Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raków to jest w stanie wydać nawet milion euro na jednego zawodnika. Światełko widać,ale tylko jeśli kogoś zadowala miejsce 3-5 w lidze. Bo obecnie Lech i Raków mają,realnie patrząc, większy potencjał.

​​​​​​
    #MioduskiOut

Komentarz

• Powiedzmy, ze te milion euro wydał na Sorescu. Widzisz różnice między nim a Kunem? My wydaliśmy prawie milion na Charatina, a Josue za darmo, wiadomo premia za podpis, ale do miliona pewnie daleko. Rożnicę widac gołym okiem. Pieniądze jak najbardziej mają znaczenie, ale wśród klubow amatrosko zarządzanych z trenerami polskiej myśli szkoleniowej te pieniadze mają duzo mniejsze znaczenie niż np na zachodzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
        Ja tylko mam obawy czy mając w składzie Mladenovicia i Josue, którzy wiosną myślami będą już gdzie indziej, te cele będą realne. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że obaj całą wiosnę będą grali tak, żeby sobie przede wszystkim czegoś nie uszkodzić. W mistrzostwo Polski to przyznam się, że nie wierzę i to sobie odkładam na półkę. Puchar Polski to niby jeden mecz i wszystko może się zdarzyć, ale do tego trzeba będzie pokonać Raków, a ostatnio z nimi wyglądamy słabo. Reasumując, bardziej nastawiałbym się na patrzenie za plecy i pilnowanie podium, niż nastawianie się na zapełnienie gabloty. No ale dopóki nie odpadniemy to szansa jakaś jest.
        Zgadzam się treścią powyższego posta. Z mojego info wynika, że mentalnie bardzo istotny będzie początek rundy wiosennej. Jeżeli pierwsze wyniki będą dobre + przejdziemy Zieloną Górę, to niebezpieczeństwo, o którym piszesz (zawodnicy myślami gdzieś indziej) oddali się. Jeżeli posypiemy początek, to wówczas grozi nam końcówka jak rok temu za Vukovicia, gdy wiedzieli, że grają już o nic. W lidze trzeba pilnować miejsca 2 lub 3, bo np. taki finał PP z Rakowem to na dwoje babka wróżyła...

Komentarz

• Chlew i dziadostawo panuje. Niech kudłate ście... wypier..... !
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Ja pierdolę, tym grajkom to ciągle coś przeszkadza W zeszył sezonie nie mogli się skupić na graniu, bo nie było wiadomo kto będzie trenerem. Teraz ich rozpraszają wygasające kontrakty i jeszcze zagrożenie, że będą "grali o nic". A podobno Legia gra zawsze o zwycięstwo. To może niech grajki rzeczywiście już się ewakuują do tych super klubów gdzie nie będą mieli zmartwień.
            „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Najwięcej szans dla widzę tylko wtedy gdy Papszun pójdzie na reprezentację. Inaczej Raków na dzień dzisiejszy jest ponad nasz poziom, nawet jeżeli piłkarzy może i mamy nazwiskowo lepszych
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                Chlew i dziadostawo panuje. Niech kudłate ście... wypier..... !
                +1

Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                A podobno Legia gra zawsze o zwycięstwo. .
                To już nieaktualne. Teraz według zarządzających Klubem i wielu na tym forum powinniśmy się cieszyć z 3 miejsca. Może jeszcze fetę na Starówce z tej okazji?
                Ostatnio edytowany przez AGZI; 79624.
                #MioduskiOut

Komentarz

• Miszta zostaje i zamierza walczyć o podstawowy skład? Jak dla mnie to sygnał, że zaraz Tobiasza wypchną mimo deklaracji z przed paru dni.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                    Miszta zostaje i zamierza walczyć o podstawowy skład? Jak dla mnie to sygnał, że zaraz Tobiasza wypchną mimo deklaracji z przed paru dni.
                    Jeśli to jedyna opcja, by pozyskać jakąś kasę na transfery, to trudno. Miszta na bramce raczej sobie poradzi, a inne pozycje pilnie wymagają wzmocnień.
                    #MioduskiOut

Komentarz

• - Co musiałoby się stać abym został dalej w Legii? Jeśli trenerzy i koledzy z zespołu będą we mnie wierzyli, jeśli będą widzieli we mnie potencjał, co przełoży się na granie, to chętnie zwiążę się z Legią na kolejne lata - opowiada w rozmowie z Legia.Net Igor Strzałek.

Mam nadzieję, że Strzałek w tej rundzie będzie jeszcze bardziej obserwował Bartka i Josue, zmieniał ich albo nawet zastępował (mecz w PP bez Josue to idealny moment) i w przyszłym sezonie dostanie szansę w pierwszym składzie. Jest teraz okazja skoro odchodzi Josue aby młody pokazał na co go stać.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Strzalkiem po mistrzostwo.
                        " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• ​​Brakuje tylko Rumaka do kompletu.
                          Ja pierdole....
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• chłopak może przecież odpalić jak Karbownik w swoim czasie. Przed meczem z ŁKS był problem z lewym obrońcą i wskoczył Karbownik. I został tam na długo

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              https://legia.net/news/igor-strzalek...-z-legia/88232

Mam nadzieję, że Strzałek w tej rundzie będzie jeszcze bardziej obserwował Bartka i Josue, zmieniał ich albo nawet zastępował (mecz w PP bez Josue to idealny moment) i w przyszłym sezonie dostanie szansę w pierwszym składzie. Jest teraz okazja skoro odchodzi Josue aby młody pokazał na co go stać.
                              kolejny o posturze przedszkolaka

czy oni tam w akademii nie mają siłowni, czy o co chodzi? dzisiaj w piłce liczy się atletyczność, fizyczność, siła

nie wiem czemu młodzi piłkarze Legii totalnie zaniedbują tak ważny aspekt

za mało czas mają poza treningami, żeby nawet samemu nabrać trochę masy mieśniowej?

Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                              Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                              To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                              Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                              Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                              Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                              W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                              A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta

kolejny o posturze przedszkolaka

czy oni tam w akademii nie mają siłowni, czy o co chodzi? dzisiaj w piłce liczy się atletyczność, fizyczność, siła

nie wiem czemu młodzi piłkarze Legii totalnie zaniedbują tak ważny aspekt

za mało czas mają poza treningami, żeby nawet samemu nabrać trochę masy mieśniowej?

Może i masz rację ale z drugiej strony Szymański i Karbownik byli podobni i im to nie przeszkadza .
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X