Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Benek na Chmielnej bije brawo Zielińskiemu.
    Zbanuje ktoś w końcu tego pedała? W co drugim poście o Benku albo Chmielu. Końskie zaloty do mężczyzn na kibicowskim forum?
    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Benek na Chmielnej bije brawo Zielińskiemu.
      idź sobie kuponiki powrzucaj do odpowiedniego tematu,

Komentarz

• Zegar tyka, do końca roku trochę ponad 3 tyg a nowych umów nie widać...
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
          Zegar tyka, do końca roku trochę ponad 3 tyg a nowych umów nie widać...
          Nie marudź

Dzisiaj w PilkaNozna.pl: wyniki na żywo, statystyki, strzelcy, tabele, składy, relacje i analizy. Bądź na bieżąco dzięki witrynie tygodnika 'Piłka Nożna'.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• O *****....
            Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Przedłuży, bo chcą go opchnąć do USA.

Komentarz

• No i bardzo dobrze, ostatnio jego przydatność na boisku rośnie in plus aniżeli in minus.

Komentarz

• Już za dziesięć dni Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović, Mattias Johansson, Bartosz Kapustka i Josue będą mogli podjąć rozmowy z nowym pracodawcą. Wszystkim umowy z Legią Warszawa wygasają po sezonie 2022/23 czyli z końcem czerwca. Z kolei Patryk Sokołowski i Igor Strzałek mają umowy do końca przyszłego roku.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wiadomo,na nowe nowe kontrakty oczywiście Mioduski nie da kasy. Na nowe transfery też nie,o czym już Zieliński mówił. Trenera tylko mi żal - stara się coś poukładać,a za chwilę znowu będzie miał rozwalony zespół...
                    #MioduskiOut

Komentarz

• Raków do Iviego przedłuża też z Tudorem. A jak tam naszym, którym trzeba nic brawo idzie przedłużanie z Jouse, Kapustka i Jedzą ?
                      " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Teraz będzie pół roku mydlenia oczu, że przecież daliśmy im nowe umowy, ale oni są źli i nie chcą ich podpisać albo pierdzielenie, że Josue jest wybuchowy i mają wątpliwości.
                        Na koniec tego sezonu jeszcze nie będzie widać aż tak bardzo przepaści, ale w przyszłym ta liga nam odjedzie całkowicie. Trenera faktycznie szkoda bo facet głupi nie jest.

ps. jak Strzałka nie podpiszą na nowo to zobaczymy go gdzieś u ligowego rywala i będziemy się tylko wkur...ć.

Komentarz

• Nic zaskakującego, sytuacja finansowa jest jaka jest, tragiczna. Dlatego najbardziej wkurzy jak nie podpiszą Strzałka, który jest w zasięgu, a papiery na granie ma.

Komentarz

• Ale tu wychodzi się dalej z założenia, że lepszy szrot zagraniczny (Kramer) niż młody, zdolny któremu dać tylko trochę minut i być może zabłyśnie.

Komentarz

Raków do Iviego przedłuża też z Tudorem. A jak tam naszym, którym trzeba nic brawo idzie przedłużanie z Jouse, Kapustka i Jedzą ?
                              Lech też przedłużył z Ishakiem. Dlaczego w tych klubach potrafią a dla Mioduskiego wiecznie "się nie da"? Jak tak dalej pójdzie,to za chwilę się okaże, że od przyszłego sezonu znowu będzie budowa całego zespołu od nowa. Tak to się niczego nie zbuduje.
                              #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                                Ale tu wychodzi się dalej z założenia, że lepszy szrot zagraniczny (Kramer) niż młody, zdolny któremu dać tylko trochę minut i być może zabłyśnie.
                                Rosołek gra.
                                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Pracuję...
                                X