Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem czy on jest wypożyczony czy Legia oddała tego super napadziora lekką ręką, ale daję tutaj.

PS. A podobno wady genetyczne się dziedziczy co dwa pokolenia albo na krzyż.

Komentarz

• Oddała lekką ręką.

Plus nigdy nie dostał prawdziwej szansy.

Wyrzut sumienia Zielińskiego.
      „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta

No to jednak się nie zgodzę.
        Kapustka jednak sporo umie i przedłużono z nim kontrakt nie ze względu na "fejm po Irlandii" tylko ze wzgledu na to, że sporo dawał Legii w swoim pierwszym sezonie.
        W drugim też - do kontuzji.
        Trzeci - obecny, to powolny powrót do formy po kontuzji.

Talenty z akademii - no mnie się wydaje, że Tobiasz jak najardziej sobie radzi, a nie jest brutalnie weryfikowany.
        Kilka innych talentów z akademi gra w lidze, tyle, że dla innych klubów, lub grało i zapracowało na transfer zagraniczny.

Dopiero zauważyłem posta Co do Kapustki, to odniosę się do liczb tylko. Obecny sezon - 10 spotkań - 1 gol i 1 asysta. Poprzedni sezon 15 spotkań - 2 gole i 1 asysta. Ten wspaniały, pierwszy sezon - 32 spotkania - 3 gole i 4 asysty. Frank Lampard polskiej Ekstraklasy Ok, nie wiedziałem, że taki kocur. W pucharach w 4 meczach tego swojego najlepszego sezonu w ogóle nie zaistniał, a z Karabachem zagrał kompromitująco.
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
          https://twitter.com/majkeI1999/statu...6722155610114?
          Nie wiem czy on jest wypożyczony czy Legia oddała tego super napadziora lekką ręką, ale daję tutaj.

PS. A podobno wady genetyczne się dziedziczy co dwa pokolenia albo na krzyż.
          Jaki ojciec taki syn
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W C+ już chcą sprzedać Tobiasza w najbliższym okienku zimowym, bo to jedyny nasz piłkarz z tak dużym potencjałem finansowym.
            Owszem, potencjał się zgadza, ale ja osobiście bym nie chciał, aby tak szybko od nas odszedł.
            Choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że w naszej sytuacji finansowej to może być kluczowy zastrzyk.

Komentarz

• Odejście w środku sezonu, zaraz po mundialu byłoby bardzo głupie, także jeśli zawodnik nie będzie chciał na siłę wyjeżdżać, a wygląda na takiego co nie będzie, to nie ma sobie czym głowy zawracać.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                W C+ już chcą sprzedać Tobiasza w najbliższym okienku zimowym, bo to jedyny nasz piłkarz z tak dużym potencjałem finansowym.
                Owszem, potencjał się zgadza, ale ja osobiście bym nie chciał, aby tak szybko od nas odszedł.
                Choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że w naszej sytuacji finansowej to może być kluczowy zastrzyk.
                Ręce precz od Kacpra. On co roku będzie warty dużo, dużo więcej. Jest i potencjał i charyzma.
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• dziś by poszedł za 2-3 miliony, ale za rok może być 6-7. Najważniejsze aby jakiś manager mu nie poprzestawiał w głowie. Choć to prawdziwy chłopak z żylety i gorzej takiego zbałamucić

Komentarz

• Zanim sam włącze to puszczam dalej : JOSUE

Partnerem odcinka jest STS – oficjalny sponsor Reprezentacji Polski oraz InPost – Sponsor Strategiczny Reprezentacji Polski w piłce nożnej.Książek sportowych...

Komentarz

• Ciekawostka. Według Maldena od stycznia nie było żadnego kontaktu w sprawie nowego kontraktu.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Bij brawo Zielińskiemu.
                        " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• obawiam się że Mladen walczy o jakiś kosmiczny finansowo kontrakt, przekraczający nasze możliwości

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Ciekawostka. Według Maldena od stycznia nie było żadnego kontaktu w sprawie nowego kontraktu.
                            gównoburza.

Mladen 23.10:

– Co z moją przyszłością, kontraktem? Dyrektor Zieliński rozmawiał z moim agentem w styczniu. Od tamtej pory rozmów nie było, lecz nie mówię, że ich nie będzie. Jeszcze kilka dni temu opowiadałem, że pierwszy krok powinien należeć do Legii. Zobaczymy jakie rozwiązanie okaże się najlepsze. W tej sprawie uczestniczę nie tylko ja, ale i klub. Myślę, że jeżeli Legia będzie miała ochotę, bym został tutaj na dłużej, to ja też. Jestem otwarty.

– Nie ukrywam, że chciałbym – nie tylko ja, a każdy zawodnik – podpisać jeszcze lepszy kontrakt jaki jest możliwy w danym momencie. To nie oznacza, że teraz mówię, że odchodzę z Legii, bo może jutro stołeczny klub zaoferuje mi bardzo dobrą, 3 czy 4-letnią umowę i problemu nie będzie. Przed nami taki czas, że za miesiąc-dwa sytuacja stanie się może trochę bardziej klarowna.

Zieliński 11.10:

Zieliński przyznał, że może być trudno, aby zatrzymać go w Warszawie na dłużej. – On jest w takim wieku, że chciałby podpisać bardzo dobry kontrakt. Latem miał ofertę, z którą nie byliśmy w stanie konkurować finansowo – podsumował dyrektor Legii.

Czyli, kontakt z agentem Mladena był, dostał info że Mladen liczy na długi i dobry kontrakt.
                            Teraz albo narucha i zrobi komin, albo poszuka alternatywy.
                            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• 31 lat i szansa na ostatni dobry kontakt, także logiczne, że jesteśmy na przegranej pozycji. A przypierdalanie się w tej sytuacji do Zielińskiego, bo na obecne warunki nie chce sypnąć na kontrakt zawodnika, na którym już nie zarobimy, jak z rogu obfitości to już wyższy poziom odrealnienia i futbolowego autyzmu.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                                31 lat i szansa na ostatni dobry kontakt, także logiczne, że jesteśmy na przegranej pozycji. A przypierdalanie się w tej sytuacji do Zielińskiego, bo na obecne warunki nie chce sypnąć na kontrakt zawodnika, na którym już nie zarobimy, jak z rogu obfitości to już wyższy poziom odrealnienia i futbolowego autyzmu.
                                Przypierdzielać się nie mam zamiaru ale uważam, że Mladen swoją grą u nas zasłużył na fajny kontrakt. Jasne, można mu wypomnieć poprzedni sezon ale jak widać był słaby jak cała drużyna. Zarówno teraz jak i za Michniewicza to jeden z lepszych zawodników w drużynie. Nie wiem jaką kasę chce ale skoro mogliśmy dać zapewne dobry kontrakt Wszołkowi (na którym też nie zarobimy) to może warto powalczyć o Mladena.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X