Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rozmawiałem dziś z Pawłem Wszołkiem, pytałem, czy mamy spodziewać się białego dymu w jego sprawie, ale powiedział, że jutro się wszystkiego dowiemy.
    Czyli widać ewidentnie, że Paweł zna odpowiedź, tylko przedłuża świadomie
    Myślę, że zostanie, ale po prostu chce pokazać Kucharskiemu, że nie zachowywał się fair i dać mała nauczkę. Szczerze? Jestem za, może się czegoś nauczy buc.

Posłuchajcie ostatniego podcastu Kilka słów o Legii z Szymczykiem. Dużo mówi o sposobie zarządzania Kucharskiego. Do momentu przyjazdu Ivicy z Vesoviciem nie rozmawiano NIC. Nie to, że bez konkretów. Po prostu Kucharski nie podejmuje tematu, jakbyś miał jeszcze kontrakt na najbliżśze 3 lata.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Czytałem te mądrości Michniewicza, on nie pasuje mentalnie. Jakieś wynagradzanie, pseudozasługi, komuna wiecznie żywa - sowiecka mentalność. Lewczuk, Cierzniak i Astiz powinni dostać kwiatki przed meczem, nie miejsce w składzie. Patrzy się w przód, nie w tył.
      Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta

W sumie nie zagrał, ani minuty, ale był na ławce w ostatnim meczu. Myślę, że w obecnej sytuacji nie ma szans na grę podobnie jak Wszołek.
        Jeżeli nie zagra ani minuty to nie dostaje medalu... przynajmniej tak było kiedyś
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Przecież Woytkowi nie chodzi o medale tylko premie jakie ma zapisane w kontrakcie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
            Przecież Woytkowi nie chodzi o medale tylko premie jakie ma zapisane w kontrakcie.
            Premia premią, ale czy dostanie medal to już inna inszość. Szczerze to nie wiem jak to u nas wygląda, ale w Anglii np. trzeba rozegrać
            minimum chyba 10 meczów by go dostać. I dlatego nigdy oficjalnie Kuszczak nie zdobył mistrzostwa. U nas pewnie wolnoamerykanka
            i dadzą mu ten medal chociaż w żadnym przypadku się do tego nie przyczynił.

Komentarz

• Jak nie zagra ani minuty, to dostanie medal z ziemniaka i uścisk dłoni prezesa.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Jak nie zagra ani minuty, to dostanie medal z ziemniaka i uścisk dłoni prezesa.
                O to to to też tak myślę. Jeszcze niech dorzucą kwiaty bo dzban ma już w domu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                  Przecież Woytkowi nie chodzi o medale tylko premie jakie ma zapisane w kontrakcie.
                  Nie no jasne. Wiem. Chodziło mi tylko o to, ze może to jest jakoś powiązane że jeżeli nie zagrał minuty to formalnie nie wziął udziału w zdobyciu mistrza a tym samym premia się mu nie należy
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta

Premia premią, ale czy dostanie medal to już inna inszość. Szczerze to nie wiem jak to u nas wygląda, ale w Anglii np. trzeba rozegrać
                    minimum chyba 10 meczów by go dostać. I dlatego nigdy oficjalnie Kuszczak nie zdobył mistrzostwa. U nas pewnie wolnoamerykanka
                    i dadzą mu ten medal chociaż w żadnym przypadku się do tego nie przyczynił.
                    Uważam, że w jego sytuacji absolutnie nie należy mu się tytuł MP, a tym bardziej możliwość wpisania go sobie do CV.
                    Zresztą jako charakterny Serb, sam powinien o tym wiedzieć, że to było by nie fair, inna sprawa, że w kontekście raczej pewnego odejścia, być może chętnie by przytulił dodatkowy grosz z tego tytułu.
                    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Co do Vesovica jedyna słuszna decyzja, co do Wszołka powinna być identyczna reakcja klubu, żona Vesovica popisała się na istagramie i to wystarczyło aby nie podpisywać kontraktu. A Wszołek prawie się popłakał przed przed kamerami c+ jaki on jest niesprawiedliwie traktowany, już za to powinno sie podrzeć propozycję kontraktu w klubie. A teraz nadal szopkę urządza z podpisaniem kontraktu. Najpierw miała być decyzja do tamtego piątku, teraz podobno do tego, trenerowi nie powie jaka decyzję podjął. Przecież to kpiny z klubu, zachowuje się jak dzieciak. DLa mnie powinno być jak z Veso bye bye.

Albo chcesz grać w Legii, albo nie, a nie urządza sobie jakiś teatrzyk.
                      Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Jak nie zagra ani minuty, to dostanie medal z ziemniaka i uścisk dłoni prezesa.
                        Tamara mu zrobi......

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Tamara mu zrobi......

...puchar, a on jej mistrzowską paterę.
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

...puchar, a on jej mistrzowską paterę.
                            On jej zrobi bana na neta.

Komentarz

• Ale na czerwiec powołanie do kadry dostał
                              q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                                Ale na czerwiec powołanie do kadry dostał
                                Casus "Milik" i "Reca" w pewnym stopniu
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X