Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

A za rok wróci na pełnej k... i od razu go opchniemy na Zachód, bijąc jednocześnie rekord transferowy.
    ..... rekord transferowy za najdrożej sprzedanego z Legii piłkarza z Uzbekistanu, to jest pewne.

Komentarz

• - Nie było jeszcze żadnych rozmów z Legią odnośnie przedłużenia kontraktu. Jest taka opcja, ale wszystko zależy od Legii. Nikt ze mną nie rozmawiał. Ja nie jestem osobą, która powinna pukać do drzwi i pytać. Spędziłem w Legii fajny sezon. Sezon, na który czekałem, bo nie miałem regularnego grania. Tutaj odzyskałem radość z tego, że wychodziłem na boisko i zdobyłem mistrzostwo Polski. Dobrze się tutaj czuję. Mam jeszcze rok kontraktu, Legia może go przedłużyć, skupiam się więc przede wszystkim na rehabilitacji - mówi w rozmowie z dziennikarzami Studia Ekstraklasa piłkarz Legii Warszawa, Bartosz Kapustka.

Cóż za niespodzianka...
      Kucharski to kawał łajzy.
      " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• W gorącej wodzie kąpany.. Może poczekajmy aż skończy się okienko, bo są obecnie ważniejsze sprawy?
        Myślę, że z Kapustką nie będzie jak z Veso i spokojnie przed zimą przedłużą, więc wyluzuj.
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• tak na szybko z netu "W poniedziałek i wtorek Kapustka przechodził testy medyczne przed transferem do Legii. Po nich parafował umowę do czerwca 2022 roku. W umowie znalazł się zapis o przedłużeniu o kolejny rok." Nie wiem po co ale ktoś zadaje głupie pytania. Legia ma teraz inne priorytety bo zaraz koniec okienka a Kapustka niech się na spokojnie rehabilituje.

Komentarz

• Wlodar na tt twierdzi że Rosołek ponownie do Arki.

Słuszna decyzja.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Gościu z Fabryki Futbolu dał w Kanale Sportowym dość wyraźnie znać, że naciskali na transfer Wieteski (do 2. Bundesligi - obok Schalke jeszcze jakiś klub podobno był zainteresowany). Więc trzeba liczyć się z jego odejściem za jakiś czas. No i warte zauważenia, że Mioduski nie sprzedał go przy pierwszej lepszej okazji.
              Ostrołęcki Legionista

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Wlodar na tt twierdzi że Rosołek ponownie do Arki.

Słuszna decyzja.
                Według mnie fatalny ruch. On powinien iść do Ekstraklasy, a nie drugi rok z rzędu powtarzać 1 ligę.
                Trochę w tym okienku zarządzanie tymi młodymi nie wyszło. Kochalski z przesiedzi caly rok na ławce w Radomiu...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chemica(L) Zobacz posta
                  . No i warte zauważenia, że Mioduski nie sprzedał go przy pierwszej lepszej okazji.
                  Posłuchaj jeszcze 5 razy wypowiedź tego gościa.

​​​​​​ Dla ułatwienia dodam, że tam wcale nie padło nawet pół słowa, że Mioduski nie był zainteresowany sprzedażą tudzież odrzucił ofertę.
                  " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta

Według mnie fatalny ruch. On powinien iść do Ekstraklasy, a nie drugi rok z rzędu powtarzać 1 ligę.
                    Trochę w tym okienku zarządzanie tymi młodymi nie wyszło. Kochalski z przesiedzi caly rok na ławce w Radomiu...
                    Czy ja wiem. W Gdyni czuł się dobrze, drużyna gra ofensywnie więc będzie miał okazję sobie postrzelać. W Ekstraklasie mógł być pewnie grany tylko temat takiej Łęcznej albo Stali.

Z drugiej strony liczyłem po cichu, że dogadają się z Zagłębiem i wezmą Szysza a Rosołka im wypożycz.

@Kijek

​​​​​​ Dla ułatwienia dodam, że tam wcale nie padło nawet pół słowa, że Mioduski nie był zainteresowany sprzedażą tudzież odrzucił ofertę.
                    Hm...Piłkarz chciał, agencja chciała, transfer był blisko ale się nie udało. Jak myślisz, co może być powodem ?
                    Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Np. to, że nie wpłynęła do klubu żadna oficjalna oferta od klubu?
                      " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Np. to, że nie wpłynęła do klubu żadna oficjalna oferta od klubu?
                        To faktycznie transfer byłby blisko.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Trochę zastanawiające, że w ataku Azerów gra jakiś ogór, zamiast gościa, który dał awans swojej drużyny do LE w starciu z uznaną europejską marką

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                            Trochę zastanawiające, że w ataku Azerów gra jakiś ogór, zamiast gościa, który dał awans swojej drużyny do LE w starciu z uznaną europejską marką
                            To jest napastnik lidera ichniej Premier Ligi Sumqayit. Wyprzedzają nawet Qarabag (po całych dwóch kolejkach). Nie w kij dmuchał.
                            Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

To jest napastnik lidera ichniej Premier Ligi Sumqayit. Wyprzedzają nawet Qarabag (po całych dwóch kolejkach). Nie w kij dmuchał.
                              I gość, który w zeszłym sezonie strzelił rekordowe 9 bramek, bo wcześniej głównie po 2
                              Zaskoczyło mnie, że Emreli "przegrywa" rywalizację u trener kadry z takim prawdziwkiem

Komentarz

• Od 18 na Polsat Sport News można zobaczyć Kastratiego w meczu z Gruzja.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X