na wypożyczenie?
            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Sorescu nie był złym piłkarzem. Po prostu widać, ze nie było mu po drodze z Papszunem, który się nie cacka z piłkarzami i jak ktoś nie ogarnia, to out.

Kapustka potrzebuje stabilizacji, wątpie, ze ktoś dał mu więcej $ niż Legia, a nawet jak, to po nieudanych wojażach po Europie raczej sam dobrze wie o tym , ze to nie ten czas.
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                Sorescu nie był złym piłkarzem. Po prostu widać, ze nie było mu po drodze z Papszunem, który się nie cacka z piłkarzami i jak ktoś nie ogarnia, to
                U nas takich co byli dobrzy ale się nie odnaleźli było na pęczki.
                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Kapustka na 3 lata , Jędza na rok. Brawo Panie Jacku

Strzałek tez ponoć ma za chwilę podpisać. Brawo!
                  ale wyczyn...
                  Niedługo będziemy się cieszyć z sukcesów typu wymiana murawy lub parking pod stadionem.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta

ale wyczyn...
                    Niedługo będziemy się cieszyć z sukcesów typu wymiana murawy lub parking pod stadionem.
                    Ciiii jeszcze niedawno pisał, że z Kapustka nie należy przedłużać.

Powyciera sobie kolana.
                    " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Zdecyduj się .

Ech zobaczcie co się dzieje. Transferów nie ma, wiadomo - wszystko już napisaliśmy w tym temacie. Przedłużanie umów? No rozmawiamy ze Strzałkiem, rozmawiamy z Bartkiem. Rozmawiajcie dalej, konkurencja zrobi po złości i w czerwcu będziemy uzupełniać kadrę zespołem CLJ.
                      3 dni temu inaczej jęczałeś.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Mam bić brawo Zielińskiemu, że zaczyna co miesiąc zmieniać narrację? Wielki mi sukces, przedłużenie umów na koniec stycznia bo zapewne pojawiło się ryzyko utracenia kolejnych zawodników.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                          A tymczasem taki Raków ma podobno tylko na dwóch zawodników wydać 2 miliony euro...
                          A my ile wydaliśmy na Charatina i Kastratiego?
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Podobnie. niestety. Zdecydowanie można było tę kasę wydać lepiej...
                            #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

A my ile wydaliśmy na Charatina i Kastratiego?
                              + w zeszłe lato wydaliśmy na jednego zawodnika prawie 1,5 miliona euro, o czym wielu jak widać zapomina.

Komentarz

• Czyli chcemy grać trójka obrońców mając w kadrze .... Dwóch.
                                Jeszcze tylko czekam aż w niedzielę Jedza albo Nawrocki z powodu tej murawy nam wypadna na 2-3 miesiące.

"brawo Panie Jacku".
                                " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

Pracuję...
                                X